UDW

• Konuyu başlatan Deleted User - 843979
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 5552215

Ziyaretçi
hahaha beleşçilere w kaldı. Şimdide profillerde ''oynadıgım en saçma clasik'' yazıları yazın ancaa.. Sizin gibilere her şey müstehak. Kendinizi nimetten sayın yaptıgınızı başarı olarak görün. Daha evvelki klasikelrde yaptıklarınızı burada düzeltme fırsatınız varken, hucum ile w sonuna 1 e1 kalıp keyif alma şansınız varken hakederek kazanma şansınızı kenara atıp daha evvel yaptıgınız beleşçiliği gene yaptınız yine ve hayırlı olsun böylece clasik kapattınız. Kına yakın tamam mı saf gibi onca zaman oynadıgınız bu oyundan gurur duyun....

UDW yede edecek lafım yok. Zira küfrü bile hak edecek klan değil.

Lv snapula

Mızrakçı
Udw 57de.. Orada cok guzel savaslar dönüyor. Udwyi üstün olmadığı bir savasta ciddi ciddi oynarken gormek guzel. 2 server birden oynamak cok zor. 61de oynamak istiyorlardi oraya yetistirecegiz insallah.

Klasigin boyle basit bisekilde bitmesine uzuldum. Dilerim 57de guzel savaslar verir birlikte egleniriz.

(Cok tatli konusuyorum bence)

Musluk*

Yasaklı
hahaha beleşçilere w kaldı. Şimdide profillerde ''oynadıgım en saçma clasik'' yazıları yazın ancaa.. Sizin gibilere her şey müstehak. Kendinizi nimetten sayın yaptıgınızı başarı olarak görün. Daha evvelki klasikelrde yaptıklarınızı burada düzeltme fırsatınız varken, hucum ile w sonuna 1 e1 kalıp keyif alma şansınız varken hakederek kazanma şansınızı kenara atıp daha evvel yaptıgınız beleşçiliği gene yaptınız yine ve hayırlı olsun böylece clasik kapattınız. Kına yakın tamam mı saf gibi onca zaman oynadıgınız bu oyundan gurur duyun....

Ben normalde küfür falan etmem ama seni görünce bir insan beynini nasıl bu kadar az kullanabilir deyip kendime sövüyorum sinirden :D

Cyroburn*

Ağır Atlı
EnesKOSOVA kardeşim bu kadar azmi oyunda gösterseydin tek başına ARGO'yu toplardın asfpoakmfpoaskmf

reis0636

Kılıç Ustası

Nasil biseysin sen yaw:) once maydonoza herkes vururken aglamayin diyip sonra geldin burada agladin, ustune argo udw beraber size vurdu diye aglayan sen, simdi gelmissin udw ye vursaydikda 1 vs 1 atip keyif alsaydik diyosun:) donsozlukte tek kisilik dev kadrosun varya

Deleted User - 5552215

Ziyaretçi
zorunuza gidiyor dimi e tabi alışmışssınız şakşaklanmaya kusura bakmayın siz zaten şakşaklanmışssınız ondan elimi sürmedim size ... dahada yazmayacagım zira sizden bi bk olmaz.

En büyük beleşçi benim world bitene kadar hatta sonrasında da aglamaya devam et :D

Deleted User - 5455424

Ziyaretçi
Amatörler için casuel worldler de var onlarda bir seçenek, sizde uslu bir oyuncu olursanız dünya sonu görebilirsiniz :)

Big Boss Stalker

Kılıç Ustası
Düz mantığın işlediği bir dünya oldu. Neyse daha bir sürü oyuncu var olar bari hesap silip gitmek yerine savaşarak gitsinler en azından zevkli olur.

MrTroya.

Casus
Lan Enes :D kendi klanın olan hücumdan köy toplamayı ve bu kadar ağlamayı bırakıp, şu eforu argo ve udwye harcasan worldü hücuma kapattırırdın :dd