Udw & alarm savaş raporlari

• Konuyu başlatan DeletedUser57691
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser53831

Ziyaretçi

ben sataşmadım, olanı söyledim.

özelden bu mesajı atan kardeşime de teşekkür ediyorum. sizlere oyunda başarılar.

ben 2 gün önce 10 yaşıma girdim ne 18i yuh artık ya okadar yaşlımıyım cidden kırıldım küs küs

DeletedUser41971

Ziyaretçi
hahahaha :D biz daima oyunda başarılıyız oyunu oyun gibi oynuyoruz cünkü zevkini alıcan bu kadar üstüne düşme en fazla köyün giderki kimsenn bunu dert edicegini sanmıyorum 2 3 ay soınra bidaha alırsın clasic acılır nasılsa :D bende 16 yaşındayım 18 yaşıma daha cokkkkk var :D:D:D:D ergeniz biz abi

DeletedUser53831

Ziyaretçi
hahahaha :D biz daima oyunda başarılıyız oyunu oyun gibi oynuyoruz cünkü zevkini alıcan bu kadar üstüne düşme en fazla köyün giderki kimsenn bunu dert edicegini sanmıyorum 2 3 ay soınra bidaha alırsın clasic acılır nasılsa :D bende 16 yaşındayım 18 yaşıma daha cokkkkk var :D:D:D:D ergeniz biz abi

hiç ergen olamadım abi ergenlik nasıl bişey güzel bişey mi :)

DeletedUser41971

Ziyaretçi
hiç ergen olamadım abi ergenlik nasıl bişey güzel bişey mi :)

cok güzel bişey böyle insanlar konuşur devamlı onları kötülersin ya yok su bunu yaptı yok bu bunu yaptı herkese bi atar gider yaparsın umrunda degil anca konuşur durursun :D kimi insanlar gibi :D insan diyorum ama genetik olarak karekter olarak ergende olan karekter bile yok cogu insanlarda :D

Brskr-RTV

Hafif Atlı
kardeşim alarm klanndan kimse yazmazken senn derdin ne udw ilede buraya yorum yapıyorsn oyununa bak geliriz köyünü alırız tebrik edip yoluna bakarsın bu kadar düşünme yok 3 bin köye 1500 köy var yok barbar aldılar bak oyununa bi savasta tartışmasız geçsinn zevkine varın oynnn

mesajları yeni okumaya başladım, dünyada oynamıyorum fakat biri bir yere yorum yazacakken birine sormak zorunda mı ? onu anlamış değilim. adam istatistik paylaşıp savaşın kendi açılarından nasıl gittiğini söyledi aldınız nereye getirdiniz konuyu.

DeletedUser53831

Ziyaretçi
cok güzel bişey böyle insanlar konuşur devamlı onları kötülersin ya yok su bunu yaptı yok bu bunu yaptı herkese bi atar gider yaparsın umrunda degil anca konuşur durursun :D kimi insanlar gibi :D insan diyorum ama genetik olarak karekter olarak ergende olan karekter bile yok cogu insanlarda :D

yuhhh ben girmicem ozaman girersem beni vurun :D

DeletedUser41971

Ziyaretçi
mesajları yeni okumaya başladım, dünyada oynamıyorum fakat biri bir yere yorum yazacakken birine sormak zorunda mı ? onu anlamış değilim. adam istatistik paylaşıp savaşın kendi açılarından nasıl gittiğini söyledi aldınız nereye getirdiniz konuyu.

kardeşim konuyu anlamadın adama dedimki 150 kişiden fazla oynayan adam var klanlarındaki kurucular yöneticiler ya savaşta önlerde uğraşan kişiler bile yazmıyor ya önüde geçtim 10 15 tane alarm oyuncusu gelsin yazsın düzgün bi şekilde konuşalım ama alarmdan tek bi kişinn yorum yapması oynayan oynamayan herkese sacma gelmesi gerekiyor sen oynadıgın dünyalarda savastıgın bi klanı savas başlamadan simdi eşit hale geldik zevkli olucak savas felan bir cok arkadaşı dedi 1 hafta geçmedi aradan simdi diyorlar :D udw 2 katımız savas eşit degil felan yok korkuyorlar yok sunu yapıyorlar la neyinden korkucaklar bi oyunda köyünn gitmesinden bu kadar egosunu tatmin etmek isteyen adam görmedim ben savas oyunu oynuyon strateji oyunu başta neler yaptılar bilmiyorum normal üye olarka giriş yaptım uğraşmıyorum yönetimle uğraşan arkadaşlarımda hem acemiden gelen var hem udwden gelen var ne kadar savassamda ben oynadıgım her oyuncuyla muhabbet ederim bügün alarmdan birinede yazdım sadakata takıldım 1 köye o almış 20 dakka sonra saglık olsn dedim korursun ilerde artık op yaparak alırız belki geri diye bunu yapabiliyorsam ben herkes yapıyordur samimi olmadıgım adamla samimi olduklarımla saten devamlı konuşuyorum düşünmesin kimse oyunu o kadar hayatınıda yaşasın oyununda oynasın zevkini alsın hırsını degil oynn

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Beyler cevap vermenize gerek yok klavyesini konuşturanlar belli savaşanlar belli onuda anlayışla karşılayın :D

