Veda

Ben de sana demedi ki sen niye üzerine aliniyorsun :) ve üzerime alınmadım doğru okumaya çalış başarabilirsin ;)
Benim mesajımı alıntılamışsın bilmem farkında mısın sağda solda post beğenen derken kimi kastettiğini anlamıyorum çünkü herkes bir yerlerde post beğeniyor bütün klanları kapsıyor bu bir şeylerden çekincen yoksa daha anlaşılır yaz ;)

rize53

Yasaklı
neyse caz yapmayın gereksiz yere de

vefa bidaha ne zaman girecek bi dünyaya onun tarihini verin gene korkakça diplomasi yapamsın da bi vuruşalım :)

ressam12.

Kılıç Ustası
Senin postunda bir kelime gördüm biri geldi aklım sana yazmadım dedim zaten, kimseden cekincem yok anliyan anlar zaten gerisinin lüzumu yok deme ki böyle yazıyorum :)

werower07

Baltacı
Op yapan müttefikte ilk defa gördüm. Böyle yapacaksanız çağırmayın :D
Remzi reis, Vefa git gelli pis diplomasi yaptığı için renklere ters oynuyor. @Ranuna Vadisi* 'nın en sevdiği renk kırmızı olduğundan mütevellit, dostları kırmızı işaretliyor. böyle de bir diktatörlük rejimi altındayız. yanlış anlaşılma için kusura bakmayın.

Remzi reis, Vefa git gelli pis diplomasi yaptığı için renklere ters oynuyor. @Ranuna Vadisi* 'nın en sevdiği renk kırmızı olduğundan mütevellit, dostları kırmızı işaretliyor. böyle de bir diktatörlük rejimi altındayız. yanlış anlaşılma için kusura bakmayın.
Müttefikliği gözden geçirmek üzere olağanüstü toplandık.

Eklentiler

• DACC5638-80D3-4336-A0AA-FA847C869DEF.jpeg
    DACC5638-80D3-4336-A0AA-FA847C869DEF.jpeg
    257,6 KB · Görüntüleme: 18

Baazar

Acemi
Performansın kralını phobia ve reis gösterdi pakt forumunda reisin araz ile müttefik görünüyoruz köyümü alıyor demesi şaşırtıcıydı phobianın da içlerindeki kırmızıları temizleyip sınırlarını genişletmesi çok iyi performanstı ...göremedik