Udw

DeletedUser12293

Ziyaretçi
ben 21 kastim sildim 22 dede ilk 10 girip sildim 23 te 1 olup bıraktım 24 te ilk 10 girdim bıuraktım daha ahngisind eoynım valla yordu beni her eyrde sağlam savaşlarım oluyor oda bir kaç dunya olunca gerdi beni .) alayını bıraktım 20 dnyaya kapatmak için uğraşiyom artık dinlenme moduna geçicem

DeletedUser32837

Ziyaretçi
Aahaha hep böyle dinlencem diyon uzak kalamıyon abi dunyaya muhabbet için giriyom diyon biri senı sinirlendırınce kasıyon işte :D

DeletedUser12293

Ziyaretçi
vallahi öyle hasan aynen ben her dünyaya bakmak için öylesien giriyom biri ya daliyor yada damarıma giriyor dengem değişiyor :) o yuzden bak clasic3 yokum 25 tede yokum kafam rahat kımseye kızamiyom dinlendim iyi olduya ama clasic3 yorucu olur öyle hızlı dünyalar yorar insanı gerçi benm online sıkıntım yok sorun olmazdıda ama böylesi daha iyi

DeletedUser32837

Ziyaretçi
Aynen abi sen işte 2 dunyadır dınlenmıs oluyon w20 kapanır :D sonra devam edersın :D bizim zaman sıkıntısı var bitsede hayırlısıyla bi dünyada oynasam şöyle istedğim kişilerle zamanım cok olurda :D

DeletedUser44118

Ziyaretçi
hiçbirşey belli değil. Classic diyorsun. Playerlığa bakar. bir bakmışsın diğer güne tüm pusula üyelerinin köyü yok olmuş. classicde bu mümkün.
udw içinde aynı şey geçerli. O yüzden birşey söylemek için erken.
Aynı şey w25 içinde denmişti. respawn açık ara alır denmişti zorlarsa eşkiya zorlar denmişti daha birşey olduğu yok aksine respawnı zorluyorlar...

eşkiyayı kim zorlar :D

DeletedUser49135

Ziyaretçi
kanka klan kurucam 26 puan üstünü almıcam ama klana benim klanlada müt olur musunuz :D

DeletedUser49135

Ziyaretçi
sagolasın :D

eyvallah mustafa o kadar degerim yokmuş demekki..

***DAYI***

Ağır Atlı
Ara 03
10:15 *ANTİ* klanı ile savaş antlaşması yapıldı.
Ara 03
10:15 ANTİ!! klanı ile savaş antlaşması yapıldı.
Ara 03
10:15 ANTİ klanı ile savaş antlaşması yapıldı.
Gerçekten Diplomasi Müttefiklik ve Saldırmazlık Antlaşması arasındaki farkı sizin gibi bir oyuncuya öğretecek halim yok fakat Sizlere karşı bir hedefimiz yok ondan dolayı sıkıtnız olmasın iyi oyunlar:)

DeletedUser

Ziyaretçi
bana gelen duyumlar ise sadece pusula ya karşı bir oluşum içerisinde olduğunuz yönünde :( şımartıyorsunuz bizi mustafa

***DAYI***

Ağır Atlı
Düşmanlar
PUSULA Bitir
PU$ULA Bitir
PUSUL@ Bitir
PU5ULA Bitir

Düşman eklenmiştir Raporlar koyulacaktır...

DeletedUser631

Ziyaretçi
bilinen bir şeydi bu yani bir sürpriz değildi açıkçası başarılar mustafa :)