VEFA vs PONÇİK

forGAZZE

Casus
Hüseyi
Operasyon yapıp beni topladınız siz mükemmel oyuncular ve detaysınız gordugum en boş beleş tiplersiniz ya oynamadıgım wde hesap sırf bi iki kişi azcık daha takılsın diye kaldıgım wydi bana op yapıp toplamıslar ölesine oynayan iki üc kişiyle oturup kapatmaya uğrasmadıgım için utanmadan atıp tutmus bi iki kişi sizin kalitesizliğinize ne diyim ya :D komik cocuklarsınız kedi gibi sırnaşıklık ve memete yaptıgın su muamelede nankörlük ah memet ah diyorum sadece ben verdigim sözü çiğnemicem dedi diye inatla saldım hesabı. neyse kaptanı deryaya gelen ıkı koyluk opla kaptanı deryayı topladınız bravo cocuklar iyi dagılın :)
Sen kendini kandır :) Toplam yanlış hatırlamıyorsam 12-13 köyün vardı. Üst bölgede 7 tane vardı. 7sinide topladık daha ne istiyosun kaptanı derya ? :D Hesapta sen yokmuşsun mu oynamıyormuşsun mu neymiş birileri birşeyler dedi ama :D Önceki gün tek köye bütün kamilerini harcadıktan sonra üst bölgede savunmasıda olmayan ( köylerinde sur 20 bile değil sadece altın basmışsın) kaptanı derya ne yapacak? Tabiki ben oyunu salmıştım diyecek

**AnNaBeLLe**

Kılıç Ustası
itiraf edecek kadar şu hamleyi şundan dolayı bunu da bundan dolayı yaptık diyebilecek yürekli bir açıklama beklerdim

knk bu arada ömerle kamil dc deyken bizden uğur abi sesiduney onları bizden sanıp herşeyi detaylı hiç saklı birşey yokmuş gibi anladıklarını açık açık anlattı yani bizim rakip klanlardan gizli saklı arkadan iş çevirme onlar vursun biz alalım falan hiç bir olay yok knk

INANMIYORSAN AHA DAYIYA SOR

slihaa

Mızrakçı
nese şimdi boş beleş cevaplar havada uçuşacaktır uğraşamıcam başarılar memet ve ekip arkadaşları.
Yav sen gördüğüm en boş oyunculardan birisin kendi arkadaşının köyünü bile habersiz alan adama burda laf anlatacak halim yok banlı köye mis atıp alamayan bir oyuncuyu çokta tınlamıyacağım sadece şunları söyleyip kaçacağım yukarı bölgede savunmanı kestirip bir köy peşlemeye çalışırken kamilerini kestirdin 10 saatten üst taraftaki bütün köylerine mis geliyordu savunamıyacağını anlayıncada kaçıp mehmete çekildiğini söyledin az erkek olsaydında savaşıp gitseydin :)

aga55

Kılıç Ustası
BEYAZ dan sa lı iken düşman almasın diye Köyü aldık demek Nasıl bir mevzudur anlatsana ranuna? söylersin bize ve yakınımızdaki arkadaşlara Biz alırız ama senin diplomatın o klanda 2 kişiden başkasına güvenmiyorum diyor yani Zaten planınız belliymiş hikayeler hikayeler :) şurada iki keyif alalım diye girdiğimiz dünyada bile başkanlık seçimine kadar müdahale etmeye ettiniz ekip çağırdınız... Gittiniz kanımızın adını Vefa yaptınız oylama yapmışlar :))) bu nasıl bir eğlenme tarzıdır :) neyse tebrikler ponçik

kerxikas

Mızrakçı
İstatistik olarak arada bir fark yok ki, niye bu kadar büyüttünüz olayı? Adamlar savaş ilanı vermiş foruma da yazmışlar. Taraflar bugüne kadar nasıl müttefik veya S.A olarak geldiyse bundan sonra da world için kapışmaya girecekler yani ortada bitmiş bir savaş var gibi gösterilmesi garip geldi bana :)

