UDW vs HÜCUM SAVAŞI

• Konuyu başlatan DeletedUser70694
  • Başlangıç tarihi

Kazanan Kim Olur

• UDW

Oylar: 172 51,0%
  • HÜCUM

Oylar: 165 49,0%

• Toplam oy kullanan
    337
  • Anket kapalı .

reis0636

Kılıç Ustası
Emirhan ile uzun zamandır adını koyamadigimiz bir birlikteliğimiz var . Kanatlarımın altına alayım felan deyince heyecanlandım biraz . Yoksa al ömrümü ömrüne koy abi . Daha gencecik adamsın , olmayan şey için neden yok yaşlanmadı diye savunmaya geçelim , yanlış anlaşılır :D
Harbidenn he bi arkadan vurulmadiğimiz kalmişti , sayemde onuda yaşadık :D Kötü mü oluyor ama sizlere oyunun her zerresini tattırıyorum . Ki benden sonra gelecek olan cengaver , kendisine kattığım tecrübeler sayesinde her girdiği dünyayı kapattırsın :D :D

Abdi foruma ne zaman girsen birisine yuruyosun la:) millet sana selam vermeye korkar olduuu :p

Edit-997395

Yasaklı
abdi siz silmediniz mi ne duruyorsunuz hala dünyada :D

Aaaa Efe abi sen bari yapma bee :D Evet son girdiğimiz 3-4 dünyadır pek randumanı yakalayamamış olsakta oynuyoruz biz bu oyunu :D

Abdi foruma ne zaman girsen birisine yuruyosun la:) millet sana selam vermeye korkar olduuu :p

Ahahahaha postumu alıntılayıp mesaj atan ben cevap verdikten sonra birdaha yazmıyor zaten :D Sen beni terk etme olur mu :rolleyes:

Johan Cruyff

Acemi
Bu senin mesajın ve ban cevap verdiğim de ki tavrın :)
@Parcevall
Ben oyun başında anti bitmeden udw vuralim demiştim :))

Dürüstlükten yoksul ilker klaninlarina selam oyuncusunuz sizler böyle foyasko ve daniskanin önde gideni iki klani argo ve udw siz ancak boş hayaller üzeri kurulu klanlarsiniz

Cevap kazanmaksa devamını okuyup vakit kaybetmeyin derim

Antinin eşkıya ve udw tarafından toplanması iyi ihtimal 1 hafta sürer sonra yönlerini mrmdyons a çevirirler hucum-argo-udw-gg derken onlarda iyi ihtimal 1 ay dayanırlar 3 tane ana klan kalır onlarda ya anlaşır kapatır yada ikisi bir olur üçüncü güme gider yani sayısı fazla olanlar (ki sayı fazlalığı abartı olacak) çokta zorlanmadan kazanır çünkü dünya hızlı öne gecene yetişmek zor olur

Alıntı yapman gereken kısımın burası olması gerekirdi yazıya böyle başlamıştım 3 ana klan kaldı 2 si bir oldu 3. harcanacak kalite ve oyunculuk yüzünden değil sayı fazlalığı yüzünden benim yazdıklarımı hucum-argo-udw de gördü sona kalacak 3 klan dediğim bu üçüydü öyle oldu ben bildim aferin bana diye yazmıyorum bile bile bu üç klanda bu duruma geldi benim görebildiğimi onlarda görüyordu şimdi herkes sonucuna razı olacak ben o yazıda şuan ki durum olmasın diye mücadele verdim zaten sen şuan bana neden kızıyorsun onu anlamadım oyun şuanki durumda olmasa bende keyifle savaşıyor olurdum 20 yıla yakındır oynadığım oyunu bırakma nedenlerimden birisi zevk almıyor oluşum zevk almama nedenimde 3000 kişinin 1000 kişi ile savaşması bu savaşın neresinde olursam olayım keyif alamıyorum

Hesap global yemedi bağlantı paylaşımından yeğenimle ceza yedik bunu veda ettiğim yazıda yazmıştım dikkat etmemişsin onun hesabı ufak olduğu için süresiz yedi şimdi benim hesabımla devam ediyor hesabın 3 günlük cezası açıldığında hesap devir işlemlerini tamamladık ama aynı evdeyiz akşamları oyunu takip edebiliyorum

Kalan*

Mızrakçı
Hücum bu clasicte başarısız olursa tek nedeni yanlış diplomasiden kaynaklı bu net
Udw ile arası iyi diye dokunmaması oyun başında bu kadar büyümelerine izin vermesi falan sonra da düşman olması sanki kendi bacaklarına sıkmış gibiler
Her iki tarafada başarılar dilerim udw öyle boş klan yok kuru kalabalık falan lafları edenlere de gülerim

Luciferr

Dük
Hücumun lugatında savaş kelimesinin karşılığı kaçmaktır. Savaş girselerde yazık aktif semih gibi 2 3 tane çapulcu bulup hem savaş yönrtimini hem de savaşmayı kitleyip işleri çıkar. Baktılar savaş kazanılıyor vedat çıkar der ki nasıl da dürttüm rakibimizi.