UTOPYA Savaş istatistikleri ve Raporlar

Bengam

Ağır Atlı
Joker klanı istatistikler

Sahi klanı istatistikler

Burdan güncel olarak takip edebilirisniz arkadşalar merak edenler için.

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
savaş yeniden mi başladı bana patrondan bi arkadaş 5 gün önce 33 e 12 mi ne öyle bişey demişti?

çetin geçiyorsavaş şahi savaşında iyisavunma yaptığınızaşikar bence yanına birkaç köy alsaydınız dirençleri dahaçabuk düşeceklerdir.

sahi klanlarının op yapmış halimi bu? 157.228 yada savaşta kapak yok sanırım.

DeletedUser47380

Ziyaretçi
K56 da ki klanınızın yöneticilerine mi ulaşamadınız yoksa istatistiklere yansımasını mı istemiyorsunuz ? :)

Luciferr

Dük
Şunu kabul etmek gerekirse, yaptığımız ilk operasyon bana göre 9 köy alınmasına rağmen başarısızdı. Tebrik ederim ütopyayı.

DeletedUser48620

Ziyaretçi
Joker olarak yaptığımız ilk operasyondu. Şuanki savaş istatisliği 16-3.

23-24 köye mis girdi. 50 saatten mis atan oyuncularımız vardı. 7 8 köyün sadakati 20 lerde kaldı mis arası yediğimiz için.

Yapılan mis aralarını tebrik ederim, Bizim açımızdan SAYGI içinde devam edecek bu savaş aynı SAYGI yı oyun içindeki rakibimizden de bekler, iyi oyunlar dilerim.

Bengam

Ağır Atlı
Bizden bir saygısızlık görmiceksiniz merak etmeyin keşke k56 daki klanınızıda savaa katsaydınız yahut aldıgımız köyler mis giderken destek yetişmiyorsa klandan atılmasaydı :)

dun aldığımız köy sasyısı istatistiklerde yayınlanan haritada belli nedene savaş istatistiğine yansımamış :) bölgede sahi ve jokerden başka klan olmadıgına göre bu köyleri kimden aldık :)

DeletedUser48024

Ziyaretçi
Yapılan Operasyonda Üstün Başarısızlıklarından Dolayı Joker Ailesini Tebrik Ederim :)

Baktılar Ütopya Bölgede Sahi Patron-Saw-Nokta Paktına Karşı Savaşıyor Ve Destekleri Onların Sınırına Kaydırmış

Bizde Boş Köyleri Vurup Alalım Diye Adamlar Günlerdir Operasyona Hazırlandılar.

Yaklaşık 25-30 Köylük Bir Operasyon :)

Sonuç 11 Köy Almışlar 6 Tanesi Geri Alındı :) ( Sadece Operasyonda Kaybedilen - Alınan Köyler ) [Bireysel Köy Alımları Hariç ]

Ha Bir De Adamların Derdi İstatistik :) Köyünü Alacağımız Adamlar Klandan Çıkıyor Veya Atılıyor :)

Yaptığınız Ve Söyledikleriniz Birbirini Tutmuyor tt2

DeletedUser47380

Ziyaretçi
K56 da ki Klanınızı neden savaşa sokmadığınızı soracaktım ki birde baktım ayın 12 sinden beri 20 den fazla oyuncu çıkmış bu kadar mı istatistikistatistiklere çalışılır arkadaşım :)

Bengam

Ağır Atlı
Bundan sonra bizde biraz rapor paylaşalımda gözümüz gönlümüz açılssın :)
2g7vBd.png

Köy düşünce cok kızmış joker ziyarete geldiler
kkrZl9.jpg

7km24l.png

JYLdmn.png

RYyE2n.png

DeletedUser48620

Ziyaretçi
:::D eyvallah bünyamin, Sınavlar daha önemli boşver.