**All is Well**

Baltacı
İstatistik olarak arada bir fark yok ki, niye bu kadar büyüttünüz olayı? Adamlar savaş ilanı vermiş foruma da yazmışlar. Taraflar bugüne kadar nasıl müttefik veya S.A olarak geldiyse bundan sonra da world için kapışmaya girecekler yani ortada bitmiş bir savaş var gibi gösterilmesi garip geldi bana :)

Sonunu bildikleri bir savaş için uğraşmak istemiyorlar :)

Bilenadam

Acemi
Cidden w3kaptana op yaptık topladık diye biliyormusunuz ? 1 köye 1 hafta ugraştınız sözde 1 günde w3kaptanımı bezdirdiniz çok iyi oyuncularsınız arkadaşlar
Siz ms yazmaya devam edin

forGAZZE

Casus
Arkadaşlar burası performans dünyası. Konsept olarak ben dahil çoğu kişi tanımadığı bir ortamda oynamak durumunda kaldı. Vefa klanı oyun sonuna kadar her bölgede savaşıp kazandı bunu kimse inkar edemez. Ponçik klanıyla dünya sonuna kadar süren bir antlaşma vardı. Dünya sonunda ise ponçiklerin kendi kazanımlarını taçlandırmak için yaptığı hamleler çok yerindeydi. Ben olaya duygusal bakmıyorum. Lakin çok uğraştık, çabaladık ama oyun sonunda iletişimsizliğin kurbanı olduk. Şahsen oyunculuğunu çok beğendiğim bir hesabın savaş başlamadan silmesi ve ilk düşen köylerin o hesaptan olması dumura uğratttı. Son dönemde yanyana oynadığım arkadaşlar ve pes etmeyen birkaç hesap daha olsaydı ben dünyayı kapatacağımızı düşünüyordum. Silip gidenler oldukça hızlı dünyalarda durum çok kötüleşiyor. Ponçiklere ne zaman baksam dcde gece 2-3 toplanıyorlardı. Çok güzel ortam yapmışlar. Son savaşın başladığı gece bile 3-4 köylü hesaplar dcdeydi. Bizse birbirimizle iletişim kuramıyorduk. Ne olduysa oldu kazanan her zaman doğru hamleleri yapmıştır. Tekrar ponçik klanını tebrik ediyorum elinize sağlık

Oguz389

Okçu
Arkadaşlar burası performans dünyası. Konsept olarak ben dahil çoğu kişi tanımadığı bir ortamda oynamak durumunda kaldı. Vefa klanı oyun sonuna kadar her bölgede savaşıp kazandı bunu kimse inkar edemez. Ponçik klanıyla dünya sonuna kadar süren bir antlaşma vardı. Dünya sonunda ise ponçiklerin kendi kazanımlarını taçlandırmak için yaptığı hamleler çok yerindeydi. Ben olaya duygusal bakmıyorum. Lakin çok uğraştık, çabaladık ama oyun sonunda iletişimsizliğin kurbanı olduk. Şahsen oyunculuğunu çok beğendiğim bir hesabın savaş başlamadan silmesi ve ilk düşen köylerin o hesaptan olması dumura uğratttı. Son dönemde yanyana oynadığım arkadaşlar ve pes etmeyen birkaç hesap daha olsaydı ben dünyayı kapatacağımızı düşünüyordum. Silip gidenler oldukça hızlı dünyalarda durum çok kötüleşiyor. Ponçiklere ne zaman baksam dcde gece 2-3 toplanıyorlardı. Çok güzel ortam yapmışlar. Son savaşın başladığı gece bile 3-4 köylü hesaplar dcdeydi. Bizse birbirimizle iletişim kuramıyorduk. Ne olduysa oldu kazanan her zaman doğru hamleleri yapmıştır. Tekrar ponçik klanını tebrik ediyorum elinize sağlık

Gerçekten her forum başlığı altında aradığımız yorumlar bunlar işte, objektif ve tarafsızca yaptığın yorumlarından ötürü sana teşekkür ediyorum. Bizi buraya kadar getiren de dediğin gibi 3 köyü olsa dahi sabah işe gideceği halde geceleri discordda bizimle muhabbete katılan abilerimizdir.