UDW & ALARM Harita ve Istatistikler

• Konuyu başlatan DeletedUser53831
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser53831

Ziyaretçi
Herkes herkesle konuşabilir ben diyorum ki uğur skype da diplomasi yapalım dedi mi demedi mi bana net cevap verin her yeriniz ayrı oynamasın evet dedi ve ya yoo demedi diyin diğer kimsenin söylediği sözü kabul etmem ama uğur dediyse kendim demiş kabul ederim.

onuda garaa ya sorucak olan sensin :D dahada mı üstüne gidelim :D yaz arkadaşın kardeşin kankan ne ise sor sölesin ohooo herşeyi kendaldan beklionuz he :D

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Bu durum kötü olmuş. By sinser bunada strateji demez mi şimdi :D demez neden desinki sjfjs
Bu duruö böyleyse kabul etmek lazım. Üstüne birşey diyemem bu konuda ama bu olayın aynısı udw tarafından yapılmış birşey udw nin ki bu kadar bomba olmamıştı :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu durum kötü olmuş. By sinser bunada strateji demez mi şimdi :D demez neden desinki sjfjs
Bu duruö böyleyse kabul etmek lazım. Üstüne birşey diyemem bu konuda ama bu olayın aynısı udw tarafından yapılmış birşey udw nin ki bu kadar bomba olmamıştı :D

ben strateji derim derimde siz o kadar lafı ettikten sonra bu dedigimi kabul edecek kadar duşer misiniz bilemem :D

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Garadır saçların garaaa, sineme açtın yaraaa !!! :D

12476497_528596760641284_132726776_n.jpg

Haaa tamam bu konuşma güzel oldu iyiki attın :D bunda birşey yok. Satılmışız. Udw sözünden döndü biz sözümüzden dönmedik. Keşke olsaymış bu olay etme bulma olayı olurdu :D bak mutlu oldum şimdi .

DeletedUser53831

Ziyaretçi
Garadır saçların garaaa, sineme açtın yaraaa !!! :D

12476497_528596760641284_132726776_n.jpg

kuzeni yiğeni felandır o yazmamıştır :D gelir şimdi yaa kuzendeydi hesap k.byın ben böle bişe dicek biri değilim bukadar forumda atar giderden sonra dermiyim hiç dicektir :p

DeletedUser53916

Ziyaretçi
ben strateji derim derimde siz o kadar lafı ettikten sonra bu dedigimi kabul edecek kadar duşer misiniz bilemem :D

Merak etme düşmeyiz :) yalnız ben birşey merak ettim bu konuşma geçmişe ait değil mi. Ben bu haftaya felan ait diye düşündüm

DeletedUser57691

Ziyaretçi
Herkes herkesle konuşabilir ben diyorum ki uğur skype da diplomasi yapalım dedi mi demedi mi bana net cevap verin her yeriniz ayrı oynamasın evet dedi ve ya yoo demedi diyin diğer kimsenin söylediği sözü kabul etmem ama uğur dediyse kendim demiş kabul ederim.

Uğur un dediğini aynen yazıyorum .

Klandan çıkın adınızı değiştirin . Anlaşma yapalım udw yikildiktan sonra biz silelim .

Yeterli mi

müktedir r

Baltacı
Gaara demiş ki '' karşı tarafın piyonu olursanız yenileceksiniz gelin bizim piyonumuz olun sizi vezir yapalım. ''

DeletedUser57691

Ziyaretçi
Birileri şu despi nin yazdıklarını alıntı yapsin da nasıl 180 derece döndüğünü görelim tt2

DeletedUser58404

Ziyaretçi
haha bu udw acemiyiz alarm klanları yalanmış :D
haha herkes zoru görünce değişiyor :d haha

