VALHALA

zaleyataaa

Mızrakçı
Selamün aleyküm. Cümleten herkese iyi akşamlar. İyi oyunlar.

Bu dünyaya ekibimizle başlama sebebimiz ve gayemiz kendi çıkarları için oynayan yöneticilerin dışında kalarak puan egosu gütmeden oyun oynayabilmek, kısacası ekibimizle BİZ olabilmekti. Çok şükür ekibimizde bu gayenin dışına çıkacak kişiler olmadığı için bu zamana kadar çok güzel geldik.

Buradan bütün Valhala ekibine ve oyuncularına emekleri için teşekkür ederim. Kendimden örnek verecek olursam Allah'a emanet 2 evladımla vakit geçiremediğim ve diğer arkadaşlarımında(sınav-iş ve özel yaşamının) etkilenmesi sebebiyle bırakma kararı alıyoruz.

Tabii bu bırakma kararımızın en önemli sebeplerinden biride reborn ve basher ortasında kalmamızdı. Bu savaşları devam ettirebilmemiz için yukarıda bahsettiğim gibi reel hayattan ödün vermemiz gerekiyordu. Bunu yapacak zamanımız olmadığı için savaşı yenilmiş olarak kabul ediyoruz. İyi ya da kötü birlikte vakit geçirdik. Her iki klan oyuncularınıda ekibimiz ve kendi adıma tebrik ediyorum.

Her ne kadar oyun için eğilip bükülen kişiler olsa da biz oyuna başladığımız ilk günkü gibi her sözümüzün ve her yaptığımızın arkasındayız.

Oyun içinde tatlı sürtüşmelerimiz oldu. Kalbini kırdığımız kişiler olduysa affola. Herkese iyi oyunlar diliyorum.

Klanlar arasında küçük ama değerli ekibimizin bu zamana kadar yaptığı savaş puanlarını paylaşarak bu dünyaya veda ediyoruz.

VALHALA AİLESİ

saldırga.pngsavunma.pngsavunma.png

toplam.png

Mr.Blitz

Mızrakçı
Sizinle omuz omuza mücadele etmek,hatta şafak vakti mis arası yapmak için kalkmak bile hiçbir şeye değişmeyeceğim şeylerden biri değerli ailem ❤ İyi ki 60.dünyanın başında yollarımız kesişmiş,artık bir olmaya karar vermişiz. En kısa zamanda tekrar birlikte omuz omuza mücadele edeceğimiz dünyaları iple çekeceğim.

Deleted User - 848888715

Ziyaretçi
Harika bir ekip ve harika insanlar. Bu topluluğun bir parçası olmaktan ve omuz omuza savaşmaktan gurur duydum, aynı zamanda yeni insanlar tanıdığım için de çok şanslıyım. Düşmanlarımıza da şimdiden başarılar diliyorum. Her ne kadar, bir anda kendimizi zorlayıcı şartların içerisinde bulsakta durumu bu zamana kadar çok iyi yönetebildiğimizi düşünüyorum.

Bu arada bizimle daha fazla savaşma şerefine erişemeyen arkadaşlarda paylaşılan istatistiklere bakıp başarılarımızı tartmakla yetinebilirler :),

Centurion*

Okçu
Şu başlığı şimdi okuyayım dedim de yazdıklarınızın hepsi yok savaşta yaptıkları yok bilmem ne gibi sözler kullanmışsınız

farm ville klanı savaş açalı 7 8 gün olmuş dünya başından beri yatıyorsunuz müttefik olduğunuz klana multilerinizden savunma atmaktan başka hiç bir iş yapmadınız boş ekip boş klan

Osmanbey06*

Hafif Atlı
@yasof06 Kanka güzel oynadınız, bu arada açıklaman da iyi olmuş böyle kompleks yapmadan bırakabilmek önemlidir. Tabiki dünyadaki rakipleriniz de gelip 2 3 sinir edici şey yazabilirler buna çok takılmayın arkadaşlar =)

Zaman içerisinde daha iyi bir klan olacaklar, bence yusuf klanı iyi idare ediyor bir tane diplomata ihtiyaç var bence, hem klanı idare edip hem o işlere bakmak insanı yıpratır. Kendisine eksi olarak iyi niyetini oyuna fazla yansıtmasını yazabilirim, bu da normalde iyi bir adama niye iyisin demek oluyor ama işte.. Söz verdiği için reborn ile gerilimin çıkacağını bile bile horde oyuncularına destek attı. Horde Reborna katıldı ve kendisi açıkta kaldı maalesef.

Sonraki dünyalarda ve gireceği KPSS sınavında kendisine başarılar dilerim. Valhada oynayan arkadaşların da eline sağlık

zaleyataaa

Mızrakçı
@yasof06 Kanka güzel oynadınız, bu arada açıklaman da iyi olmuş böyle kompleks yapmadan bırakabilmek önemlidir. Tabiki dünyadaki rakipleriniz de gelip 2 3 sinir edici şey yazabilirler buna çok takılmayın arkadaşlar =)

Zaman içerisinde daha iyi bir klan olacaklar, bence yusuf klanı iyi idare ediyor bir tane diplomata ihtiyaç var bence, hem klanı idare edip hem o işlere bakmak insanı yıpratır. Kendisine eksi olarak iyi niyetini oyuna fazla yansıtmasını yazabilirim, bu da normalde iyi bir adama niye iyisin demek oluyor ama işte.. Söz verdiği için reborn ile gerilimin çıkacağını bile bile horde oyuncularına destek attı. Horde Reborna katıldı ve kendisi açıkta kaldı maalesef.

Sonraki dünyalarda ve gireceği KPSS sınavında kendisine başarılar dilerim. Valhada oynayan arkadaşların da eline sağlık
İyi dileklerin icin tesekkur ederiz. Bizim adimiza hatali oldugumuzu dusundugumuz bir konu yok.iyisiyle kotusuyle hatasiyla dogrusuyla hepsini hep birlikte biz yaptik.Yasin inde buyuk emekleri oldu. Eline koluna saglik :)

Against

Acemi
elinize emeğinize sağlık, 18 saatten köy mü alacaksınız siz gel bakayım kuçu kuçu yazan arkadaşlarınız haricinde keyifli savaştı, tabii henüz bizimle savaşmayanlar kaç saatten köy alabileceğimizi tahmin edemiyor, saygılar sevgiler iyi geceler.
Yine de terbiyemizi bozmayıp oyunumuz ile cevap verdik. Valhala ekibini saygıyla selamlıyorum ve tebrik ediyorum.

DiiKKaaT

Mızrakçı
Bu oyunu oyun olarak oynadığını bilen, oyunun sosyal hayatının önüne geçtiğini görünce müdahale edip mevcut durumunu mütevazi bir şekilde dile getiren ve kazanımını/kaybını nazikçe kimseyi kırmadan, iftira atamadan, tartışma çıkarmadan bırakıp giden böyle güzel oyunculara hasret kalmıştık. Umarım sonra ki wordlerde tekrar karşılaşırız.

Mr.Blitz

Mızrakçı

Güzel düşüncelerin için teşekkür ederiz :)