Under The Wings Of Death

DeletedUser

Ziyaretçi
başarılar diliyorum dadaş :) katkımız olursa da başka ne ala :)

DeletedUser48100

Ziyaretçi
Under The Wings Of Death

bunun kısaltması nası UDW oluo la ben anlamadım yada bişi kaçırıorm :S

DeletedUser17537

Ziyaretçi
Size başarılar diliyorum. inşallah birinci siz olursunuz. .... fovirim sizsiniz ... :)

DeletedUser56236

Ziyaretçi
emin olun UnDer the Wings of death diyen oldu bakis acisi diye :D o kendisini biliyor :D

hadi bakalim UDW nin isim hikayesine :D

UDW ilk kuruldugunda ingilizce kitligindan (Under Death Wings) olarak kurulmus ve kisaltmasida tahmin edildigi gibi ktilmisi UDW sonrasinda ingilizce bilen bir arkadas yonetimi uyarmis ve Under the Wings of Death olarak duzenlenmistir kisaltilmasinin deistirilmemesinin sebebi ise UDW nin soylenisi UWDden daha guzel olmasi... umarim aciklayici olmustur :DD

DeletedUser48100

Ziyaretçi
İngilizce biliorm diyen eleman yönetimi kandırmış olmasın çünkü ikisinin manası farklı sadece death den önce the koysalar da olurmuş :D:D:SA

DeletedUser

Ziyaretçi
Başarılar..

Şu hücum klanlarının ihtiyarları bıraksın artık şu oyunu :) Yalnız, oyunu bilen çoğu kişi bu klanda başlayacağı için dünyanın hiçbir zevki çıkmayacak. Bu klanda başlayan çoğu kişide 1 ay sonra bırakıcaktır, geçmişte hep böyle olmuştur. Keşke herkes kendi klanıyla giriş yapabilse...

***DAYI***

Ağır Atlı
Diğer Arkadaşlara Teşşekürler

Başarılar..

Şu hücum klanlarının ihtiyarları bıraksın artık şu oyunu :) Yalnız, oyunu bilen çoğu kişi bu klanda başlayacağı için dünyanın hiçbir zevki çıkmayacak. Bu klanda başlayan çoğu kişide 1 ay sonra bırakıcaktır, geçmişte hep böyle olmuştur. Keşke herkes kendi klanıyla giriş yapabilse...

Şöyle söyliyim size :) bırakcaklar olanlar olackatır ama UDW has kadrosu asla bırakmayacaktır sıkılma gibi bir olay olmıyacaktır ömisler basıldıktan sonra her hafta opersaoyn olacaktır :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Mustafa sana ve ekibine başarılar dilerim.
Sevdiğimiz arkadaşlar var orada umarım güzel ve zevkli bir dünya olacak.