USTA savaşı

DeletedUser46266

Ziyaretçi
usta klanı her dünyada olur..ama aynısımı bilemem

DeletedUser

Ziyaretçi
7/24 eğleniyoz walla :D gerçekten böyle beklemiyordum 10 numara bi dünya oldu :D

harita ekipler hız asker her şey tam istediğim gibii :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Sirius klanı, Ares klanı yüzünden değil Arrow klanını bölgeye organiz operasyonu yüzünden denenmiş bir klan formatıydı haliyle geç kalındığından ve üyelerin birbiriyle tam senkronize hareket edemediğinden dağıldı.
Usta klanının kurucusu KHAMON oyunu bıraktığından vb sebepler yüzünden worldde Usta klanını temsil edebilcek başka bir oluşum yok.

Bilgilendirme açısından belirtmek istedim.
Ares savaşının ibreleri de gayet Usta klanı lehineydi diye hatırlıyorum tabi elinde hala somut veriler olan arkadaşlar varsa burda paylaşabilirler.

DeletedUser44821

Ziyaretçi
Sirius klanı, Ares klanı yüzünden değil Arrow klanını bölgeye organiz operasyonu yüzünden denenmiş bir klan formatıydı haliyle geç kalındığından ve üyelerin birbiriyle tam senkronize hareket edemediğinden dağıldı.
Usta klanının kurucusu KHAMON oyunu bıraktığından vb sebepler yüzünden worldde Usta klanını temsil edebilcek başka bir oluşum yok.

Bilgilendirme açısından belirtmek istedim.
Ares savaşının ibreleri de gayet Usta klanı lehineydi diye hatırlıyorum tabi elinde hala somut veriler olan arkadaşlar varsa burda paylaşabilirler.

KHAMON oyunu mu bıraktı, yoksa köylerini alınca mı gitti ? Yanlış anlaşılmasın, yani operasyonda o yok muydu hesabında ?

DeletedUser

Ziyaretçi
Khamon oyunu bıraktı haliyle kalan köylerini de o bölgedeki oyuncular aldı sizden de alan oldu diye biliyorum.