Udw

• Konuyu başlatan asdes005
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
C3 te olduğu gibi diplomasi hatası yapmaz ve anti gibi klanların gelişimine izin vermesse UDW klanı PUSULA klanıyla birlikte c5 in en önemli favorisi.
Herzamanki gibi world e kesin renk katacaklar denge değiştirecek ekibe tartışmasız sahipler.
Ve biraz doğru diplomasiyle %50 world e ortaklar.

DeletedUser30863

Ziyaretçi
***DAYI*** kaydedilen özel mesaj kotasını doldurmuş ve bir kısmını silip yer açana kadar yeni mesaj alamayacak.

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
C3 te olduğu gibi diplomasi hatası yapmaz ve anti gibi klanların gelişimine izin vermesse UDW klanı PUSULA klanıyla birlikte c5 in en önemli favorisi.
Herzamanki gibi world e kesin renk katacaklar denge değiştirecek ekibe tartışmasız sahipler.
Ve biraz doğru diplomasiyle %50 world e ortaklar.

sen kimsin cidden merak ediyom derdin ney :D

DeletedUser49418

Ziyaretçi
mustafa burdamı mustafa :D mustafaaaaaa ben lesane nbr knks

DeletedUser15730

Ziyaretçi
Yoruldum deyip oyuncularınızı yarı yolda bırakmadığınız bir dünya diliyorum UDW ailesine

Başarılar

DeletedUser15730

Ziyaretçi
yorulduk dediğimizde bizle birlikte silecek oyuncularla giriyoruz ramazan abi sanada başarılar.

5 klan 375 kişi oyunu bırakan 25 kişi bile değil :)) bu işte bir gariplik var diğer kalan 350 kişiyi çağırırken dünya kapatacağız diyen ben değildim sende değildin :) Seni severimde kardeşim umarım hakettiğin başarıyı burada yakalarsın...

***DAYI***

Ağır Atlı
5 klan 375 kişi oyunu bırakan 25 kişi bile değil :)) bu işte bir gariplik var diğer kalan 350 kişiyi çağırırken dünya kapatacağız diyen ben değildim sende değildin :) Seni severimde kardeşim umarım hakettiğin başarıyı burada yakalarsın...

vallahi düşün yani o zaman ramazan abi 25 kişi bırakınca ne oldugunu