UDW RAPORLAR !

Deleted User - 5559770

Ziyaretçi
Udwdekıler niye seviniyor anlamadım:) dünyayı argo kapattı bile:)

Faramir66

Milis

Bilgiler
1HUCUM4Daha fazlası...
Fethedilen köyler
66
Kaybedilen köyler
65
Saldırırken yendiğin rakipler
1.950.317
Savunurken yendiğin rakipler
5.372.507

2 cephede savaşmamıza rağmen o kadar köye gelip 1 tane köy elinde tutamayan UDWyi tebrik ederim. Sınıra oyuncu taşımaya devam edin..multilerinizle kami atmaya da. Ve son olarak 200k kesimi olan oyuncusunuz çerez niyetine rapor paylaşmasın:))))
Argo olmasa 1 hafta sonra dümdüz olacak multi yıgınısınız.. teşekkürler

DeletedUser63436

Ziyaretçi
Operasyona katılan arkadaşları tebrik ederim. Gayet güzel operasyon oldu. Sonunda oyundan zevk alabildim :)
Bizim tarafın bu kadar ordu yakalatması üzdü sadece :)

Faramir66

Milis
Düşen köyleri geri aldığımızda 10klık 90 hesaptan destek geldiğini gördüğüm için seviniyorum ben. Bu oyunu zevkle oynamak istediğim için seviniyorum. BUNDAN SONRA HANGİ DÜNYADA OYNAMAYA BAŞLARSAM UDWNİN OLMADIĞI BİR DÜNYAYI SEÇMEYE ÖZEN GÖSTERECEĞİM. oyunu hakkıyla oynamanız dileğiyle..

Faramir66

Milis
Düşen köyleri geri aldığımızda 10klık 90 hesaptan destek geldiğini gördüğüm için seviniyorum ben. Bu oyunu zevkle oynamak istediğim için seviniyorum. BUNDAN SONRA HANGİ DÜNYADA OYNAMAYA BAŞLARSAM UDWNİN OLMADIĞI BİR DÜNYAYI SEÇMEYE ÖZEN GÖSTERECEĞİM. oyunu hakkıyla oynamanız dileğiyle..
Mislerin arasına scriptle atılan kamilere hiç değinmedim bu arada :)

Temellerinizi neye attığınızı bir daha belirtin de gülelim. Neyse ablacım burda iş yapmaya devam etsin bölmeyeyim. Hayırlı akşamlar

Alpagun

Acemi
Raporlar için emek verilmiş ona lafımız yok ama işinize gelen raporları koyup işinize gelmeyenleri koymamışsınız :) Benden 100 ağırla köy düşmüş ama o köyü nasıl aldığım koyulmamış :)

Ha birde 100 fake atıp 15 saatten böyle bi köy alma şekli yok. Multilerinizle mis atarken biraz önem verin

Eklentiler

• Screenshot_2020-05-09-01-56-39.png
    Screenshot_2020-05-09-01-56-39.png
    305,5 KB · Görüntüleme: 53
  • Screenshot_2020-05-09-01-58-01.png
    Screenshot_2020-05-09-01-58-01.png
    279 KB · Görüntüleme: 52

HeyBizBurdayız

Baltacı
Raporlar için emek verilmiş ona lafımız yok ama işinize gelen raporları koyup işinize gelmeyenleri koymamışsınız :) Benden 100 ağırla köy düşmüş ama o köyü nasıl aldığım koyulmamış :)

Ha birde 100 fake atıp 15 saatten böyle bi köy alma şekli yok. Multilerinizle mis atarken biraz önem verin
yeni bi başlık oluşturup hücum raporları paylaşabilirsin burası udw başlığı ve udw den taraf raporları görmen normal :D yadırgaman garip olmuş ama seni de tebrik ederim :)