DeletedUser53831

Ziyaretçi
Gaara demiş ki '' karşı tarafın piyonu olursanız yenileceksiniz gelin bizim piyonumuz olun sizi vezir yapalım. ''

ne santranç düşkünü adam çıktın yahu :D bırakın bu saçma terimlerle laf ebeliğini ... vezir rezil kime ne biz forumda udw ile birleşmeyiz demedik ... dünya üzerine ahkamda kesmedik... w11i kapatan TUGRA klanının AYLARCA savaşan İSYAN ve ESTERGON klanlarının birleşerek oluşturduğunu biliomusun ? hadi bekliyoruz forumda atıp tutanları görmek istiyoruz :D sağa sola sıka sıka giden despi bey bu konu başlığında bekleniyorsunuz :)

inacira

Kılıç Ustası
Birileri şu despi nin yazdıklarını alıntı yapsin da nasıl 180 derece döndüğünü görelim tt2

Yarın sabah finalim olmasa yapardım da cidden şuan ders çalışmayı bıraktım burayı takip ediyorum.

İnş. hoca buradan soru sorar yoksa kaldım tt2

DeletedUser

Ziyaretçi
Şu oyunda 3-5 kişi olmasa oyun tadından yenmeyecek. Nerde bir olay var hemen ordalar. Adam gibi oynayın şu oyunu da millet oynadığından, geçirdiği vakitten zevk alsın. İşiniz gücünüz birilerinin kuyusunu kazmak. Sen hiç mi futbol maçı izlemezsin. Her zaman kendi takımını üstün görmez misin rakipten. Nedir bu laf atmalar.

Lan!

YETER LAN ARTIK UDW ACMYZ ALARM TOPUNUZ ÇENENİZİ KAPATIN BE BIKTIK ARTIK NE DÜNYAYMIŞ BE YA BEN BÖYLE DÜNYA FORUMU GÖRMEDİM BE KARDEŞİM NE ATIP TUTTUNUZ ŞU KAHROLASI ÇENENİZİ KAPATIN ELİNİZİ BIRAKIN BE ADAM OLAN YAZMASIN ŞU FORUMA DA OYNAYIN EN AZINDAN ŞU DÜNYAYI HIZLI BİTİRELİM!!!!!

inacira

Kılıç Ustası
Şu oyunda 3-5 kişi olmasa oyun tadından yenmeyecek. Nerde bir olay var hemen ordalar. Adam gibi oynayın şu oyunu da millet oynadığından, geçirdiği vakitten zevk alsın. İşiniz gücünüz birilerinin kuyusunu kazmak. Sen hiç mi futbol maçı izlemezsin. Her zaman kendi takımını üstün görmez misin rakipten. Nedir bu laf atmalar.

7/24 futbol izlerim :D Galatasaraylıyım, acaba bu hafta kaç farkla yenilicez diye izlediğim zamanlar olmuştu :D Hele bu sezon hiç kendi takımını üstün görmedim gerçekler bunlar maalesef tt2

DeletedUser57691

Ziyaretçi
Sinser sen kimsin ya gel otur iki savaş öyle konuş sen bizim karşımızda ki biri değilsin forumda çene yapma.

Bizim ekip şunu ciddiye almayın hatta rakiplerin hiç birini ciddiye almayın bizim rakibimiz olamaz hiç biri şuan bu savaşa UDW klanı girse bitmişti acemi zaten korkaklığından UDW oldu o yüzden kazanıcaz alarmı yeniyoruz tribine girmeyin boş yere siz bizi yenemezsiniz hepinizde birleşseniz ancak üstünlük sağlarsınız çok mutlusunuz dimi alarmın önündeyiz diye ?

Korkak acemi klanı gelmiş burada istatistik paylaşıyor ulen ne yaptın da istatistik paylaşıyorsun korkaklığından UDW ye sığınmış gelmiş burada istatistik paylaşarak havasını atıyor aklınca reklam yapma boş yere herkes neyin ne olduğunu biliyor biz savaşımıza devam ediyoruz son köye kadar da devam senin gibi vücudumuzun bütün organları ayrı oynamayacak.

