VALHALA

Game Ov3r

Kılıç Ustası
İYİSİYLE KÖTÜSÜYLE OYNADIĞIMIZ BU DÜNYADA BERABER OYNADIĞIMIZ HERKESE TEŞEKKÜR EDER KALAN KLANLARA BAŞARILAR DİLERİZ. BU SÜREÇTE SÜRÇÜ LİSAN ETTİYSEK AFFOLA. GÜZEL DOSTLUKLAR KURUP AİLEMİZE KATILIM GÖSTEREN ARKADAŞLARA DA SONSUZ MİNNETTARLIĞIMIZI GÖSTERDİĞİMİZİ DÜŞÜNÜYORUZ. UZUN LAFIN KISASI KAPANIŞ.

Selamün aleyküm. Cümleten herkese iyi akşamlar. İyi oyunlar.

Bu dünyaya ekibimizle başlama sebebimiz ve gayemiz kendi çıkarları için oynayan yöneticilerin dışında kalarak puan egosu gütmeden oyun oynayabilmek, kısacası ekibimizle BİZ olabilmekti. Çok şükür ekibimizde bu gayenin dışına çıkacak kişiler olmadığı için bu zamana kadar çok güzel geldik.

Buradan bütün Valhala ekibine ve oyuncularına emekleri için teşekkür ederim. Kendimden örnek verecek olursam Allah'a emanet 2 evladımla vakit geçiremediğim ve diğer arkadaşlarımında(sınav-iş ve özel yaşamının) etkilenmesi sebebiyle bırakma kararı alıyoruz.

Tabii bu bırakma kararımızın en önemli sebeplerinden biride reborn ve basher ortasında kalmamızdı. Bu savaşları devam ettirebilmemiz için yukarıda bahsettiğim gibi reel hayattan ödün vermemiz gerekiyordu. Bunu yapacak zamanımız olmadığı için savaşı yenilmiş olarak kabul ediyoruz. İyi ya da kötü birlikte vakit geçirdik. Her iki klan oyuncularınıda ekibimiz ve kendi adıma tebrik ediyorum.

Her ne kadar oyun için eğilip bükülen kişiler olsa da biz oyuna başladığımız ilk günkü gibi her sözümüzün ve her yaptığımızın arkasındayız.

Oyun içinde tatlı sürtüşmelerimiz oldu. Kalbini kırdığımız kişiler olduysa affola. Herkese iyi oyunlar diliyorum.

Klanlar arasında küçük ama değerli ekibimizin bu zamana kadar yaptığı savaş puanlarını paylaşarak bu dünyaya veda ediyoruz.

VALHALA AİLESİ

17282 adlı eklentiyi görüntüle17283 adlı eklentiyi görüntüle17283 adlı eklentiyi görüntüle

17284 adlı eklentiyi görüntüle

Az ama öz sıkı bir aile oluşturmanız bu oyunda en önemli unsurdur. Savaş kazanmak kaybetmek önemli değildir. Önemli olan ekipce yenilmeyi de kazanmayı da kabullenebilmektir. Siz hiçbir şey kaybetmediniz bence.Sadece reel hayatın yoğunluğu ve biraz da şanssızlık olsa gerek bu w böyle oldu.. diğer dünyalar da umarım başarılı olursunuz. Alaycı konusanlara aldanmayın.. siz gerçek bir klansiniz. Birlikteliğinizin hiç bozulmaması dileğiyle kendinize iyi bakın.

Deleted User - 5496548

Ziyaretçi
Böylesine güzel oyun birakan bi klana karşı oyunda ismi dahi gorunmeyen ne idugu belirsiz bi kisinin oyunda gosteremedigi ismini burda gostermeye calismasi kendi acisindan oldukca anlamli ve zavallica bi harekettir umarim sende bir gün oyunun amacini getirdiklerini goturduklerini anlayip mukayese yapabilme kabiliyetine erisip kendi adina guzel kararlar verirsin yoksa oyunu hayatinin onune gecirip oyundan silinmesine ragmen forumda yatmaya devam edersin

