VAKVAK KAPATIYOR !!!

• Konuyu başlatan DeletedUser62855
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser62855

Ziyaretçi
UDW klanları ile başladığımız dünyada Anti ve Dehşet ekiplerini hiç ederek haritanın ücra köşelerine gönderdik.
Sancak savaşında önde giderken diplomatik hamleler sonucu UDW klanlarının dağılması ile Şizofren klanına katıldık.

Şizofren klanına katılmadan önce yapılan görüşmede zaman içinde çıkıp NWO klanını daha önce yaptığı hainliklerden dolayı vuracağımızı söyledik. Şizofrendeki arkadaşlarımız da bu talebimizi kabul etti.

Şizofren klanında bulunduğumuz süre boyunca bize her zaman yardımcı olan başta
qokhan14 ve *xbL* olmak üzere her bir arkadaşımıza VAKVAK ekibi olarak ayrı ayrı teşekkür ederiz.

Şizofren klanında iken NWO klanlarının arkamızdan oynadığı oyunlara, bu adamları klandan atın diye çığırtkanlık yapanlara, köylerimize saldırı çıkarak bizi kışkırtmaya çalışanlara gerekli cevabı doğru zamanda vereceğimizi bildiğimizden dolayı sessiz kaldık.

Hem Şizofren hem de CEDCAL klanı ile yaptığımız son görüşmede VAKVAK klanını kuracağımızı ve NWO klanı ile savaşacağımızı söyledik. NWO klanını yenmeyi başarırsak dünyadaki savaşımızın biteceğini ve NWO bittikten hesapları Şizofren ve CEDCAL klanlarına bölgesel olarak dağıtacağımızı söyledik.

Bir gece ansızın başlayan NWO-VAKVAK savaşında;
Foruma Yürek Yiyen VAKVAK diye bir başlık açan,
Size 96 saat süre veriyorum diyen,
Kendi discordunda daha kaç köy kaybetmem lazım, bana savunma bulun diye ağlayan,
Gece yarısı herkesi telefonla tek tek arattırıp uyandıran,
Sizi kaale almıyoruz diyip adamların bütün köyleri dolu, bi türlü açamıyoruz ki toplayalım diyen
ve bütün bunların neticesinde 8 kişilik bir ekibin altında ezilen NWO klanları artık yok.

Tabii ki NWO klanını tek başına VAKVAK dağıttı demiyoruz. Ama dağılmasında VAKVAK ekibinin başarısını küçümseyecek bir kişinin olduğunu da sanmıyorum. Bu savaş boyunca bizden desteğini esirgemeyen CEDCAL ekibindeki tüm dostlarımıza ekibimdeki her bir oyuncu adına teşekkür ederim.

Sonuç olarak Nwo klanının dağılması ile misyonumuzu tamamlamış olduk. VAKVAK ekibinin goygoy yapmayı seven ama bir o kadar da oyunu oynama becerisi olan, temelinin uzun yıllar önce kurulan dostluklara dayandığını da herkese göstermiş olduk.

Çıkacak olan Şizofren ve Trickster savaşında her iki taraftan da gönül bağımız olan oyunculara karşı savaşmayacağımızı, iki taraftan kimseyi desteklemeyeceğimizi, bir tarafa geçmeyeceğimizi herkese söyledik.

Önceden verdiğimiz sözlerden (NWO’yu sile sile sileriz biz de gideriz) geri dönmenin bize uygun olmayacağı sonucuna vardık.
Misyonumuzu tamamladık.
Dehşet klanını sildik.
Anti klanını sildik.
NWO klanlarını sildik.

VAKVAK ekibi olarak hesaplarımızı siliyoruz. Köylerimiz anlaşmalı bir şekilde Şizofren ve Trickster oyuncularına bırakılacaktır. Köylerin sahipleri bellidir. Bireysel saldırı atan oyuncuların saldırıları savunulacaktır.

Devam eden arkadaşlarımıza, dostlarımıza ve tüm klanlara başarılar diliyoruz.
Bu haritada tanıdığımız herkese teşekkür ediyoruz.

Son olarak unutmadan;

DeletedUser68814

Ziyaretçi
Başladığımız günden şimdiye kadar yanımızda ve karşımızda olan herkese teşekkür ederim. Sosyal hayatlarımızdan zaman ayırıp ilgimizi oyuna verdiğimiz dönemlerde kimlerin kalbini kırdıysam, kimlere yanlış bir şeyler söylediysem herkesten kendi adıma özür dilerim.

