UDW

Poine***

Casus
An itibariyle hesap siliyorum. Hep Mustafa yüzünden... O gitti biz burda debelenip durduk... Gönül isterdi ki devam edebilmek ama bu Karaktersizler buna izin vermiyor. Başka dünyada raporları paylaşmak üzere bye bye UDW...

Toplama klanlar dağılıyor adı ne olursa olsun. Sadece UDW olarak girseydi daha başarılı olabilirdi. Bir çok ekip bir arada olunca kendi kendini yediler .

*Angel of Death*

Kılıç Ustası
An itibariyle hesap siliyorum. Hep Mustafa yüzünden... O gitti biz burda debelenip durduk... Gönül isterdi ki devam edebilmek ama bu Karaktersizler buna izin vermiyor. Başka dünyada raporları paylaşmak üzere bye bye UDW...
Kalbi kırık bir udw oyuncusu daha :d şimdi kim rapor paylaşacak

Lv Matestik

Kılıç Ustası
Vayy udwnin köylerini topladığı kalanları da kendilerine destek attırdığı oyuncu gelmiş :)

DeletedUser71122

Ziyaretçi
Kimmiş o karaktersizler? Her dünya 4000 kişi girip caka satıyorsunuz sıkıya gelince de bye bye. Burada boş yapmayın bari, şimdi sabaha kadar rapor paylaşmaya devam et