Uygulamanın Raporlar Kısmı

Oyunun uygulamasında raporlar kısmına girdiğimiz de bir kaç eksiklik var.

En basit örneği ;

8CD90043-BD40-4AA9-8BB8-B2CC350F751D.jpeg
( SS yabancı dünyalardan çekildi ) :d

bu görüntüdeki ordunun büyüklüğünü gösteren yeşil turuncu ve kırmızı balta sembolleri sadece tarayıcıdan girdiğimizde gözüküyor uygulama içerisinde gözükmüyor geçen dünya da o kadar fake arasında uygulamada bulmakta zorlanmıştım.

Raporlar kısmına bir düzenleme gelebilir, detaylı filtreleme ordu büyüklüğüne göre rapor seçimi gibi…
Yapılması çokta zor olmayacak ufak eklentiler vb.

bir diğer hata

BD8899B9-BA88-4B40-9C11-3F91AB898404.jpeg

raporlar kısmında buraya sağ alt kısıma tıklayıp yağma raporlarını görmek istiyorum ama tıkladığımda yağma asistanı seçeneği yada benim eklediğim rapor klasörler çıkmıyor ve bunun fixlenmesi gerekiyor sürekli gir çık yapmaktan usanmıştım bir dönem :d buraya da ek olarak

saldırı raporları
savunma raporları
destek raporları
ordu büyüklüğüne görme seçme

gibi şeyler eklenirse daha kullanışlı olacağını düşünüyorum.

Tibelda

Emekli Görevli
Sağ üstte "hepsi" seçeneğine tıkladığınızda saldırı-savunma-casus raporları olarak ayırt etmeniz mümkün. Yeni raporlar butonuna tık yaparak da arşiv ve yağma klasörlerinize erişebilirsiniz. Bahsettikleriniz arasında sadece ordu büyüklüğünü belirten simgelere göre filtrelemeyi göremedim. Konu içeriğinizin sadece bu kısmı değerlendirilebilir.

FARAZA

Markiz
Sağ üstte "hepsi" seçeneğine tıkladığınızda saldırı-savunma-casus raporları olarak ayırt etmeniz mümkün. Yeni raporlar butonuna tık yaparak da arşiv ve yağma klasörlerinize erişebilirsiniz. Bahsettikleriniz arasında sadece ordu büyüklüğünü belirten simgelere göre filtrelemeyi göremedim. Konu içeriğinizin sadece bu kısmı değerlendirilebilir.
O da aşırı gerekli değil zaten filtrleme yapılarak halledilebiliyor :)