UDW vs HÜCUM SAVAŞI

• Konuyu başlatan DeletedUser70694
  • Başlangıç tarihi

Kazanan Kim Olur

• UDW

Oylar: 172 51,0%
  • HÜCUM

Oylar: 165 49,0%

• Toplam oy kullanan
    337
  • Anket kapalı .

DeletedUser71781

Ziyaretçi
Hücumun lugatında savaş kelimesinin karşılığı kaçmaktır. Savaş girselerde yazık aktif semih gibi 2 3 tane çapulcu bulup hem savaş yönrtimini hem de savaşmayı kitleyip işleri çıkar. Baktılar savaş kazanılıyor vedat çıkar der ki nasıl da dürttüm rakibimizi.
Sen nerede ne zaman Hücumla karşı karşıya savaştın ki böyle boş boş konuşuyorsun ? Her yerde üstüne basa basa diyorum ki şu forum savaşını yaptırtmayın bana velet gibi. Hücum klanlarının sizin gibi insanlara karşı savunulmaya ihtiyacı yok. Çünkü savunma maksadıyla yazacağım her şeyi sizin gibi çekemeyenler bizden daha iyi biliyor daha iyi takip ediyor. O yüzden burada patavatsız ve ahlaksızca cürmünüzün yetmeyeceği insanlara ve ya oluşumlara lütfen sallamayın. İlk defa bir worlde bir worlde gerçekten hazırlanarak giriyoruz. Lütfen madem bu kadar kalitesiz olduğumuzu düşünüyorsunuz, alın siz de nazınızın geçtiği insanları çıkın karşımıza savaşalım. Burada terbiyesizce yazılan şeylere gerçekten gerek yok, burayı kullanmayalım buyurun savaşarak konuşalım rica ediyorum

Deleted User - 848886255

Ziyaretçi
Sen nerede ne zaman Hücumla karşı karşıya savaştın ki böyle boş boş konuşuyorsun ? Her yerde üstüne basa basa diyorum ki şu forum savaşını yaptırtmayın bana velet gibi. Hücum klanlarının sizin gibi insanlara karşı savunulmaya ihtiyacı yok. Çünkü savunma maksadıyla yazacağım her şeyi sizin gibi çekemeyenler bizden daha iyi biliyor daha iyi takip ediyor. O yüzden burada patavatsız ve ahlaksızca cürmünüzün yetmeyeceği insanlara ve ya oluşumlara lütfen sallamayın. İlk defa bir worlde bir worlde gerçekten hazırlanarak giriyoruz. Lütfen madem bu kadar kalitesiz olduğumuzu düşünüyorsunuz, alın siz de nazınızın geçtiği insanları çıkın karşımıza savaşalım. Burada terbiyesizce yazılan şeylere gerçekten gerek yok, burayı kullanmayalım buyurun savaşarak konuşalım rica ediyorum

Ben c12'de savaştım demeyi isterdim ama pek bi olayları olmadı tek opda gittiler pek de bişey görmedim.61'de bize karşı olmayın diye korkudan önünde ki kendisinden köy ve üye sayısı olarak daha az olan argo'ya vuramadılar mesela.

DeletedUser71781

Ziyaretçi
Ben c12'de savaştım demeyi isterdim ama pek bi olayları olmadı tek opda gittiler pek de bişey görmedim.61'de bize karşı olmayın diye korkudan önünde ki kendisinden köy ve üye sayısı olarak daha az olan argo'ya vuramadılar mesela.
Cevap vereceğim niteliğe sahip değilsin, sen git yöneticilerinden biri gelsin onunla konuşurum bıdı bıdıyla uğraşamam

Yandan Atmış

Yasaklı

Dünya başında fazlaydı hücum oda kıtada tek olduğu için fakat pakt olarak giren argo ve diğer klanlar totalde daha fazlaydı aynı şekilde udw-eskiya ve mirmidon-vefa daha fazlaydı, mirmidon bittiğinde hem udw nin hem argonun köy sayısı tek klan olarak bile daha fazlaydı yanlış hatırlıyorsun herhalde, orda diplomatik yaptığımız hatalar oraya getirdi herkes hata yapabilir

Ayrıca dünya başında hücum gitmedi kimseye diplomasiye diğer klanlar geldi kimi aracıyla kimi kendi biz zaten hepsi bizi vurur düşüncesindeydik, yani hücum klanını sevmeyenlere okeyim ama burda gelip hücum kaçar zaten demek doğru değil o niyette olsak c12 ye girmezdik bir önceki klasik argo ile savastık yine savasırız diyorduk normalde diplomasi olucağını düşünmedik ben ilk öğrendiğimde isyan ettim mesela , girdiğimiz her dünyada savasıcaz diye girdik oyunun temeli bu kaybediliyor veya kazanılıyor, kaybediceğini bilen çoğu klan hesap sil yapıyor öyle yada böyle hücum 3 world kapadı emek verildi 3-5 kişi sevmeyip genel olarak ezici konusan arkadaslar yanlıs tavır sergiliyor, ayrıca çoğu klana göre diplomasi gücü alt seviyede buna rağmen giriş yaptığımız dünyalar zor dünyalar oluyor hep

Şimdi 61 e girmek gibi bir hedefimiz var kesin değil bunuda belirtiyim pre kasıyoruz fakat giriş o anki şartlar ne olur bilinmez, isteyen gelsin savaşalım kazansın kaybetsin girersek buyrun muhabbet olsun