UDW Savaş raporları

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Receple yeni anlaşmamız üzerine ben onun nickiyle oda benim nickimle oynayacak ama classicte ikimiz de olmadığımıza göre bil bakalım hangi hesaptayım :D

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Ben Mustafa'nın hesabına geçecem kanka :D Pasifleri toplama bahanesiyle, UDW'yi içten çökerteceğim :p

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Bende hasandan hesabı alayım bari kim önce çökertirse :p

ekmeemle oynuyonuz:(
ayıp deelmi la utanmıyonuzmu bu PiiiKaaaÇuuuuu nun ekmeeyle oynamaya:(
3-5 rapor paylasmadim diye valla ayip yaptiginiz maşımdan düştüler eksik var diye :(
ayrica lutfen Pikachu Pikacu pikacu Pikçu değil PiiiKaaaÇuuuuu dogrusu :)

saka bi yana bazi raporlari arada kaciriyorum onun disinda eksik goremiyorum :D hayir kaldiki tek rapor paylasanim vallahi paylasmam raporlari haaa :D

DeletedUser58115

Ziyaretçi
ekmeemle oynuyonuz:(
ayıp deelmi la utanmıyonuzmu bu PiiiKaaaÇuuuuu nun ekmeeyle oynamaya:(
3-5 rapor paylasmadim diye valla ayip yaptiginiz maşımdan düştüler eksik var diye :(
ayrica lutfen Pikachu Pikacu pikacu Pikçu değil PiiiKaaaÇuuuuu dogrusu :)

saka bi yana bazi raporlari arada kaciriyorum onun disinda eksik goremiyorum :D hayir kaldiki tek rapor paylasanim vallahi paylasmam raporlari haaa :D

Pikçu'yu sevdim, Pikçu diyeceğim bundan sonra sana :)

DeletedUser14498

Ziyaretçi
Neredeyse 7 senedir oyunla ilgilenmiyordum çok şey değişmiş premium kasma classic serverlar falan ancak yenilen takımın rakibini tebrik etmek yerine çamur atması maalesef ki değişmemiş iyi olan şeylerin kötüye gitmesi ve kötü olan şeylerin aynı şekilde kalması gerçekten üzücü.....

DeletedUser49411

Ziyaretçi
Güzel bir savaş olacak Nop ve Udw arasında Argo'nun toplanmasıyla uğraşıyor Nop oyuncuları o bitince güzel birkaç operasyon görecek gibiyiz hem Udw tarafından hemde Nop tarafından

konuyu biraz geç okudum kusura bakmayın. Hocam argonun toplanması öyle ha deyince olacak bir şey değil zannımca. Orada sağlam oyuncular var doktor* olsun klozet olsun hepsi de banlı
Bence orada çok kan dökülecek

Gider ayak son paylasimlarimiz olsun :)
6Xqgb7.png

WQ9Ba2.png

3qjrM2.png
RP9mN6.png
pW8ykm.png
upload_2017-6-22_20-26-37.png