W50 oyunu ve konusu benim için kapandı. İleride bir dünyaya başlarsam şu an olduğu gibi sadece goygoyu dönecek. O da birileri konusunu açarsa… Ne şahıslara ne ekiplere ne de klanlara oyunun genelinde olduğu gibi düşmanlık besleme, körü körüne savunma gibi bir düşüncem hiçbir zaman olmayacak. Herkesle, her zaman eğlence içinde oynayabilirim.

Bizi bu haritaya başlatan LAZUZU’ya teşekkür ederim. Uzun zamandır sohbet şansı bulmadığım arkadaşlarımla yılların açığını kapattım. Yeni arkadaşlar edindim. Geceleri uykusuz kaldım, milletin köyünün derdine düştüm, üşenmedim geceleri uyandım temizliğe asker gönderdim, insanları sinirlendirdim, çok sinirlendirdim, benim yüzümden çok kişiyle tartıştı, sağolsun çok korudu :D Ne zaman “gel dünyaya başlıyoruz” dese düşünmeden gelirim.

Bizi, Dehşet klanlarının merkez sayılacak bir bölgesinde oyuna başlatıp oyundan daha çok zevk almamızı sağlayan ***DAYI***’ya ;

Yıllardır beraber oynadığımız ve W50’ye gelen bütün arkadaşlarıma;

İleride Cedcal ekibi ile bir dünyada oynamanın keyif vereceğini düşünüyorum. Haritada uzun bir dönem düşman olsak da kısa süreli sınır savaşımızda büyük keyif aldım. Aralarında tanıma fırsatı bulduğum ZOOM’a oyun içi muhabbetlerimizden dolayı;

qokhan14’e;

Karşımızda az da olsa direnen Dehşet klanlarına;

Biz yanlarına gelmeden haritanın ucuna gidip kardeşlerini yalnız bırakmayan Anti klanına;

Uzaktan savaştığımız Sancak klanına;

17 kişi tek attığımız NWO klanlarına;

Kendisiyle eğlenmeyi bir dönem abarttığım Sinser’e;

Kısa bir dönem Şizofren klanlarında oynamamızı sağlan Şizofren klan yöneticilerine(kendini yönetici sanan bir tane var. O hariç.) ;

Kısaca W50 macerasında tanıdığım, konuştuğum, savaştığım, herkese teşekkür ederim.

Forumu dönem dönem fazla işgal ettim. Gelip burada zaman geçirmek, eğlenmek istedim. Bunun için beni yanlış anlayan, kalbini kırdığım, yanlış bir şeyler söylediğim herkesten ayrıca özür dilerim.

Ördek göç ediyor…
Selametle…

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Bir hiç olarak kendinizi ANTİ-DEHŞET daha sonrasında ki ismi ile NwO yu dağıttık diye istediğiniz gibi avutabilirsiniz... Herhangi bir sınır oyuncusunun sınırda yapabileceği şeyleri yapıp "TEK ATTIK" reklamı ve goy goyuna düşüp istediğiniz kadar konuşabilirsiniz.. Şu oyun ve savaştan çok saçma sapan mevzuların miğde bulandırdığı dünya da daha ilk cümleniz de bahsettipiniz "Şizofren klanının bu hamlemizden haberi vardı" kısmı bile zaten başlı başınca yeterli bir sebep.. Zaten hesap sil kararımızın ne sizinle ne TRİCKS ile bir alakası yoktu.. Tamami ile şizofren klanında ki zatı muhteremin "Tavuk mu yumurtadan çıkar yumurta mı tavuktan" tarzı bir zeka oyunu ile "Dünya kapatma" hayaline son vermek adına yaptığımız bir hamleydi. Bize göre başarılı da olacak.. Dünyada bir o klana bir bu klana geçmeden. Kendi klan adımız ile kendi klanlarımız da oyunumuzu oynadık. Bir çok birlikte uzun zamandır oynayan ve oynamış ekibin başladığı dünyada %80 i ilk defa bir arada oynayan bir ekiple oynadık. Hata,yanlış ve eksikliklerimizin farkına vardık.. Güzel deneyimdi.

