Unity klan başkanı haddini bil

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

ermeni06

Yasaklı
Önce oyunda üstünlük sağlayamadığıniz adamlara klan ismini değiştirerek " ANANA " yapıyorsunuz sonra da kendi profiline oyun yöneticisine imali küfür ediyorsun. Haddini bil burda kimse senin alt sınıfında insan değil. Sen kimsin de millete küfür edip hakaret ediyorsun birde bunu alalede yapıyorsun. Ne oyunda ne kişilikte kimseden üstünde değilsin. Burası senin oyunculara küfür edeceğin yer değil haddini bil.

Eklentiler

• IMG_20230111_121139.jpg
    IMG_20230111_121139.jpg
    252,7 KB · Görüntüleme: 368

ermeni06

Yasaklı
Bu benzetme sadece o küçücük beynini kandırirsin sen. Oyun yöneticilerini göreve çağırıyorum. Bu kişilere had bildirmezseniz herkesin profili bu şekilde hakaretler ile dolar. Haddinizi bilin. Her türlü fırıldakligi çeviren oyuncu ban yedi diye kimseye hakaret ve benzetmede bulunamazsiniz.

tecron

Mızrakçı
Bu benzetme sadece o küçücük beynini kandırirsin sen. Oyun yöneticilerini göreve çağırıyorum. Bu kişilere had bildirmezseniz herkesin profili bu şekilde hakaretler ile dolar. Haddinizi bilin. Her türlü fırıldakligi çeviren oyuncu ban yedi diye kimseye hakaret ve benzetmede bulunamazsiniz.

Yazdıklarınızı niyet analizi yaptığımızda oyun yöneticilerini göreve çağırmak, görevlerinin başında olmadığı veya yapılmadığını belirtmek ile eş anlamlı olduğu görünüyor.

Bu sebepten dolayı süreli/süresiz ban yiyebilirsiniz.

ermeni06

Yasaklı
Yazdıklarınızı niyet analizi yaptığımızda oyun yöneticilerini göreve çağırmak, görevlerinin başında olmadığı veya yapılmadığını belirtmek ile eş anlamlı olduğu görünüyor.

Bu sebepten dolayı süreli/süresiz ban yiyebilirsiniz.
Hayır gormemislerse görsünler anlamında yazdim. Sen de ağla öbür tarafta

--Saltanat--

Mızrakçı
Küfürden ziyade mr.storm, böyle bir hesap var sen bizi köy isminde ima var diye banladin ama ban mantığına göre bununda banlanmasi lazım diyor gibi anlaşılıyor.sen bile koşa koşa gelip buraya storma hakaret ettiğini söylüyorsun aslında o nickte bir oyuncu var.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.