Uzunca Bir Öneri Olacak Ama Değinmek İstedim...

• Konuyu başlatan DeletedUser240
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser240

Ziyaretçi
Evet arkadaşlar biraz uzun olacak gibi düşünüyorum ama madde madde yazmak istiyorum tabi değerlendirilirse...

1= şovalyede fenerin değerleri çok yuksek ve çok adaletli değil çunku ben 10 dunyaya yakındır yeni başlangıc yapmama rağmen fener cıktıgını görmedim aradan bir 5 veya 6 ay gecerse 4 veya 5 envanter olarak cıkıyor....bunun yerine fenerin gucunu öyarı yarıya düşürebilme olasılıgınız varmı ve bu munkunse ilk envanterde kimseye verilmesin çunku feneri kapan ben oyunun birincisiyim havasıyla oynuyor ....

2=yeni gelen guncellemede bir cok iyi tarafla birlikte bir o kadarda kötu tarafı var pazarı mahfetmişsiniz eski düzende ne nerde daha guzel bulunabiliyordu birde pp ile bir sey cekicemiz zaman ok diye bir secenek vardı şimdi pp direk ham karsılıgında veriliyor ve bu yanlış anlaşılmalara cok acık bir sey çunku herkez pcden oynayamıyor ve yanlıslıkla pre işle ham alabiliyor...

forumlarda yazılanlar mobildenmi yoksa pc denmi yazılma olayı guzel olmus en azından buda yanlış anlasılmaların önune gecebiliyor cunku mobilde hızlı bir şeyler yazmaya çalıştıgımızda harfleri yada cumleleri yanlış yazabiliyoruz...

3=buda son olacak asker sureleri özellikle savunma askerleri kışla 20 de iken bile savunma askeri bastıgımızda 2500 kılıc 300 saat gibi bir zamanda cıkıyor ama tersine 2500 balta bunun 3te 1 gibi bir zamanda olusturulabiliyor ve savunma askeri için demir çok fazla ihtiyaç duyuluyor cunku savunma yapan bir oyuncu mızrak dısında iki secenegi var ya kılıc yada agır atlı ikisindede cok fazla demir ihtiyacı duyuluyor bunun yerine şah balta bu kadar demir ihtiyacı duyulmayan saldırıda göze carpıyor

degerli dostlar oyun çok gözden düşmeye başladı bunu yönetimde göruyor ben bunu umut ediyorum ve eski oyunun biraz daha geri gelmesi taraftarıyım herkeze iyi oyunlar.......

DeletedUser47390

Ziyaretçi
2.3 öneride arkadaşa katılıyorum pazar gerçekten çok karışık olmuş, ve savunma basanlar saldırı basanlara nispeten çok ağır kalıyo.

DeletedUser50380

Ziyaretçi
Pazar olayı doğrudur biraz karışık gibi ama bazı yerlerde açığa kavuşmuş ama hala anlamadığım pazarda "hedef" demek ne demek

Bize geleceğe "Al" yazmışlar verdiğimize "Hedef" hedefi görünce aklıma kabul ettiğimizde elimize geçecek ham olarak geliyor biraz saçma düzeltilmeli.

Bu arada saldırı savunma eşitsizliği diye birşey yok.

Sen nasıl savunmada 2 tane 3 tane full ordu saldırı yiyebiliyorsan baştada saldırı 1.5 kat daha kolay basılsın bi zahmet.