Ulan ben burada 50 defa en fazla köyümüzü kaybederiz dedim. Burada en fazla köyümü kaybederim diyen diğer klan liderleri 3 gün sonra her klanla diplomasi yapmaya çalıştı en son birini kandırdı o köyünü kaybetmedi ama kendini kaybetti eğer aslanlar gibi köyünü kaybetseydi lider oydu benim gözümde ama liderlik vasfı olmayan biridir benim için. Bunlar benim düşüncelerim oyun için tükürdüğümü yalamam.

Evet öyle diyorum hemde dibine kadar diyorum. Neyi reklam edeceksin bilader ben iki ekibi yeneceğimi mi iddia ediyorum? Benim dediğim tek şey köyüm gider maksimum oyun bu kazanmakta var kaybetmekte ben diyorum ki bizi yenebilecek hiç bir klan yok şu oyunda ben demiyorum ki iki klan bizi yenemez, ben diyorum ki alarm-acemi vs udw olsaydı udw şimdiye kadar 50 defa hesap silmişti ben diyorum ki udw alarm birlikteyken acemiyiz 1 haftada kaçtı.

Sen bunları algılayamazsın ama oyun sizin için çok şey demek tavırlarınızdan bunu anlayabiliyorum bizim için eğlendiğimiz bir platform sen oyunda kaybetmemek için herkesi satarsın mesela bizde öyle bir şey olmaz dediğim gibi siz fazla kasmayın oyunda kazanmaya bakın adamlık, karakter, sözde durmak, dik duruş bunlar size göre şeyler değil yormayın kendinizi köy aldığınızda oturun parti verin :D

Skype da benimle naber nasılsın mı diyecektiniz ? Ben konuşmadım bile halimi hatrımı skype a çağırmadınız sanırım boş boş konuşmayın.

Hadi paylaş ne paylaşıyorsan? Ben sizi muhattap alıp gelip iki kelam laf etmem çünkü sizin karakterinizi biliyorum korkak, dönek, oyun için her şeyi yapabilecek tiplersiniz.

Yerim gizli anlaşmanızı alarm klanı seninle anlaşma yaptığı gün bu klan dağılır sen kimsin seni muhattab alıp anlaşma yapıyorlar işine bak.

kim diyor la bunu kim dedi isim ver ben hesabımı silip gideyim senin gibi karakteri bozuk birine kim bu teklifi yaptı adamı delirtmeyin

Mücahitin bizim klanda hiç bir yetkisi yoktur ciddiye alınacak bir durum yok.

Gaara size diplomasi yapalım dedi mi skype da ?

Son kez soruyorum uğur size skype da diplomasi yapalım dedi mi demedi?

Haberim yok.

Ben var mıyım konuşmada yokum haberim var mı yok yemin ederim ama uğurun dediklerine kefil olurum eğer uğur sana diplomasi yapalım dediyse ben kendim demiş kabul eder hesabımı silerim.

Hadi yaw böyle mi

DeletedUser39894

Ziyaretçi
Lan!

YETER LAN ARTIK UDW ACMYZ ALARM TOPUNUZ ÇENENİZİ KAPATIN BE BIKTIK ARTIK NE DÜNYAYMIŞ BE YA BEN BÖYLE DÜNYA FORUMU GÖRMEDİM BE KARDEŞİM NE ATIP TUTTUNUZ ŞU KAHROLASI ÇENENİZİ KAPATIN ELİNİZİ BIRAKIN BE ADAM OLAN YAZMASIN ŞU FORUMA DA OYNAYIN EN AZINDAN ŞU DÜNYAYI HIZLI BİTİRELİM!!!!!

closedeyesclosedeyesclosedeyesclosedeyesclosedeyesclosedeyesclosedeyes

DeletedUser53949

Ziyaretçi
Kendal boş muhabbet yapma bana delikanlı gibi uğur bana diplomasi yapalım dedi de ben hesabımı siliyorum demediyse bana mücahittir odur budur bunlarla gelme mücahit kim 2 kere muhabbetim olmuştur ben dediğim arkasındayım bak bizde böyle sen yaparsın ben yaparsam bunu etik bir şey olarak kabul etmem ve hesabımı silerim beni kendinle karıştırma senin gibi korkak yüzsüz değiliz.