UDW vs ŞİZO-CESET-KAOS SAVAŞI

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser62976

Ziyaretçi
kavga etmicem ama uyarı verseler di zaten daha yazmazdık. :D ihraç etmek nedir arkadaş.

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Sen resmen speedlerdeki mayıs tarafından ışınlanan oyuncu gibi oldun bak :D

DeletedUser58807

Ziyaretçi
Normalde foruma girmeyen biri olarak girdim üşenmeden burdakileri okudum bende bir kaç şey yazmak istiyorum eski bir ŞİZOFREN oyuncusu olarak geçen salı gününe kadar.Ben bu oynu oynarken karakterimden ve kendimden hiç bir zaman ödün vermedim dost,düşman herkesle bu bu şekilde olmuştur.Çok fazla yazıp herkesin kafasını bulandırmak istemiyorum eski klanım ve arkadaşlarımla ile ilgili yorumda bulunmayacağım bu benim karakterime ters ama şunuda belirtmek isterim köy için şu oyunda herkes birbirini satmakla meşhurdur bu benim yapmadığım ve yapamayacağım şeydir.Kimse gelipte bana sen bunları yaptın falan diye atıp tutamaz,bazı kişiler bu oyunda sadece kendi çıkarın için oynaman gerektiğini yaptıkları şeylerle belli etti ben her ne kadar haklı olduğumu bildiğim halde alttan alsamda herkes kendini bir şey zannedip tepemize çıkmaya çalıştı ama ondan sonra kendiliğinden yuvarlanıp o tepeden düştü ve düşücekler kendileri bile farkında değildir :) Ceset-Şizofren savaşı oyun başında olmuş çok gereksiz bir savaştı bu da cehennem klanının şizoyu arkadan vurup savaşa 1-0 önde başlamaları için yapmış oldukları stratejiydi ama istedikleri gibi olmayıp cehennem klanı dağılıp kaosa dönmüştü biz köy toplamaya başladığımızda ceset bögedeki oyuncularını daha sağlam bölgeye taşımaya başlamıştı farkındalardı girmiştik tamamıyla toplamadan o bölgeyi bırakmıcağımızı ondan sonra karar alındı müt olundu ve udw ye savaş açıldı bence bunda gücenilcek bir şey yok olması gereken zaten en baştan buydu güney batıda savaşlar dönüyor vuran vurana kıran kırana güney doğuda ise etrafta sadece barbar alıp büyüten ilerki zamanda bizim klanımıza hamle yapmak için farklı bir strateji izleyen udw vardı bence bunda gücenilcek bir durum yok bir arkadaşın yazdığı gibi udw yapmadan şizofren hamleyi yaptı diye haklı velhasıl Bundan sonraki zamanda Herkese savaşlarında başarılar. Bazı olaylar yaşandı ailesel vs ve oynu bırakma kararı aldım hesabımında global ban yemesi için elimden geleni yaptım multi açıp multi hesaba sövmek bile bu işe dahil ve sonunda kendime global yedirdim :) Global yedirdikten sonra çok telefon aldım ama kimseninkini açmadım çünkü ozaman çok büyük sarsıntılar yaşadım kimseye laf anlatmakla uraşmak istemedim, tek üzüldüğüm nokta Kene ile güzel bir savaş çıkarırdım bence eğlenceli olucaktı hepsini çok tanımıyorum ama tanıdığım kişilerde vardı tek buna üzüldüm.Yapılan şeylere daha fazla tahammül edemedim çünkü benim karakterimde bu yoktu ve Klanlara tamamıyla veda ettim kendime bilerek global yedirerek sizlerede tavsiyem bir oyun için kendinizi yıpratmayın hakarette bulunmayın bu tür şeyler sizleri yıpratır lütfen kendinizi fazla kaptırmayın sonuçta oyun bu nerden bakarsanız bakın söyliyeceklerim bu kadar Dost Düşman Herkese Selam Olsun.

DeletedUser49742

Ziyaretçi
Konu amacı dışına çıktığı için kapatılmıştır.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.