VAKVAK KAPATIYOR !!!

• Konuyu başlatan DeletedUser62855
  • Başlangıç tarihi

Eminbasgan

Milis
Hiçbir söylediğine katılmasam da karanattan da özür diliyorum.

Eğer bunları okuyanınız varsa hayatınızdan dakikalar çaldığım için sizlerden de özür diliyorum.

Ülkenin genel kitlesi olarak eleştiriye açık olmadığımızı unutarak esprili bir eleştiri yapayım dedim ama olmadı yapacak bir şey yok. Şaşırtmadı ama bunları yaşamaya gerek de yoktu. Bu da bana ders olsun dilini bilmediğim platformlara kafa atmam bir daha.

DeletedUser64740

Ziyaretçi
Oyunun içi boşalmıştı şimdi karakanatta gidince forumunda içi boşaldı 360 gün dolunca fenersavarı tebrik etmeye geliriz bari :D

DeletedUser62855

Ziyaretçi
Bana teşekkür etmedin... Oysa seninle daha sokrat dinleyecektik :(
olum duygu karmaşası mı yaşıyorsun sen :) Bi postta gömüyorsun diğer postta yanlıyorsun :) Sokrat dinleyeceksen bende liste kabarık wpden tek tek atayım hepsini :) Numaran var bende zaten sıkıntı yok :)
Onu bunu bırak da hear me roar hesabı noldu naptın o işi :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
olum duygu karmaşası mı yaşıyorsun sen :) Bi postta gömüyorsun diğer postta yanlıyorsun :) Sokrat dinleyeceksen bende liste kabarık wpden tek tek atayım hepsini :) Numaran var bende zaten sıkıntı yok :)
Onu bunu bırak da hear me roar hesabı noldu naptın o işi :)

Büyüğün değil miyim olm söverim de severim de :D sana mı sorucam ? sıkıntı yok yaz konuşuruz... Olmadı By çırak ı çekiştiririz salla zaten nicke bak by çırak.. Gel usta ile takıl artık çırak mırak sarmaz seni :D

DeletedUser62855

Ziyaretçi
Büyüğün değil miyim olm söverim de severim de :D sana mı sorucam ? sıkıntı yok yaz konuşuruz... Olmadı By çırak ı çekiştiririz salla zaten nicke bak by çırak.. Gel usta ile takıl artık çırak mırak sarmaz seni :D
Küçük ? Senin benden büyük olabileceğin herhangi bir zaman dilimi ya da platform var mı canım benim ? Abi diye hitap etmen gerekirken söylediğin sözlere bak hiç yakıştıramadım :)

ZOOM

Baltacı
VAKVAK ekibine dünyaya kattıgı renkten ötürü teşekkür ederim, her birine şaahsım adına ayrı ayrı teşekkür ederim, inşallah farklı bir dünyada sizle denk gelip oyun oynaanında zevkine varabiliriz diye umud ediyorum.

Bende, hoş seviyeli güzel bir o kadarda zevkli bir savaş veren ekip olarak kaldınız teşekkür ediyorum arkadaşlar reel hayatınızda da başarılar diliyorum.

Kalın sağlıcakla...

DeletedUser68814

Ziyaretçi
Hiçbir söylediğine katılmasam da karanattan da özür diliyorum.

Eğer bunları okuyanınız varsa hayatınızdan dakikalar çaldığım için sizlerden de özür diliyorum.

Ülkenin genel kitlesi olarak eleştiriye açık olmadığımızı unutarak esprili bir eleştiri yapayım dedim ama olmadı yapacak bir şey yok. Şaşırtmadı ama bunları yaşamaya gerek de yoktu. Bu da bana ders olsun dilini bilmediğim platformlara kafa atmam bir daha.

Dostum ben özür dilerim asıl .goygoy yaptığını bilemedim :(

DeletedUser62855

Ziyaretçi
"Senin benden büyük olabileceğin herhangi bir zaman dilimi ya da platform var mı canım benim ?"

Dk 1 gol 1 olacak diye mi korktun :D
Ulan koca forumda senin EGO’nu tatmin etme amaçlı yaş mı yazayım. İzdivaç programına mı geldik, maaş+taşınmaz mal varlığımı da açıklayayım mı :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Ulan koca forumda senin EGO’nu tatmin etme amaçlı yaş mı yazayım. İzdivaç programına mı geldik, maaş+taşınmaz mal varlığımı da açıklayayım mı :)

Neden sakındın ki yaşını bu kadar :D yaş ile ilgili daha önce başından geçen kötü tecrübelerin mi var anlamadım ki :D alt tarafı yaş :D

DeletedUser58672

Ziyaretçi
Öncelikle bu dünyaya kattığınız renk bambaşka idi tebrik ederim.Nwo klanlarının silmesinde sizin payınız gerçekten büyük.

Fakat anlamadığım bir nokta var. Şizofrenden ve trickersdan oyunculara teşekkür etmişsin köylerinizi alarm topluyor? Bu ne piyaz ne lahana turşusu?
Ayrıca gökhan ve xbl buna neden ses etmiyor? yoksa şizofren alarm mı oluyor?
Kafamda deli sorular..

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Öncelikle bu dünyaya kattığınız renk bambaşka idi tebrik ederim.Nwo klanlarının silmesinde sizin payınız gerçekten büyük.

Fakat anlamadığım bir nokta var. Şizofrenden ve trickersdan oyunculara teşekkür etmişsin köylerinizi alarm topluyor? Bu ne piyaz ne lahana turşusu?
Ayrıca gökhan ve xbl buna neden ses etmiyor? yoksa şizofren alarm mı oluyor?
Kafamda deli sorular..

3 kuruşluk aklınla 5 kuruşluk yorum yapmaya kalkıyorsun aklının basmadığı konularda boş yapma.