UDW & ALARM Harita ve Istatistikler

• Konuyu başlatan DeletedUser53831
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58404

Ziyaretçi
o değilde udw acemiyizi aldığından beri
savunuyorlardı kendi yaptıklarını
şimdi alarm aynısı yapmaya çalışında saldırıyorlar :d
ikisinin de yaptığı aynı şey
biri yapınca doğru biri yapınca yanlış mı oluyor :D
haha
anladığım kadarıyla acemiyiz ve udw yaptıklarını yanlış buluyor ki alarm da yapınca yanlış oluyor :D

DeletedUser57691

Ziyaretçi
Zaten despicim böyle olduktan sonra daha ne diyeyim silip gitmeyin . Ama forumda artık konusmazsiniz biliyoruz lafı cevireceginizi . Yalan konusacaginizi!!! . Simdi öpüyorum sizi bb tT2 savaşa devam

DeletedUser57691

Ziyaretçi
Kendal boş muhabbet yapma bana delikanlı gibi uğur bana diplomasi yapalım dedi de ben hesabımı siliyorum demediyse bana mücahittir odur budur bunlarla gelme mücahit kim 2 kere muhabbetim olmuştur ben dediğim arkasındayım bak bizde böyle sen yaparsın ben yaparsam bunu etik bir şey olarak kabul etmem ve hesabımı silerim beni kendinle karıştırma senin gibi korkak yüzsüz değiliz.

Yavrucum yukarda yazdım .

Uğur un dediği : Udw den ekip olarak çıkın , adınızı değiştirin anlaşma yapalım udw gittikten sonra hesap silelim . Daha ne diyeyim :) . Bu anlaşma dan sayılmiyor mu tt2

DeletedUser53949

Ziyaretçi
Zaten despicim böyle olduktan sonra daha ne diyeyim silip gitmeyin . Ama forumda artık konusmazsiniz biliyoruz lafı cevireceginizi . Yalan konusacaginizi!!! . Simdi öpüyorum sizi bb tT2 savaşa devam

demek uğur sana diplomasi dememiş evet dedi diyemediğine göre yine boş muhabbetini yaptın tebrikler gereksiz işlerle uğraşmakta üstünüze yok

inacira

Kılıç Ustası
demek uğur sana diplomasi dememiş evet dedi diyemediğine göre yine boş muhabbetini yaptın tebrikler gereksiz işlerle uğraşmakta üstünüze yok

ohmy ohmy ohmy

:S :S :S

tt2 tt2 :D :D tt2

Ben bu kadar bir dönüş görmedim, arabada el freni çekince bile bu kadar dönmüyor

DeletedUser53949

Ziyaretçi
Yavrucum yukarda yazdım .

Uğur un dediği : Udw den ekip olarak çıkın , adınızı değiştirin anlaşma yapalım udw gittikten sonra hesap silelim . Daha ne diyeyim :) . Bu anlaşma dan sayılmiyor mu tt2

Böyle dediyse sayılıyor tamamdır.

DeletedUser53831

Ziyaretçi

way başımıza gelenler :D kıvırma gördümde bölesini görmedim :D despi bey sıka sıka gidiyordun demin noldu kurşunun mu bitti :D yoksa sıktığın kurşunlar kuru sıkımı çıktı ah yazık kıyamam ya :D kendal yeter knk uğraşma arkideşle :) nasıl istiosa öle sıksın sağa sola :D alma elinden oyuncağını

DeletedUser53949

Ziyaretçi
way başımıza gelenler :D kıvırma gördümde bölesini görmedim :D despi bey sıka sıka gidiyordun demin noldu kurşunun mu bitti :D yoksa sıktığın kurşunlar kuru sıkımı çıktı ah yazık kıyamam ya :D kendal yeter knk uğraşma arkideşle :) nasıl istiosa öle sıksın sağa sola :D alma elinden oyuncağını

siz herkesi kendiniz gibi yüzsüz mü sanıyorsunuz la r mi yapacağım sanıyorsunuz diyorum ki kendinizle karıştırmayın uğur size bunu dediyse ben hesabımı siliyorum olay bu kadar

DeletedUser57691

Ziyaretçi

Ahahaha 2 yere yazıyorum . Ben sizi muhattap alıp konuşmaya bile gelmedim şunlara yol ver diye bir abime rica ettim

DeletedUser58404

Ziyaretçi

haha sen kendinle karıştırıyorsun :D

inacira

Kılıç Ustası
tamam çok konuşma senin yaptığın karaktersizliği bizimkiler sadece teklif etti diye ben sileceğim olay bu kadar

Kimse kimsenin karakterine laf söylememeli bence.

Sonuçta oyun değil mi? En fazla köyler gider,yeter ki sizlere bir şey olmasın.

DeletedUser53831

Ziyaretçi
Sinser sen kimsin ya gel otur iki savaş öyle konuş sen bizim karşımızda ki biri değilsin forumda çene yapma.

Bizim ekip şunu ciddiye almayın hatta rakiplerin hiç birini ciddiye almayın bizim rakibimiz olamaz hiç biri şuan bu savaşa UDW klanı girse bitmişti acemi zaten korkaklığından UDW oldu o yüzden kazanıcaz alarmı yeniyoruz tribine girmeyin boş yere siz bizi yenemezsiniz hepinizde birleşseniz ancak üstünlük sağlarsınız çok mutlusunuz dimi alarmın önündeyiz diye ?