Cyroburn*

Ağır Atlı
Başından beri bu forumda anlamadığım olay şu herkes gelip işine gelen raporu koyuyorsun diyor yalnız burası UDW rapor sayfası o kadar emek harcıyor senin hoşuna gidecek olan yada patlamış olduğu raporları atmayacak tabi güzel raporları atacak sende kendi adına konu açıp rapor atacaksın sonra oyuncu grubu gelip inceleyecek kim daha iyi kesim yapmış belli olur zaten ama kimse gelip kendi açtığı konuda bakın biz şurada şöyle patladık şurada köy verdik diye rapor atmaz :D

Alpagun

Acemi
Başka klanların konu başlıkları altında ağlayanlar varken ben buraya rapor koydum diye mi bu kadar laf :) Eyvallah

Poine***

Casus
Rapor atarken önceliklerim:
-Canımın istemesi.
-Raporda gerçek bir kesim olması. (Dün rapor başlığındaki raporların yarısını koymadım buraya düşün. Adamlar kami atmış sizin köyler boş. 300 balta 100 ha kesmiş onları mı atayım. Seçici olmam lazım.o_O)
-Raporun bana iletilmesi veya klan formunda ilgili başlığın altına atılmış olması. (Kimseden rapor dilenemem.Raporunu burada görmek isteyen benim göreceğim şekilde paylaşırsa bende koyarım.)

Ayrıca burası benim UDW adına paylaşım yaptığım konum. Sizde çok paylaşım yapmak istiyorsanız kendi çöplüğünüzde ötebilirsiniz.

Ağlama duvarına çevirdiniz iyice konumu...

Teciksss

Acemi

Bilgiler
1HUCUM4Daha fazlası...
Fethedilen köyler
66
Kaybedilen köyler
65
Saldırırken yendiğin rakipler
1.950.317
Savunurken yendiğin rakipler
5.372.507

2 cephede savaşmamıza rağmen o kadar köye gelip 1 tane köy elinde tutamayan UDWyi tebrik ederim. Sınıra oyuncu taşımaya devam edin..multilerinizle kami atmaya da. Ve son olarak 200k kesimi olan oyuncusunuz çerez niyetine rapor paylaşmasın:))))
Argo olmasa 1 hafta sonra dümdüz olacak multi yıgınısınız.. teşekkürler

WhatsApp Image 2020-05-09 at 17.32.30.jpeg

İstatistiğini attığın klanın argo sınırında 15 tane bile köyü yok, ve bu hücum klanının en yüksek puanlı klanı. Buraya kadarkiler tespitti, ama gerçekleri söylemek gerekirse biz 2 cephede savaşıyoruz diye burada ağlamaya gelince güzel duyar kasıyorsun, gel gör ki icraatte o istatistiğinle övündüğün klanın tek sınırı UDW ve köylerinin %85 i dipdibe. Yani argo olmasaydı şöyle olurdu böyle olurdu diyip de bizi küçük düşürdüğünü zannetme, ağlıyorsun şuan burda :) Ha ek olarak UDW 'yi geçtim, argo'dan bu kadar mı korkuyorsunuz ki 7 sinde başlayacağı konuşulmuş savaşı ilan etmeden 4 ünde vurmaya başladınız :) lütfen kendi forum başlığınız altında ağlamaya devam edin...

kızılgafa

Baltacı
Rapor atarken önceliklerim:
-Canımın istemesi.
-Raporda gerçek bir kesim olması. (Dün rapor başlığındaki raporların yarısını koymadım buraya düşün. Adamlar kami atmış sizin köyler boş. 300 balta 100 ha kesmiş onları mı atayım. Seçici olmam lazım.o_O)
-Raporun bana iletilmesi veya klan formunda ilgili başlığın altına atılmış olması. (Kimseden rapor dilenemem.Raporunu burada görmek isteyen benim göreceğim şekilde paylaşırsa bende koyarım.)

Ayrıca burası benim UDW adına paylaşım yaptığım konum. Sizde çok paylaşım yapmak istiyorsanız kendi çöplüğünüzde ötebilirsiniz.

Ağlama duvarına çevirdiniz iyice konumu...

Açılın kankam yargı dağıtıyor yine