Udw

***DAYI***

Ağır Atlı
Düşmanlar
TREMPS Bitir
Gölge Bitir
Gölge2 Bitir
BARZO Bitir
TREMPA Bitir
Gölge3 Bitir

1-2 klan daha eklenecek gibi

DeletedUser49135

Ziyaretçi
hayırlı olsun kanka ortak düşmanlara sahibiz tt2

DeletedUser631

Ziyaretçi
başarılar mustafa rahatça dağıtabileceğiniz ekibler :) barzo biraz zorlasada onlar da en yakın zamanda dağılırlar.

***DAYI***

Ağır Atlı
TREMPS Bitir
Gölge Bitir
OSMNL! Bitir
Gölge2 Bitir
OSMNLI Bitir
cCc Bitir
BARZO Bitir
TREMPA Bitir
OSMNL Bitir
Gölge3 Bitir
OSMNL* Bitir
PSKPT Bitir

GÜNCEL DİPLOMASİ :)

DeletedUser53916

Ziyaretçi
adam 1 saatte klanlar arası savaş çıkardı :D 1 saatte okadar değişiklik neden :))

DeletedUser

Ziyaretçi
Diğer klanlar hakaret olarak görmesin de 1 aya dünyada Udw ve Pusula haricinde klan olacağını sanmıyorum. Final savaşı da bu 2 klan arasında geçer. O yüzden şuan eklenecek kırmızılıkların sayısı çok önemli değil. Tüm dünyaya savaş ilanı yapılsa bile hikaye :)

DeletedUser53916

Ziyaretçi
hiçbirşey belli değil. Classic diyorsun. Playerlığa bakar. bir bakmışsın diğer güne tüm pusula üyelerinin köyü yok olmuş. classicde bu mümkün.
udw içinde aynı şey geçerli. O yüzden birşey söylemek için erken.
Aynı şey w25 içinde denmişti. respawn açık ara alır denmişti zorlarsa eşkiya zorlar denmişti daha birşey olduğu yok aksine respawnı zorluyorlar...

DeletedUser12293

Ziyaretçi
udw 1 ay sürmez dağılır :) kenan komutan varsa işleri zor :)

DeletedUser12293

Ziyaretçi
eywvallah hasanım napiuon yahu 20 dünya kapanmiyor deli oldumyaa 100/80 kapaniyor 100/77 olduk gii bişi bizim lt klanda 100/7 ama silin demk ayıp işte tırmaliyoz ama sıkıcı oldu iyice o yuzden clasic3 arada takip edim dedim :)

DeletedUser32837

Ziyaretçi
İyi yapmıssın abi bende ne yapayım son sene olunca okul dershane devam ediyoz zman bulamıyoz ki w19'dan sonra bi ilk classicte kasabildim pek bakma fırsatım olmadı baktıkca işte giriyoz muhabbete falan clssc3'dede sercan abigille ankarada gorusmustum rahmı abigil falan cagırdılar bi öyle kısa süreliğine gireyim dedim :D Senıde göremıyoz pek