VEFA vs PONÇİK

Oguz389

Okçu
Saat 12 de savaş ilanı vererek , (ki herkesin random olarak başladığı dünyada ) bayağı bi etik olmuş. Şimdi bunu kazansanız biz performansı kapattık diyede övünürsünüz :)

Yüce baatar (ömer) ile beraber kararlaştırdık tarihi sandığının aksine etik olmayan bir durum yok 3 gün önceden belirlendi, saygımızı bozmadan oynayalım kim kazanırsa kazansın, savaş ilanında da belirttiğim gibi kazanıp kaybetmenin önemi yok, herkes eğlenmeye baksın, kimsenin kalbini kırmayın şu dünya için :)

Saat 12 de savaş ilanı vererek , (ki herkesin random olarak başladığı dünyada ) bayağı bi etik olmuş. Şimdi bunu kazansanız biz performansı kapattık diyede övünürsünüz :)
Kanka tarafsız davranırsak o gece dcde toplantı yapıldı 12 ye anlaştılar sizin o gece dc gelenler söylemediyse onlarda sıkıntı var bu arada NEFRETDOLU çöp oğuz tokatlar onu

CooLiseum GuarDz

Kılıç Ustası
Yüce baatar (ömer) ile beraber kararlaştırdık tarihi sandığının aksine etik olmayan bir durum yok 3 gün önceden belirlendi, saygımızı bozmadan oynayalım kim kazanırsa kazansın, savaş ilanında da belirttiğim gibi kazanıp kaybetmenin önemi yok, herkes eğlenmeye baksın, kimsenin kalbini kırmayın şu dünya için :)
Yok kalp kıracak bir dünya değil zaten farklı değişik kuralları olan bi w idi . Fakat yüce Baatar bildiğim kadarıyla klanda diplomasi ile yetkili olan bir oyuncu değildi.
Sence 2 kurucunun almış olduğu s.a yı aynı şekilde birkaç gün öncesinden anlaşarak söylenmesi gerekmezmiydi?(ki sen 3 gün öncesinden söylendiğini söylüyorsun. )
Neyse herkesin hayatında başarılar :)

Oguz389

Okçu
Yok kalp kıracak bir dünya değil zaten farklı değişik kuralları olan bi w idi . Fakat yüce Baatar bildiğim kadarıyla klanda diplomasi ile yetkili olan bir oyuncu değildi.
Sence 2 kurucunun almış olduğu s.a yı aynı şekilde birkaç gün öncesinden anlaşarak söylenmesi gerekmezmiydi?(ki sen 3 gün öncesinden söylendiğini söylüyorsun. )
Neyse herkesin hayatında başarılar :)

Dostum sana yansıtılan veya anladığın ne bilmiyorum fakat biz o gün discord yapıldığında olacak şeyleri gerçekten 3 gün önceden konuştuk ve bir şekilde anlaşmaya vardık, neye inanmak istiyorsan ona inanabilirsin, ama etik olmayan herhangi bir durum yok emin ol, bende sana başarılar diliyorum.

NEFRETDOLU

Casus
2 kurucu olarak dargınlık var aramızda bu sebeple Fatih Oğuz’la ben Ömer’le konuşuyordum merakın giderilmediyse Kurucun ile görüşüp bilgi alarak yazmanı tavsiye ederim