Korkak acemi klanı gelmiş burada istatistik paylaşıyor ulen ne yaptın da istatistik paylaşıyorsun korkaklığından UDW ye sığınmış gelmiş burada istatistik paylaşarak havasını atıyor aklınca reklam yapma boş yere herkes neyin ne olduğunu biliyor biz savaşımıza devam ediyoruz son köye kadar da devam senin gibi vücudumuzun bütün organları ayrı oynamayacak.

Ulan ben burada 50 defa en fazla köyümüzü kaybederiz dedim. Burada en fazla köyümü kaybederim diyen diğer klan liderleri 3 gün sonra her klanla diplomasi yapmaya çalıştı en son birini kandırdı o köyünü kaybetmedi ama kendini kaybetti eğer aslanlar gibi köyünü kaybetseydi lider oydu benim gözümde ama liderlik vasfı olmayan biridir benim için. Bunlar benim düşüncelerim oyun için tükürdüğümü yalamam.

Evet öyle diyorum hemde dibine kadar diyorum. Neyi reklam edeceksin bilader ben iki ekibi yeneceğimi mi iddia ediyorum? Benim dediğim tek şey köyüm gider maksimum oyun bu kazanmakta var kaybetmekte ben diyorum ki bizi yenebilecek hiç bir klan yok şu oyunda ben demiyorum ki iki klan bizi yenemez, ben diyorum ki alarm-acemi vs udw olsaydı udw şimdiye kadar 50 defa hesap silmişti ben diyorum ki udw alarm birlikteyken acemiyiz 1 haftada kaçtı.

Sen bunları algılayamazsın ama oyun sizin için çok şey demek tavırlarınızdan bunu anlayabiliyorum bizim için eğlendiğimiz bir platform sen oyunda kaybetmemek için herkesi satarsın mesela bizde öyle bir şey olmaz dediğim gibi siz fazla kasmayın oyunda kazanmaya bakın adamlık, karakter, sözde durmak, dik duruş bunlar size göre şeyler değil yormayın kendinizi köy aldığınızda oturun parti verin :D

Skype da benimle naber nasılsın mı diyecektiniz ? Ben konuşmadım bile halimi hatrımı skype a çağırmadınız sanırım boş boş konuşmayın.

Hadi paylaş ne paylaşıyorsan? Ben sizi muhattap alıp gelip iki kelam laf etmem çünkü sizin karakterinizi biliyorum korkak, dönek, oyun için her şeyi yapabilecek tiplersiniz.

Ne alırsan al ne paylaşıyorsan paylaş adam gibi de görelim boş boş konuşma. Ben hayatımda siizn kadar yüzsüz insanlarda yemin ederim görmedim biri bana bu kadar laf söylese kendimi camdan atarım yüzsüzlük gördüm de bu kadarıyla karşılaşmadım az adam olun susun bari

Ben bu foruma girince çıldırıyorum sadece karşımda aslan gibi savaşan klanlar olsa canım feda yemin ederim gelsin yensin beni ya ama korkak insanlar gelip burada reklamını yapınca çıldırmamak elde değil sus oyunu oyna bari ulan köyün kalacak işte hala neyin reklamındasın ey vicdansız kurtardın sayılır kendini tamam işte oyununa bak burada reklam yapma

Aynen biz hepinizi yendik hepinizi ezdik hepiniz korkaklığınızdan birbirinize sığındınız belki yenersiniz bizi hadi yine iyiysiniz her yeriniz ayrı oynayarak bi yerlerinizi kurtardınız :) Haydi size kolay gelsin kendal bir şey paylaşıyorsan duracağım yoksa gidiyorum burada korkak insanlarla muhattap olmayacağım.

Yav her neyse ben bana diplomasi dediniz demedim zaten sadece skype a hal hatır mı soracaktınız diyorum ki ben böyle konuları dile getirmem ama hepinizden ricam şu forumda reklam yapmayın alarmı yeniyoruz demeyin oyununuza bakın gelsin udw ekibi desin alarmın önündeyiz diye onlara yine az buçuk saygım var böyle sinirlenmem siz söyleyince geriliyorum anlatabiliyor muyum ?

Yerim gizli anlaşmanızı alarm klanı seninle anlaşma yaptığı gün bu klan dağılır sen kimsin seni muhattab alıp anlaşma yapıyorlar işine bak.

kim diyor la bunu kim dedi isim ver ben hesabımı silip gideyim senin gibi karakteri bozuk birine kim bu teklifi yaptı adamı delirtmeyin

işte algılamanız zayıf hiç bir klan diyorum birin altını olarak çiziyorum

hadi ne koyuyorsan koy gideceğim bekliyorum 30 dakikadır

Mücahitin bizim klanda hiç bir yetkisi yoktur ciddiye alınacak bir durum yok.

Gaara size diplomasi yapalım dedi mi skype da ?

evet ben sıkıyorum sabahdan beri :D

DeletedUser58404

Ziyaretçi
adam kendi yaptığı şeyi inanılmaz büyük bir şeymiş gibi foruma yansıttığına göre büyük karaktersizlik olarak görüyor bu teklifi ben ne diyeyim o zaman yanlış bir şey demedim ki

salla abi
hesabı sile alda :d
başka worlde girerseniz haber edin :D
gelirim bu sefer asılırım