Böylesine güzel oyun birakan bi klana karşı oyunda ismi dahi gorunmeyen ne idugu belirsiz bi kisinin oyunda gosteremedigi ismini burda gostermeye calismasi kendi acisindan oldukca anlamli ve zavallica bi harekettir umarim sende bir gün oyunun amacini getirdiklerini goturduklerini anlayip mukayese yapabilme kabiliyetine erisip kendi adina guzel kararlar verirsin yoksa oyunu hayatinin onune gecirip oyundan silinmesine ragmen forumda yatmaya devam edersin

maalesef o çocukta bu kapasite yok. 2 sayfalık yorum var burda. sadece tek bir kişinin yazdıkları tuhaf geliyor insana..

son olarak yolunuz açık olsun başka w'de umarım daha yakın harita da denk geliriz. ve oyuna bakabilecek daha çok zamanımız olur.. şimdilik reel hayatınızda başarılar :)

Deleted User - 5102233

Ziyaretçi
İyisiyle kötüsüyle oyunumuzu oynadık,doğru bildiklerimizden taviz vermedik.Şahsen özel hayatımdan ötürü oyunla fazla ilgilenemediğim halde beni fazlasıyla idare eden tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.Güzel dostluklarımız oldu.Yer yer tartışma yaşasakta bizimle oynayan rakiplerimizi tebrik ederiz.İnanın valhala ailesinin bir parçası olmak benim için büyük bir gurur ve onur kaynağı oldu.Dünyada kalan diğer klanlara başarılar dilerim.

Wrst16

Acemi
arkadaşlar 2. yazım,bu da veda yazısı imiş. kısmet diyelim..çok ciddi feragat edildi,aileden,işten,arkadaşlardan vs vs. değer mi o tartışılır. örneğin daha 7 aylık bebeğim var yapılan tasarrufu düşünün,sadece benim nezdimde değil sınavı olan genç kardeşlerimiz,ailevi sıkıntılar,gerçek hayat bi yerde sana hoop! diyor.net söyleyeyim bir çok genç arkadaş var burda veya oyun içerisinde, takındıkları hal hareketler,sözde diplomasi adı altında yapılan kurnazlıklar mı diyeyim işgüzarlık mı diyeyim şahsen bize yakışmayacak şeyler,oyunu sadece oyun için oynamadık oynamayız! ama bunu idrak edemeyen nesil çok fazla,köy merakı yüzünden takındıkları ukala tavırlar vurdumduymazlıkları ile anca köy alırlar ama birçok şeyi kaybedeceklerdir,iddaa ediyorum bu hal hareketler sosyal yaşantıyı da etkileyecektir.neyse uzatmayayım köyler sizin olsun daha mertçe savaşlar olsun isterdik,ve bazı şeyler engel olmasaydı özellikle reborn için söylüyorum hepi topu yaptığımız 2-3 op oldu diğer köy alımlar hep bireyseldi.sizin aktif olan kadronun karşısına aktif olarak duramadık,siz aktiftiniz biz yarımdık.böyle şeylere takılmıyorum da şundan 1 sene önce olsaydı aynı ortamda denk geleydik ciddi çarpışmalar olurdu şüphem yok.

herkese selamlar,ve son ricam lütfen saygıyı yitirmeyin.anlayışlı,gururlu ve samimi olmaya çalışın.haydi eyvallah

Centurion*

Okçu
Yazdıklarımı konuyla alakası olmayanlar üzerine alınmış hayırdır sizin sorununuz nedir ? :)

Gecenin 3'ünde 4'ünde burada bize karşı edilen küfürleriniz var ekran görüntüleri duruyor aynı zamanda kurucunuz Horde varken daha dünya başında biz ile görüşüp aynı zamanda düşmanıma destek atarken yani kısaca açık konuşamayan biz sizinle savaşacağız diyemeyen biri. Horde bittiğinde beni arayan biri beni aramasıda ilginç acaba hangi sebeple arıyordu neyse asıl konuya değineyim.(sebebini sormadım)

Bunları yapan klan kurucusu ve forumda küfür eden oyuncunuz mudur yöneticiniz midir bilmem bunların yanında oluyorsunuz dediğim laflara takılıyorsunuz?

