Utan pro :)

viera34

Milis
BU ÜÇ ERDEMİ KENDİME AMAÇ EDİNMİŞİMDİR.

SEVGİ SAYGI HOŞGÖRÜ

................ :))

DeletedUser69283

Ziyaretçi
Rspawn hakettiği dünyayı çoluk çocuk kapatacak hala ağlıyorlar :D

DiOny SoS

Hafif Atlı
:) bu söylediğine kendın inaniyosan skntı büyük çevrendeki 10 adamdan 8 i neyin ne oldugunu biliyo suan pronun yaptıgı karaktersizlik sizinkinin yanında Bi hiç canımızı sıkmayalım demi kapanmış bi olay yuzunden tekrar

canımızı sıkmayalım diyosun hem proya hem bize hakaret ediyosun :) sen önce topla bir ekibini bizi bir dünyada yenmeyi başar ondan sonra kaç dünya oldu karıştırdım artık ben yeterli tecrübeyi yaptık hazırız diyip tekrar denemek isterseniz bekleriz bi ara yaz diyorum yazamıyosun bile tek bildiğiniz hakaret iftira başka bir icraat yok. Ayrıca insanın kendisini bilmesi gerek ben respawnı savunan biri olarak yazmadım size eleştiri yapan birisi olarak yazdım bu dünyanında şu son 2 klan arasında sizin hakkettiğinizide daha öncede yazdım ama bu yenilgilerin hırsıyla net düşünmeyi bırakıp bi eleştiri geldiğinde ne yazacağınızı şaşırıyosunuz maalesef :)

Mr.Yellow

Baltacı
ne güzel ya :D laf proya geliyor ama prodan yazan yok :D ne biliyorsun prodan birinin yaptıgını da gelmiş burada proya laf ediyorsun bu arada :D

DeletedUser53074

Ziyaretçi
ne güzel ya :D laf proya geliyor ama prodan yazan yok :D ne biliyorsun prodan birinin yaptıgını da gelmiş burada proya laf ediyorsun bu arada :D
pronun da içine doğmuş dimi köylerin boşaltıldığı, savunmaların taa ebesinin nikahına yollandığı?
bol erdem sahibi abinize bi sorun hele. eğer durum öyleyse boşuna günahını almış olmayalım muhteremin

DeletedUser65655

Ziyaretçi
nedense boşaltılan köylere pronun anında mis çıkması acayip tesadüf dünyayı kapattık ağlayın bu saatten sonra pasif takılanda ne halt olduğunuzu anladıda başladı yeniden cırılana kadar ağlayın :)

DiOny SoS

Hafif Atlı
Biz boş yapıyoruz arkadaşlar siz dolu dolu oynayın belki 2-3 klanın Ban yediği bı dünya kapatırda başarımız var dersiniz :)
En azından biraz kendinize saygınız olsunda şu ybaydi gibi w50 de tek başıma klanını topladığım adamlara prim vermeyin

DeletedUser59913

Ziyaretçi
Boş yapma Xena asıl sen boş yapıyorsun.
Bizim orda sık kullanılan bi atasözü var. "Kapını kilitli tut komşunu hırsız tutma."

Kesin bilmediğin şeylerle de kimseyi zan altında tutma.4 hesabınız (toplamı 20m) multiden cezalı sorsak onuda Pro yaptı. Neymiş bunlar arkadaş.

DeletedUser53074

Ziyaretçi
bu nasıl bi yüzsüzlüktür Allah ım.. birader yaz mevsimindeyiz aman diyim yüzünde ıslaklık hissedersen yağmur yağdını düşünme (bayağı rahat birine benziyorsun çünkü)

Mr.Yellow

Baltacı
hangi köyler boş söyleyin de alayım o zaman :D
bu nasıl bi yüzsüzlüktür Allah ım.. birader yaz mevsimindeyiz aman diyim yüzünde ıslaklık hissedersen yağmur yağdını düşünme (bayağı rahat birine benziyorsun çünkü)

kanıtın var mı yok ? gelmişin burada laf yapıyorsun. gidin kendi içinizdeki adamları önce bir sorgulayın. amerikanın oyunları değil bunlar yani

DeletedUser69100

Ziyaretçi
Görmemişe beleş dünya bırakırsan böyle olur.
Bu Puddinin mute tuşu yok mu acaba adamlar önde oldukları savaşta ağlıyorlar anasını satiyim daha önce böyle bir şey görmedim aiwkdinwidqlxjqkfnpqdnaoql.

şimdi görmemiş dedim diye sinirlenmeyin arkadaşlar ekibinizde dünya kapayan çok adam var ama beraber bir şeyler başarmış kişi sayısı çok az bunun sebebi de toplama olmanız.
Proyu zaten ismi taşıyor toplasan 20 tane kendini proya adamış adam bulamazsın w14 ile alakaları yok ya da w25 ile ama klan ismi sayesinde silmiyorlar duruyorlar deniyorlar falan filan ama şu sartlarda puddi geç de olsa kapar.

tabi yanarım da NOP'a yanarım şu dünyayı ziyan ettiler, gerci acısını w50'den çıkardılar savaş açtıkları klan hesap siliyordu onlar için de iyi oldu herhalde auajdoandkandkazn

Keyser Soze

Kılıç Ustası
canımızı sıkmayalım diyosun hem proya hem bize hakaret ediyosun :) sen önce topla bir ekibini bizi bir dünyada yenmeyi başar ondan sonra kaç dünya oldu karıştırdım artık ben yeterli tecrübeyi yaptık hazırız diyip tekrar denemek isterseniz bekleriz bi ara yaz diyorum yazamıyosun bile tek bildiğiniz hakaret iftira başka bir icraat yok. Ayrıca insanın kendisini bilmesi gerek ben respawnı savunan biri olarak yazmadım size eleştiri yapan birisi olarak yazdım bu dünyanında şu son 2 klan arasında sizin hakkettiğinizide daha öncede yazdım ama bu yenilgilerin hırsıyla net düşünmeyi bırakıp bi eleştiri geldiğinde ne yazacağınızı şaşırıyosunuz maalesef :)

Kaç dunyaya girip yendınkı bızı :) 34 den bahsediyorsan gercekden şaşırtıyosun benı o gun yanınızda olan arkadaşlarlarınız suan yaptıkları ayıptı diye karsımızda konusmuyo utancından sen hala yuzsuz yuzsuz konusuyorsun..
He suan oynadıgımız worldler bıtsın topla sende ekıbını gırelım delıkanlı gıbı oynıcaksanız bı worlde

DiOny SoS

Hafif Atlı
34 de klanının başkanı terör sempatizanı diye ekip çıkıp sizi vurmasınla bizim ne alakamız var ?
Şu nopu yenmek için argoyla falan girdiğiniz klasik dünya, w42 aklımda olanlar 3 oldu bile 4 ü istersen duyurulardan takip edersin canımız ister girersek kendinizi denemek adına gelirsiniz bakarız olmuşmusunuz olmamış mısınız diye :)