VALHALA

katilmesqut

Yasaklı
elinize emeğinize sağlık, 18 saatten köy mü alacaksınız siz gel bakayım kuçu kuçu yazan arkadaşlarınız haricinde keyifli savaştı, tabii henüz bizimle savaşmayanlar kaç saatten köy alabileceğimizi tahmin edemiyor, saygılar sevgiler iyi geceler.
onu ben yazmıştım da kuçu kuçu dememiştim iftira atmayalım. 17 saatten 50 baltayla aralara kami sokmadan mis gönderdin hocam bırak da dalga geçeyim kişisel bazlı ki bunu 3 defa yaptın hiçbirinde alamadın aynı şeyi yaparak farklı sonuçlar beklemeye ne deniyordu hatırlayamadım sen biliyor musun ? :D casusla gece bonusuna 4 lü fake sallayan arkadaşa da selamlarımı iletiyorum :)

Canikkk

Baltacı
onu ben yazmıştım da kuçu kuçu dememiştim iftira atmayalım. 17 saatten 50 baltayla aralara kami sokmadan mis gönderdin hocam bırak da dalga geçeyim kişisel bazlı ki bunu 3 defa yaptın hiçbirinde alamadın aynı şeyi yaparak farklı sonuçlar beklemeye ne deniyordu hatırlayamadım sen biliyor musun ? :D casusla gece bonusuna 4 lü fake sallayan arkadaşa da selamlarımı iletiyorum :)

Amaç ne onu anlamak lazim vardir bir amaci oyle kuru kuru atmasinin birgün tekrar savaşırsak ıstediğin herşeyi yaparız gösterdiğiniz çaba için teşekkür ederim.

Canikkk

Baltacı
saçma ve küçük düşürücü eylemlerine açıklayamayacağı anlamlar varmış havası katarak gizem yaratıyor. üst akıl gereklidir hatta bunları kavramak için. hiçbir zaman öğrenemeyeceğiz, sadece inanmamız ve saygı duymamız gerekiyor :D

Insan gibi muamale yapınca bazı uzuvlariniz yer çekiminin aksi yönde hareket ediyor sen akıllısın birtek 50 tane adam ordu bölmeyi , mis arasına ordu sokmayı düşünemiyor birtek sen akıl ediyorsun zaten fizik kurallarını egale eden uzuv hareketlerin ne kadar yüksek bir ıq seviyesinde olduğunu gösteriyor bize tekerleğin icadını haber ettiğin için teşekkür ederiz bir sonraki saldırı organizasyonlarımizda ivedi şekilde senin bahsetmeye calistigin tüm yöntemleri deneyeceğiz

Fake hususuna gelirsek de musaitmis o vakite gelmiş olabilir olağan o senin kadar düşünememiş olabilir cunku sen belki bir zümreye ait olmayan bir kapasiteye sahipsin ayrıca gormemiste olabilir

Goktug alamadı aynı yöntem ile ama emrullah abi aldı kürşat aldı tefo aldı vs vs

Özetle boşver senn biz bu kadar biliyoruz

gok2oo

Mızrakçı

18 saatten köy mü alacaksınız gel kuçu kuçu üzerine 18 saatten 35 köy almış olmamız senin yaptığın tüm boş muhabbetleri özetliyor zaten

50 baltayla ben alamadım ama yaklaşık 20 kişi aldı, sen karşındaki herkesi acemi sanıyorsan sorun büyük

ne demiş Türkiyenin en başarılı teknik adamı
Finito
Giocare
Resultante
Importante

saygılar diyeceğimde sen haketmiyorsun

katilmesqut

Yasaklı
18 saatten köy mü alacaksınız gel kuçu kuçu üzerine 18 saatten 35 köy almış olmamız senin yaptığın tüm boş muhabbetleri özetliyor zaten

50 baltayla ben alamadım ama yaklaşık 20 kişi aldı, sen karşındaki herkesi acemi sanıyorsan sorun büyük

ne demiş Türkiyenin en başarılı teknik adamı
Finito
Giocare
Resultante
Importante

saygılar diyeceğimde sen haketmiyorsun
ok