Bilmedenoldu*

Yasaklı
kardeşim konuyu anlamadın adama dedimki 150 kişiden fazla oynayan adam var klanlarındaki kurucular yöneticiler ya savaşta önlerde uğraşan kişiler bile yazmıyor ya önüde geçtim 10 15 tane alarm oyuncusu gelsin yazsın düzgün bi şekilde konuşalım ama alarmdan tek bi kişinn yorum yapması oynayan oynamayan herkese sacma gelmesi gerekiyor sen oynadıgın dünyalarda savastıgın bi klanı savas başlamadan simdi eşit hale geldik zevkli olucak savas felan bir cok arkadaşı dedi 1 hafta geçmedi aradan simdi diyorlar :D udw 2 katımız savas eşit degil felan yok korkuyorlar yok sunu yapıyorlar la neyinden korkucaklar bi oyunda köyünn gitmesinden bu kadar egosunu tatmin etmek isteyen adam görmedim ben savas oyunu oynuyon strateji oyunu başta neler yaptılar bilmiyorum normal üye olarka giriş yaptım uğraşmıyorum yönetimle uğraşan arkadaşlarımda hem acemiden gelen var hem udwden gelen var ne kadar savassamda ben oynadıgım her oyuncuyla muhabbet ederim bügün alarmdan birinede yazdım sadakata takıldım 1 köye o almış 20 dakka sonra saglık olsn dedim korursun ilerde artık op yaparak alırız belki geri diye bunu yapabiliyorsam ben herkes yapıyordur samimi olmadıgım adamla samimi olduklarımla saten devamlı konuşuyorum düşünmesin kimse oyunu o kadar hayatınıda yaşasın oyununda oynasın zevkini alsın hırsını degil oynn

bak sana son kez yazıyorum.

birincisi benim de rakiple muhabbetim var, konuşuyoruz, sakalaşıyoruz.

ikincisi alarm klanı yönetimindeyim. yöneticiler bile yazmazken derken alarm oyuncusu olarak yazıyorum ama yönetimde bulunuyorum.

üçüncüsü savaşta ön safta uğraşanlar derken;

1x Günün saldırganı
Saldırgan olarak bu dünyada en çok birimi sen yen.
En iyi sonuç: dün (92.770 birim)

buyur dünün saldırganı.

dördüncüsü oyunun hırsını almadım. kendime göre savaş hakkında açıklamalarda bulundum. hatta ultrakasapla gayet güzel konuştuk.

beşincisi, sen geldin, artist artist konuştun, yok köyünü alırız tebrik eder gidersin falan filan, buna cevap verdim.

altıncısı, istediğim zaman yazıp, istediğim zaman susarım.

yedincisi, ego tatmin etmek gibi bir amacım olamaz. neyin egosunu tatmin edeyim, geride olduğumuz bir savaşın istatistiğini paylaşmışım.

sekizincisi, oyunda başarılar sana ve tüm oyunculara.

DeletedUser41971

Ziyaretçi

ikincisi alarm klanı yönetimindeyim. yöneticiler bile yazmazken derken alarm oyuncusu olarak yazıyorum ama yönetimde bulunuyorum.

1x Günün saldırganı

buyur dünün saldırganı.

dördüncüsü oyunun hırsını almadım. kendime göre savaş hakkında açıklamalarda bulundum. hatta ultrakasapla gayet güzel konuştuk.

beşincisi, sen geldin, artist artist konuştun, yok köyünü alırız tebrik eder gidersin falan filan, buna cevap verdim.

yedincisi, ego tatmin etmek gibi bir amacım olamaz. neyin egosunu tatmin edeyim, geride olduğumuz bir savaşın istatistiğini paylaşmışım.

heleşükür :D :D eyvallah sanada başarılar tüm alarm klanıyla beraber artistiim yapıcak bişi yok arkadaşlar kendi aramızda artizz togito derler :D

DeletedUser57691

Ziyaretçi

1x Günün saldırganı

buyur dünün saldırganı.

Oyun nickinizi verebilir misiniz hocam

DeletedUser41078

Ziyaretçi
Yaş ile adam mi olunuyor ? Burada 7 yaşında biri gelse yaşı küçük diye saygi duymayacak yazdıklarını okumayacakmisiniz ? Adamılk yaşta değil baştadır diyor bi Âlim.. Mesele olgunluk krakter ama takmişsiniz yaşa benim. Kendi adima konusayim, Yaşım 22 bazilarinizdan küçük büyük veya yaşıtız bilemem lakin burada şahsen bir çok kişiden olgun olduğumu düşünüyorum.
Foruma her gün seçili entrika lar ile gelmenin sürekli bi bahanelerin arkasına geçmenin büyüklük yada küçükluk ile bi bağlantısı var mıdır âşikâr..
Barbar konusuna gelince ise; Barbar koy olarak en sıkıntılı bölge kuzeybatı(pusula nin olduğu bölge) bölgesi idi onun dışında Barbar dağılımı nin gayet eşit olmasada birbirine yakın olduğunu düşünüyorum(kaç Barbar var sayamadim) ondan ötürüdür ki buraya gelip Barbar muhabbeti yapmayın Barbar aldinizda yok söylede yok böylede sizin bölgenizdede Barbar var alın bence buraya yazmak yerine en azından Barbar alsaniz (Alarm içinde Barbar toplayan çok onları buraya yazman yerine derken tenzih ederim) hem kendinize hemde klaniniza daha faydalı olacaginizdan kuşkunuz olmasın..

Durum
Konu yanıtlara kapalı.