VALHALA VS NWA

• Konuyu başlatan DeletedUser61855
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser69493

Ziyaretçi
Ya bunu neden okudum anlamadım yazarken ben bunları niye yazıyorum diye düşündün mü hiç ? Gelmiş istatistikten bahsediyorsun yav kardeşim hadi gururunuzla oynamiyim diyorumda sizde kaşınıyorsunuz..

Nwa klanına katılanlar sığındı diyorsunda peki öyle olsun siz barbarla birleştiğinizimi sanıyorsunuz ? Sizi bir güzel tokatladıktan sonra artık nasıl bir korku saldıysak içinize kendi üyelerinizi bile satarak barbar klanını sınıra getirip ay biz savaşamıyoruz bizi koruyun demediyseniz bende birşey bilmiyorum:)

Daha siz barbara sığınmadan önce star ken neden savaş açtığınız klanı kapattınız ? Ay özür dileriz yanlışlıkla kapattık istatistikler gitsin diye değil yanlışlıkla kapattık öylemi ? Vallaha hala gülüyorum size..

Siz öyle bir klansınızki oyun başından bu yana star klanı için emek veren adamları dahi klandan atıp barbar klanına toplattırdınız şimdi çıkıpta yok biz böyleyiz şöyleyiz demeyin çünkü değilsiniz star klanları korkak bir klandır Açık ve net aksini kimse ispatlayamaz..

Diyorsun ya bide birleştik diye artık barbar için savaşıcam diye yapma kardeşim söyle açık açık nwa dan bizi koruyun biz kendi adamlarımızı bile satar size aldırırız dediğiniz sığındığınız klan için savaşıyoruz desene utanılacak birşey yok..

Star klanı bünyesinde bulunan arkadaşlar dikkat her an atılıp toplanabilirsiniz :)

DeletedUser63773

Ziyaretçi
Bu kadar embesil bir insan gormedim ac diyorum butun savas istatislikleri yemiyor lafla gemi yurumuyor biz birini klandan atiyorsak bir sebebi vardir bilmedigin islere burnunu sokma 1 ayi geckindir savasiyoruz geriden geliyorsunuz kiy alamiyorsunuz gelmis barbara sigindik diyorsunuz bu kdr geri kafali bir insanin dusuncesi simdi senun oraya gelip tokatlayinca seni gorursun

DeletedUser63773

Ziyaretçi
Sunuda ekleyim istatislige yansimasin diye 40 takla atip klan kuranlar sizlersiniz

DeletedUser63773

Ziyaretçi
Sizin gibi fury olsun tc olsun klana alipda msjlara bile bakmayip milletin koylerini almiyoruz biz siz degiliz karistirma kendinizle

DeletedUser69686

Ziyaretçi
Ben oyunda değilim de
Beg demişsin beg pasif oyuncular topluluğuydu diğer saydığın klanları bilemiyeceğim
İstatistik diyip durmuşsun haritada eskiden sağ kıta nwa sol kıta stardı sol kıtanın yarısı gitmiş ister yeni klan kurun ister köyü düşenleri klandan çıkarın
İstatistikler dansöz gibidir kime kıvıracağı belli olmaz ama harita sabittir savaşı bilmeyen birisi bile haritaya baktığında sonucu rahatlıkla görür
İyi oyunlar

Dr. Tinker

Baltacı
Ben oyunda değilim de
Beg demişsin beg pasif oyuncular topluluğuydu diğer saydığın klanları bilemiyeceğim
İstatistik diyip durmuşsun haritada eskiden sağ kıta nwa sol kıta stardı sol kıtanın yarısı gitmiş ister yeni klan kurun ister köyü düşenleri klandan çıkarın
İstatistikler dansöz gibidir kime kıvıracağı belli olmaz ama harita sabittir savaşı bilmeyen birisi bile haritaya baktığında sonucu rahatlıkla görür
İyi oyunlar
Kardeş, star'ın olduğu kıtanın yarısı Jönceh alt tarafı da bıçkın dı yalnız bilgin olsun. Tabi bu klanlar nwa olduktan sonra senin dediğin gibi oldu
(Ben oyundaydım ordan biliyorum)

DeletedUser69686

Ziyaretçi
Kardeş, star'ın olduğu kıtanın yarısı Jönceh alt tarafı da bıçkın dı yalnız bilgin olsun. Tabi bu klanlar nwa olduktan sonra senin dediğin gibi oldu
(Ben oyundaydım ordan biliyorum)
Bende hesap silmeden önce o taraftan 10 köy aldım ve çevremden de bir çok kişi bir çok köy aldı oradan biliyorum

DeletedUser69493

Ziyaretçi
yani arkadaşlar istatistikten bahsedecekseniz eğer op yapılan kişileri klandan atmayacaksınız. istatistiğiniz kötü diye savaş açtığınız klanı kapatmayacaksınız. ha bunları yapıyorsanızda gelipte istatistik şöyle böyle demeyeceksiniz. korkma titre geliyoruz.

DeletedUser63773

Ziyaretçi
Amo starken biz asla star a b c diye klan kurmadik gecmise bak surekli siz koyler dusecegini anladiginizda kac klan degistiniz bunlarida soyleyim biz sizin gibi surekli klan kurup oraya gec koy ver geri gel yapmadik bunun senin daha iyi bilmen lazim isine gelmedigi icin soylemiyorsun normal :)

DeletedUser53334

Ziyaretçi
Sen daha beni tanımadığına sinirlenmiş halimi bilmiyorsun :) he bide sinirlendik diyelim de klanın kötü gittiğini nereden çıkardın ?

Sen bizi star la barbarla karıştırma:)

Biz NWA yız bizim isteğimiz dışında hiç bir olay gerçekleşmez bunuda buraya yazayım çekileyim.

aga ben bu üslubu biliyorum khaos x değil mi bu?

DeletedUser51635

Ziyaretçi
amoo.. oyunculugunu bılmıyorum ama ağlama işinde çok başarılısın bu şekilde devam et :)

DeletedUser63773

Ziyaretçi
yarın klan dagıldıgında abı abı dıye gezersın msjların gelır ıllakı o zaman bır daha konusuruz :)

DeletedUser69493

Ziyaretçi
yarın klan dagıldıgında abı abı dıye gezersın msjların gelır ıllakı o zaman bır daha konusuruz :)

Sen herkezi kendin gibi sanma biz oraya buraya sığınacak saklanacak adamlar değiliz kazanırız veya kaybederiz takmayız yani öyle ama size kaybedeceğimizi hiç düşünmüyorum malesef.