UTOPYA Diplomasi

DeletedUser

Ziyaretçi
o işin esprisiydi tabi ama karşı tarafta aşiret gibi :) sayı üstünlüğünden dolayı onlar avantajlı bence ama ne olur ne biter hiç belli olmaz. her iki tarafta da oyunu çevirecek ekip mevcut.
güneyin tamamını kapsayan bu savaşı merakla takip edeceğim. sizde zaman zaman kesim raporlarını paylaşabilirseniz bizim için daha zevkli olur :)

Bengam

Ağır Atlı
o işin esprisiydi tabi ama karşı tarafta aşiret gibi :) sayı üstünlüğünden dolayı onlar avantajlı bence ama ne olur ne biter hiç belli olmaz. her iki tarafta da oyunu çevirecek ekip mevcut.
güneyin tamamını kapsayan bu savaşı merakla takip edeceğim. sizde zaman zaman kesim raporlarını paylaşabilirseniz bizim için daha zevkli olur :)

köy alımları başlamadan rapor paylaşmıyalım bence :) Ama bu savaşa daha katılacak cok olur diye düşünüyorum :)

DeletedUser46849

Ziyaretçi
Biz de diplomasiyi yazmamıza gerek yok heralde :) kırmızılım sana yandı canım tt2

DeletedUser46511

Ziyaretçi
kapak kac klan kaldı davet etmedıgın :)))

GAZOZ OLMA EFSANE OL :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Laf atmadan oynuyamiyorsunuz bu oyunu değil mi :) sana tutup kapaki anlatacak değilim abilerin iyi bilir ben oraya gelene kadar sabredin yeter

DeletedUser

Ziyaretçi
Dünyanın ilk paktı belli ki Ütopya&Respect olmuş , ilk ciddi savaş da No Law&Respect arasında geçicek şimdiden ekiplere kolay gelsin , Üst olur :)

DeletedUser52861

Ziyaretçi
diplomasideki MAyhem'i anlamadım, Respectle müttefik olduğunuz için mi onlarla düşmansınız? Çünkü size 1 kıta uzaklar.

soruma cevap alamıyorum, mayhem kapak gibi düşmanlarınızın yarısından fzlası sizinle alakası olmayan yerlerde :) REspect klanı için mi düşman ekliyorsunuz siz? Yoksa bu aslında sizin değil de respect klanlarının savaşı mı?

Bengam

Ağır Atlı
MAYHEM savaşı respect klanın br savaşı. Daha doğrusu no law le olan savaşa katıldırlar muhtemelen respct içindir :)

DeletedUser17537

Ziyaretçi
soruma cevap alamıyorum, mayhem kapak gibi düşmanlarınızın yarısından fzlası sizinle alakası olmayan yerlerde :) REspect klanı için mi düşman ekliyorsunuz siz? Yoksa bu aslında sizin değil de respect klanlarının savaşı mı?

daha devamı var :D kanka :D
cYuMJkH.png

DeletedUser46849

Ziyaretçi
Respect- No law savası bu. No law ıle mayhem ekibi savaşta. Biz ile de utopya. Onun baska bi espirisi var. Bu kadar acıklama yeterli olmustur umarım :)

DeletedUser631

Ziyaretçi
başarılar bünyamin :) umarım altından kalkarsınız

Bengam

Ağır Atlı
Altından kalkamıcağımız düşmanımız yok sanırsam. Biz kendimizi bilelim :) yeter. Hakim olalım yeter

Bengam

Ağır Atlı
Müttefikler
SALDIR Bitir
YILDIR Bitir
FaTaLL Bitir

Saldırmazlık anlaşması (SA)
UT0PY4 Bitir
UT0PY@ Bitir
ÜTOPY4 Bitir
ÜTOPY@ Bitir

Düşmanlar