Gel gelelim dünya başından beri UDW,SANCAK,PK,DRBY,CEDCAL, ŞİZOFREN de dahil olmak üzere tüm klanların diplomasi,tahrik, sataşma, tartışma, satışları, peşkeş çekmelerine rağmen dünya da biz "Yeter artık gerek yok" diyene kadar planları bozmuş bir ekip olarak daha fazla saygıyı hakettiğimizi söyleyebilirim. Başlıca benim forum çıkışlarım olmak üzere dünyada ki her klan ve oyuncu masumcasına yaşanan her olayı bana kitlemesinden dolayı bu gerçekleşmedi malesef.. Canı sağolsun herkesin böyle bir tecrübe edindik. Oyun sadece klanlar.org sitesinde değil forum.klanlar.org sitesinde de ekipçe, algı yarata yarata oynanıyormuş bunu anladık gördük öğrendik...

Tüm söylem ve tutumunuza rağmen başta seyanora olmak üzere kişisel olarak muhabbet ettiğimiz arkadaşlara emekleri için teşekkür ederim... Artık goy-goy için bile olsa bu dünya da tartışmalara son verilmesi gerektiğini düşünüyorum olan oldu bence ben haklıyım x kişi de kendi tarafından haklı bunu bu platformda ne kadar tartışırsak tartışalım neticelendiremiyoruz o halde konuyu dallandırıp budaklandırmamakta en iyisi.

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Bir hiç olarak kendinizi ANTİ-DEHŞET daha sonrasında ki ismi ile NwO yu dağıttık diye istediğiniz gibi avutabilirsiniz... Herhangi bir sınır oyuncusunun sınırda yapabileceği şeyleri yapıp "TEK ATTIK" reklamı ve goy goyuna düşüp istediğiniz kadar konuşabilirsiniz.. Şu oyun ve savaştan çok saçma sapan mevzuların miğde bulandırdığı dünya da daha ilk cümleniz de bahsettipiniz "Şizofren klanının bu hamlemizden haberi vardı" kısmı bile zaten başlı başınca yeterli bir sebep.. Zaten hesap sil kararımızın ne sizinle ne TRİCKS ile bir alakası yoktu.. Tamami ile şizofren klanında ki zatı muhteremin "Tavuk mu yumurtadan çıkar yumurta mı tavuktan" tarzı bir zeka oyunu ile "Dünya kapatma" hayaline son vermek adına yaptığımız bir hamleydi. Bize göre başarılı da olacak.. Dünyada bir o klana bir bu klana geçmeden. Kendi klan adımız ile kendi klanlarımız da oyunumuzu oynadık. Bir çok birlikte uzun zamandır oynayan ve oynamış ekibin başladığı dünyada %80 i ilk defa bir arada oynayan bir ekiple oynadık. Hata,yanlış ve eksikliklerimizin farkına vardık.. Güzel deneyimdi.

Gel gelelim dünya başından beri UDW,SANCAK,PK,DRBY,CEDCAL, ŞİZOFREN de dahil olmak üzere tüm klanların diplomasi,tahrik, sataşma, tartışma, satışları, peşkeş çekmelerine rağmen dünya da biz "Yeter artık gerek yok" diyene kadar planları bozmuş bir ekip olarak daha fazla saygıyı hakettiğimizi söyleyebilirim. Başlıca benim forum çıkışlarım olmak üzere dünyada ki her klan ve oyuncu masumcasına yaşanan her olayı bana kitlemesinden dolayı bu gerçekleşmedi malesef.. Canı sağolsun herkesin böyle bir tecrübe edindik. Oyun sadece klanlar.org sitesinde değil forum.klanlar.org sitesinde de ekipçe, algı yarata yarata oynanıyormuş bunu anladık gördük öğrendik...

Tüm söylem ve tutumunuza rağmen başta seyanora olmak üzere kişisel olarak muhabbet ettiğimiz arkadaşlara emekleri için teşekkür ederim... Artık goy-goy için bile olsa bu dünya da tartışmalara son verilmesi gerektiğini düşünüyorum olan oldu bence ben haklıyım x kişi de kendi tarafından haklı bunu bu platformda ne kadar tartışırsak tartışalım neticelendiremiyoruz o halde konuyu dallandırıp budaklandırmamakta en iyisi.
Algi mevuzuna yaptigim gifleri veya videolari dahil ediyorsan eger onlar olmus olan olaylar uzerinden yapilan geyikler oyunda kazanilan basarilarin tuzu biberi. Oyunun ilk haftasinda nasil gelip selim in patlayan mislerinin goygoyunu yaptiysak elde ettigimiz basarilarla da ovunmemiz algi yaratmak olmaz . Vaktim olsa guncel olaylar icin elimde malzeme bol yapmaya devam ederdim ama vize ler finaller hep kapida :)

