UDW RAPORLAR

• Konuyu başlatan DeletedUser48024
  • Başlangıç tarihi

T0qi

Baltacı
udw dışında hic bi klan kıtada bizim kadar aktif savasmıyor ona anti ve dehşet klanlarıyla gerci cedcalinde aktif savastıgı söylenemez:D altta ordu basıp ordularınıda 1 gecede eritiyoruz orası ayrı .d cristalize biraz para harcasında ordu bassın simdi :D

Areyoukidden

Mızrakçı
Her zamanki gibi süper kesiler,başarılarınızın devamını dört gözle bekliyorum.

Bu yazdığım klanımı bağlamaz,kendi isteğimdir.

DeletedUser63521

Ziyaretçi
udw dışında hic bi klan kıtada bizim kadar aktif savasmıyor ona anti ve dehşet klanlarıyla gerci cedcalinde aktif savastıgı söylenemez:D altta ordu basıp ordularınıda 1 gecede eritiyoruz orası ayrı .d cristalize biraz para harcasında ordu bassın simdi :D
Kanka fazla uçma ://

DeletedUser68081

Ziyaretçi
Komik olan ne?
Hiç mi tam kami görmedin?

Kimin için komik olup olmadığını bilmemde, oyun basında Parayla kısa sürede basılan bu büyüklükleki orduşarın, bu kadar kolayca ezilmesine gülmüş olabilir arkadaş.

Raporları görünce sevinmedim desem yalan olur.Ham fiyatları tekrar yükselişe gecicej bölgede pre kasan kazansın :)

Almahara

Baltacı
Kimin için komik olup olmadığını bilmemde, oyun basında Parayla kısa sürede basılan bu büyüklükleki orduşarın, bu kadar kolayca ezilmesine gülmüş olabilir arkadaş.

Raporları görünce sevinmedim desem yalan olur.Ham fiyatları tekrar yükselişe gecicej bölgede pre kasan kazansın :)
Sende çok büyük bir kıskançlık sezdim, her yorumunda preden yakınmışın :) Kıskanma. Çalış,çabala sende kazan.Bu oyundaki büyük çoğunluk az veya çok pre kullanıyor anormal bir durum değil. Pre alamıyorsan pre kasabilirsin :)

DeletedUser48024

Ziyaretçi
RİCA EDİYORUM BU BAŞLIK ALTINDA GEREKSİZ MUHABBETLER YAPILMASIN. RAPORLARI PAYLAŞMAK İÇİN AÇTIM BU BAŞLIĞI. GEREKSİZ MUHABBETLERİNİZİ GİDİN BAŞKA YERDE YAPIN.

CEDCAL EKİBİNİ TEBRİK EDİYORUM. GERÇEKTEN GÜZEL KIYASIYA BİR SAVAŞ OLUYOR. ELLERİNİZE SAĞLIK.

DeletedUser63716

Ziyaretçi
mesele full kaminin olması degil onu nasıl kullandıgın :D yarım orduyla bile antin klanlarınn profilinde yazan oyuncuların köylerini alıyorum o bana yeter .d siz parayla devam edin 0 köy alın

O ordular son derece efektif şekilde kullanıldı zaten. Çevremde 15 saat şah. süresinde 1 tane risk teşkil edebilecek oyuncunuz kalmadı. Senin çevrende ise aynı durum söz konusu değil sen ilk yarım ordunu atarken ben 3. full seferime çıktım aradaki fark bu. 15 saate gittiğim zamanda 19.000 mızrak 17.000 kılıç tek köye koymuşsunuz :) 0 köy derken aç bir hesap kitap yap bakalım o bölgede kaç kaminiz, misiniz, nekadar ara atabilecek savunmanız kalmış? Her 5 günde 20şer k sav tek köye koyacaksanız bence devam edin ben seve seve patlatırım 2-3-4-5 full kami siz 1 köyü savunurken ;)
Sizin bizim konumuzu boş muhabbetlere çevirdiğiniz gibi ben burayı doldurmayacağım, raporlarınızı paylaşırsınız başka yazım olmayacaktır.

Ara giren ve sonrasında köyleri geri almaya çalışan arkadaşları tebrik ederim. iyi kesimler, iyi oyunlar.

FARAZA

Markiz
RİCA EDİYORUM BU BAŞLIK ALTINDA GEREKSİZ MUHABBETLER YAPILMASIN. RAPORLARI PAYLAŞMAK İÇİN AÇTIM BU BAŞLIĞI. GEREKSİZ MUHABBETLERİNİZİ GİDİN BAŞKA YERDE YAPIN.

CEDCAL EKİBİNİ TEBRİK EDİYORUM. GERÇEKTEN GÜZEL KIYASIYA BİR SAVAŞ OLUYOR. ELLERİNİZE SAĞLIK.
tebrikler..