Unity klanlarını tebrik ederim

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

ßyrock

Kılıç Ustası
Ülkemizin içinde bulunduğu şartlarda mükemmel kararlar alarak oyuna odaklanmayı başarmış, milletin acısını hiçe sayabilen ve kendilerince çeşitli bahaneler üreten bu ekibi kutlarım. Ayrıca içlerinde sadece kendileri için oynayan ekibi daha fazla kutlamak isterim.
Oyunu düşünecek halimiz yok, ekip olarak deprem anından itibaren düşüncemiz bu yönde kalmıştır.
Bize savaş ilan edilirken hain diyenler bilsinlerki kendilerine ayrıldıktan sonra hiçbir hamle yapılmamıştır. Pasif diyipte pasif olmayan unity içindeki başka ekiplerden köy devşirmeye çalışmanız kadar iğrenç bir durum yoktu. Fazla konuşmaya gerek yok. Tebrikler umarım dünyayı kapatır ve lekeli isminizi başarı listesine taşırsınız, oyun hırsı ve asosyallik insanlığınızı bitirmiş :)

Skendestroy

Acemi
Sence depremden etkilenen biri oyunu düşünür mü ? Umurunda bile olmaz oyun. Sen neden oyuna bu kadar odaklanıp foruma başlık açıp, köy isimlerini, oyuncu ve klan profil yazılarını değiştirip ajitasyon yapıyorsun ? Çünkü karşı tarafa söylediğin şeylerin aynısı sensin aslında. 1 ay önce saldırsalar bu sefer de başka bir bahane bulacaktınız. Madem oyunu düşünecek haliniz yok bırakıp gitseydiniz köyleri, hala sağa sola kami atmaya çalışıyorsunuz. Maalesef kendi dediğinizle çelişiyorsunuz. Ayrıca sizin ne kadar oyun düşkünü olduğunuzu henüz savaş ilanı verilmeden, 3 gün önce klansız bir adamı alıp içine savunma yığdığınızda gördüm ben, boşa ajitasyon yapmayın.

Savaş sebebine gelecek olursak, savaş anında 17 kişi bir olup klandan çıkarken ne düşünüyordunuz ? Namlu size dönmeyecek miydi ? Oyunu o bölge de var olarak, kimse ile savaşmadan bitirmeyi mi planladınız ? Pasiflikle ilgili bir sorun olmuş bunun çözümü birlikte savaştığın klanı savaş anında terk etmek mi ? Klandan ayrılıp kendi klanınızı kurduğunuzda sizlere saldırmadık diyorsunuz düşman klandan müt teklifi gelse görürdük sizleri de ne yazık ki o kadar süreniz kalmadı gibi.

ßyrock

Kılıç Ustası
Yazık çok yazık :) karşı klandan ne teklifi gelip gelmediğini düşünecek kadar odaklandığına göre güzel hesaplar yapmışsın kafanda, ülke bu durumdayken tartışmaya koşacak kadar hırslısın umarım sen kapatırsın tüm başarı listelerine yazdırırsın ismini :)
Küçücük klanız bırakında milletin sizin 1kdan fazla saldırınıza 3-5 karşı tepkisi olsun demi. Bi aynaya bakın gücünüz anca küçük klanlara yetiyor.
Şükür savaş ilan edildiği gibi yazacak söyleyecek söz bulamadım şimdi yazayım millette esas hainliği görsün istedim canın yandı galiba insanlığın aklına mı geldi? :)

Skendestroy

Acemi
Öncelikle yazdıklarım benim şahsi fikirlerim klanım ile alakası yok. Ayrıca oyunda başarı hırsım da yok, oyuna bakarsan benden daha fazla nüfusun ve ordun vardır muhtemelen. Bu arada aynı şeyi yine yapıyorsun "ülke bu durumdayken tartışmaya koşacak kadar hırslısın". Kendinle çelişiyorsun. Ben daha fazla uzatmadan sana iyi oyunlar dilerim.

ßyrock

Kılıç Ustası
Güle güle. Oyununu oynamaya devam et. Biz oyunu bıraktık deprem anında zaten. Köyleri bırakıp gitseydiniz demiştin. Kime bırakalım Unitye mi? Gerçekten hiç düşünmüyorsunuz. Ayrıldığımız ama düşman görmediğimiz klandan ayrılma gerekçemiz zaten pasif görüp pasif olmayanları toplamaya kalkmaları, ekibimizde tartışma çıkartmalarından ötürüdür. Almye Kancaya mı bıraksaydık? O zamanda bak hain derdiniz. Kim toplasa köyleri onun adamı bunlar mı dedirtseydik...
Kendimle çelişiyormuşum. Bırakta 17 kişilik klandan biri çıksında açıklamasını yapıp bıraksın insanlığını kaybetmişlere karşı :) Ama onda bile kendini haklı görme çabası, utanmada yok.
Gerçekten yazık. Hala forumda haklı gözükme çabası içinde olabiliyorsunuz. Gerçekten insanlığınız yok. Başarılar tüm böyle düşünenlere :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.