Yetmedi burada SAVAŞAN klan izlenimi veriyorsunuz madem o kadar savaş meraklısı bir klandınız w başında niye bize savaş açamadınız?

Kaç köylü klan operasyona geliyor sadece 3 köyümüze gelip birde patlıyorsunuz tamamen çok acemice ama anlaşılan o ki siz bunu zaten kabul ediyorsunuz. Ne diyim ELİNİZE SAĞLIK ÇOK GÜZEL OYNADINIZ TEBRİK EDERİM SİZİ GERÇEKTEN BİR SONRAKİ DÜNYALARDA ÇOK BAŞARILAR .

Aslana aslan gibi

zaleyataaa

Mızrakçı
Yazdıklarımı konuyla alakası olmayanlar üzerine alınmış hayırdır sizin sorununuz nedir ? :)

Gecenin 3'ünde 4'ünde burada bize karşı edilen küfürleriniz var ekran görüntüleri duruyor aynı zamanda kurucunuz Horde varken daha dünya başında biz ile görüşüp aynı zamanda düşmanıma destek atarken yani kısaca açık konuşamayan biz sizinle savaşacağız diyemeyen biri. Horde bittiğinde beni arayan biri beni aramasıda ilginç acaba hangi sebeple arıyordu neyse asıl konuya değineyim.(sebebini sormadım)

Bunları yapan klan kurucusu ve forumda küfür eden oyuncunuz mudur yöneticiniz midir bilmem bunların yanında oluyorsunuz dediğim laflara takılıyorsunuz?

Yetmedi burada SAVAŞAN klan izlenimi veriyorsunuz madem o kadar savaş meraklısı bir klandınız w başında niye bize savaş açamadınız?

Kaç köylü klan operasyona geliyor sadece 3 köyümüze gelip birde patlıyorsunuz tamamen çok acemice ama anlaşılan o ki siz bunu zaten kabul ediyorsunuz. Ne diyim ELİNİZE SAĞLIK ÇOK GÜZEL OYNADINIZ TEBRİK EDERİM SİZİ GERÇEKTEN BİR SONRAKİ DÜNYALARDA ÇOK BAŞARILAR .

Aslana aslan gibi
sen kim oldugunu hangi hesapla oynadigini soylemeye cesaret ettigin gun ben seni Adam yerine koyup cevap verecegim

Deleted User - 848888715

Ziyaretçi
Beni bilen bilir :) :D

sen kimsin ki sanane ? her hesap benim seni ne kadar alakadar ediyor :p :D W61 de başarılar dilerim sana
Biliyor musun bomboşsun. Sadece koca bir boşluksun. Seni ciddiye alıp sana cevap verenler sadece zaman kaybedecekler bunun dışında hiçbir şey kazanmayacaklar. Buradan diğer arkadaşlara istirham ediyorum : Boşverin beyler, bayanlar. Bunun gibiler yüz verdikçe konuşur, cevap verdikçe iyi bir şey yapıyormuşum zanneder. En güzel cevap yokmuş gibi davranmak, sözlerine değer vermemektir.

Diğer dünyalarda görüşmek dileğiyle. Saygılar ve başarılar.

Deleted User - 5562080

Ziyaretçi
Çok güzel bir yazı ile oyuna veda etmiş klan. Reel hayatınızda başarılar dilerim. Bu oyunu güzel vakit geçirmek, dostluk üzerine kuran bir klan olduğunu görmüş oldum şahsım adına. Egodan, oyun hırsından uzak olmanız güzel. Başka dünyalara girerseniz sizin ekibinizle oynamak isterim.

Mr.Blitz

Mızrakçı
Çok güzel bir yazı ile oyuna veda etmiş klan. Reel hayatınızda başarılar dilerim. Bu oyunu güzel vakit geçirmek, dostluk üzerine kuran bir klan olduğunu görmüş oldum şahsım adına. Egodan, oyun hırsından uzak olmanız güzel. Başka dünyalara girerseniz sizin ekibinizle oynamak isterim.

Güzel düşüncelerin için teşekkür ederiz :) Sonraki dünyalarda görüşmek üzere :)