DeletedUser56535

Ziyaretçi

Ya sen ne boş bir adamsın be arkadaş. Şizofren worldü kapatamasın diye hesap sil kararı aldık ve başarılı olacak bu hamlemiz diyor hala :D

Bu dünyada madlydeeplly hesabı ile oynadım.
Elimden geldiğince hem klanıma hem arkadaşlarıma yardımcı olmaya çalıştım.
Umarım becerebilmişimdir :)
Yeri geldi uykusuz işe gittim, yeri geldi uykusuz arkadaşım uyusun diye kendim uyumadım.
Çünki emek vermeden başarının gelmediğini bilen bir insanım.

Bizi bu dünyaya davet eden **DAYI** ’ya
Dostum,Kardeşim L A Z U Z U ‘ya bizlerin kahrını çektikleri için teşekkür ederim.
Dünya başından sonuna kadar bunun sadece bir oyun olduğunu bilerek dost olsun rakip olsun tüm oyunculara saygı çerçevesinde kırmamaya özen göstererek davranmaya çalıştım.
Eğer kırdıklarım herhangi bir insana saygısızlığım var ise özür dilerim.
Bizim için dünya bu kadarmış.
Şizofren ve tricks klanlarına aralarında ki savaşta başarılar diler kapatacak klanı şimdiden tebrik ederim.
İleriki dünyalar da görüşmek üzere
ALLAH’a emanet olun.

Son sözüm VAK VAK :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Algi mevuzuna yaptigim gifleri veya videolari dahil ediyorsan eger onlar olmus olan olaylar uzerinden yapilan geyikler oyunda kazanilan basarilarin tuzu biberi. Oyunun ilk haftasinda nasil gelip selim in patlayan mislerinin goygoyunu yaptiysak elde ettigimiz basarilarla da ovunmemiz algi yaratmak olmaz . Vaktim olsa guncel olaylar icin elimde malzeme bol yapmaya devam ederdim ama vize ler finaller hep kapida :)

Yok ya senin giflere atıf yapmıyorum hele 1 tanesini çok sevdiğimi biliyorsun :D

Eminbasgan

Milis
Bir klan hayal edin ki oynadıkları dünyadaki tek hedefleri gassalı yenmek olsun ve bu hedef için bile sağa sola sığınmaya ihtiyaç duysun bunu da böbürlene böbürlene anlatsın. Töbe töbe aklıma ne kadar iğrenç şeyler geliyor

DeletedUser68814

Ziyaretçi
Bir klan hayal edin ki oynadıkları dünyadaki tek hedefleri gassalı yenmek olsun ve bu hedef için bile sağa sola sığınmaya ihtiyaç duysun bunu da böbürlene böbürlene anlatsın. Töbe töbe aklıma ne kadar iğrenç şeyler geliyor

olayı sana şöyle anlatayım sayın başgan:

Oyuna başladık. ilk düşmanımız dehşet ve anti klanlarıydı. amacımız onları bitirmekti.
Dehşet klanı bitti.
Anti bitti.

sonra düşman sancak ve ceddal ekibi oldu.

Sancak bitti. (biz bitirmek üzereydik olaylar olaylar oldu. döndüler dolaştılar bittiler)
cedcal devam ediyor. hepsiyle dost olduk.

sonra düşman nwo oldu.

nwo klanı bitti.

yani olay; var olduğunu iddia ettiğin aklınla düşünebildiğin gibi küçük değil.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Karakanatcım senin yorumundan yola çıkarsak bizim tek atmadığımız klan kalmamış :) ANTİ-DEHŞET i nasıl bitirdin ? SANCAK ı nasıl bitiriyordun ? Kim ve kimlerin desteği yardımı ile ? Lütfen bak tartışmaya girmek istemiyorum... Sil yapmışsıınız daha da uzatmayın.. İşin sonunda ne derseniz diyin bitirdik dediğiniz klanlar üzerinden prim yapan ama aslında hiç kimsenin umrunda olmayan bir ekipsiniz.