VEFA'dan Vedaya

Saygıdeğer ekip arkadaşlarım ve büyüklerim,

Keyifle vakit geçirdiğimiz ve kapanmanın bizler için yüz güldüren tarafı olan mücadelemizi bir dünya daha noktalıyoruz.

Amacımız dünya başında giriş yapacağını duyuran ekiplerin imkansız görüp girmekten çekindiği bir savaşı verip, başlamadan kapandığı söylenen bir dünya için mücadele etmekti. Kapanmanın bitmesi ile birlikte bizlerinde artık yorgunluğumuzun artması sebebiyle veda etme vaktinin geldiğini ortak bir şekilde kararlaştırdık. Zaman zaman hırsımıza yenik düştüğümüz, oyun içerisinde kırdığımız, hatalı konuştuğumuz birileri de olduysa affola.
Bu noktada hem oyunculuk hemde karakter olarak duruşumuzu bozmamak bu dünya için değil bütün dünyalarda asıl hedefimiz olmuştur. Oyunun hangi şartlarda olursa olsun gereğini yerine getirdiğimizi düşünüyoruz.

Savaştığımız ekipleri tebrik eder. Emeği geçen bütün dostlarımızla tekrardan yan yana mücadele etmeyi temenni ederiz.

391944_large.png

Herkes sevebilir ama; herkes vefalı olamaz,
VEFA öyle bir aşktır ki; her yürek kaldıramaz.

NEFRETDOLU

Casus
Vefa klanı zor bir dünyaya değil imkansiz bir dünyaya girdi arazın oyuncu kalitesi ve sayı üstünlüğünün yanında gerçekten belki kızacaklar ama yüzde 1 şansları yoktu ütopya dünyasında yaşamamalarını ve sadece savaştan zevk almalarını tavsiye etmiştim dinleyenler ile eğlendiğimizi düşünüyorum her iki tarafında emeğine sağlık :D

ohstiffany

Yasaklı
Karşımızda klan değil zihniyet var yılların birikmiş kirliliği var. Gerçek hayatta olduğu gibi burada da mücadelemiz devam edecektir.
VEFA'dan olan arkadaşlarımı tebrik ederim ve en büyük kazanç olan yeni dostlukları kazanmama araç olduğu için Performan Dünyası'nı açan üst düzey yetkililere de teşekkür ederim.

Tibelda

Emekli Görevli
Sen şimdi yolu da unutmuşsundur. :D @Ranuna Vadisi*

index.php

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Saygıdeğer ekip arkadaşlarım ve büyüklerim,

Keyifle vakit geçirdiğimiz ve kapanmanın bizler için yüz güldüren tarafı olan mücadelemizi bir dünya daha noktalıyoruz.

Amacımız dünya başında giriş yapacağını duyuran ekiplerin imkansız görüp girmekten çekindiği bir savaşı verip, başlamadan kapandığı söylenen bir dünya için mücadele etmekti. Kapanmanın bitmesi ile birlikte bizlerinde artık yorgunluğumuzun artması sebebiyle veda etme vaktinin geldiğini ortak bir şekilde kararlaştırdık. Zaman zaman hırsımıza yenik düştüğümüz, oyun içerisinde kırdığımız, hatalı konuştuğumuz birileri de olduysa affola.
Bu noktada hem oyunculuk hemde karakter olarak duruşumuzu bozmamak bu dünya için değil bütün dünyalarda asıl hedefimiz olmuştur. Oyunun hangi şartlarda olursa olsun gereğini yerine getirdiğimizi düşünüyoruz.

Savaştığımız ekipleri tebrik eder. Emeği geçen bütün dostlarımızla tekrardan yan yana mücadele etmeyi temenni ederiz.

26050 adlı eklentiyi görüntüle

Herkes sevebilir ama; herkes vefalı olamaz,
VEFA öyle bir aşktır ki; her yürek kaldıramaz.

oyunu güzelleştirmek adına karınca kararınca çabanızdan ötürü hepinize teşekkürler. Basit bir oyun için hiçte basit olmayan bir yoldan güçlü bir duruş ve mesaj verdiğinizi düşünüyorum. Her şey için size ve bu pakta sizinle olanlara sonsuz teşekkürler.

xTheDoCToRx

Kılıç Ustası
@Ranuna Vadisi* Elinize sağlık, size karşı oynadığım 2. dünya ve duruşunuz, oyunu güzelleştirme amacınız için teşekkürler. Araz olarak " kalabalık girdiler , oyuncular çok kaliteli, dünya çoktan kapandı" gibi sözleri bırakıp sonuna kadar savaştığında bir şekilde oyundan zevk alınabiliyormuş demek ki. Ki savaşın ilk dönemlerinde gayet de dengeli gidiyordu savaş.

Ranuna dışında hala başlık altınıda içindeki nefreti boşaltmaya çalışanlar da bıraksın artık şu muhabbetleri

İyi dileklerini ileten bütün herkese teşekkür ederiz.
Oyunu oyun içerisinde bırakmasını bilelim.
Hatıra kalması amacıyla açtığımız bir başlık lütfen başka yerlere taşımayalım.

werower07

Baltacı
oyunu güzelleştirmek adına karınca kararınca çabanızdan ötürü hepinize teşekkürler. Basit bir oyun için hiçte basit olmayan bir yoldan güçlü bir duruş ve mesaj verdiğinizi düşünüyorum. Her şey için size ve bu pakta sizinle olanlara sonsuz teşekkürler.
Çok iyi hatırlattın Enes.
Oyunda bir çoğuyla ilk defa oynama şansı bulmamıza rağmen sanki yıllardır beraber oynuyormuşcasına bizlerle kordine olan, hareket eden sevgili PHOBİA ve REİS klanlarına çok çok teşekkürler tebrikler.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Buradan vefa oyuncularına sesleniyorum bana lütfen wp den yazın size güzel tekliflerim var :d