UDW & ALARM Harita ve Istatistikler

• Konuyu başlatan DeletedUser57691
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Udw iyiden iyiye ağırlığını koymuş farkıda açmış hala kesin şeyler söylenmez ama udw böyle devam ederse alarm çok dayanmıcak gibi :)

DeletedUser49742

Ziyaretçi
Aynı şekilde burası içinde geçerli üslubunuza dikkat edin genel bir uyarıdır. Kimse uzaklaştırma almasın güzel güzel tartışın birbirinizi kırmadan :)

DeletedUser41971

Ziyaretçi

ergenliği hep togito mu yapacak, biraz da biz yapalım. buradan kendisine sevgiler. iki lafından bir tanesi sizi toplayacamdı, köy al verlerim olmasa 3 köyünü de alacaktım, tek köyle idare edeceğiz artık yapacak bir şey yok. 1 köyünü de trabzonspor aldı, kendisine oyunda ve reel hayatta başarılar diliyorum.

ve ayrıca bir iki köy almak abartı bir şey değil, bunun farkındayım ama bu kadar artist bir insan görmedim hayatımda, sanki hiç köy vermiyor, öyle bi' konuşuyordu ki:)))

köyü aldıgın için tebrik ederim her ne kadar hesap bakıcıda oldugu zaman kaybedilmiş olsada togit0dan düştü hayırlı uğurlu olsn savunmanızıda tebrik ederim

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Egolu konuşmaya gerek yok ama abartı olmasın tek başıma udw yi toplamak istemediğimden kenara geçtim aslınds 100 balta 100 misle 100 köy alırımda bu aralar canım sıkkın gerek yok.

Bilmedenoldu*

Yasaklı
köyü aldıgın için tebrik ederim her ne kadar hesap bakıcıda oldugu zaman kaybedilmiş olsada togit0dan düştü hayırlı uğurlu olsn savunmanızıda tebrik ederim

teşekkürler, baya uğraştınız almak için ama onun 3-4 katı fazla uğraşmanız gerekiyordu. kolaylıklar dilerim.

DeletedUser58684

Ziyaretçi
Egolu konuşmaya gerek yok ama abartı olmasın tek başıma udw yi toplamak istemediğimden kenara geçtim aslınds 100 balta 100 misle 100 köy alırımda bu aralar canım sıkkın gerek yok.

hahaha sen mi tek toplayacaksın :D nolur gel sen önce beni topla :D tt2

DeletedUser57691

Ziyaretçi
Şimdi deliligin raporlari paylasacam da nasıl paylascam tt2 . 300 400 rapor var la

Bilmedenoldu*

Yasaklı
Şimdi deliligin raporlari paylasacam da nasıl paylascam tt2 . 300 400 rapor var la

bence uğraşma. ben uğraşmazdım yani :D

Günün savunmacısı
Savunmacı olarak bu dünyadaki en çok birimi sen yen.
192.697 / 1.362.729

birim kesmiş, paylaşıp ne yapacaksın adam kesmiş işte:) belli zaten kestiği asker sayısı :D

DeletedUser57691

Ziyaretçi
bence uğraşma. ben uğraşmazdım yani :D

Günün savunmacısı
Savunmacı olarak bu dünyadaki en çok birimi sen yen.
192.697 / 1.362.729

birim kesmiş, paylaşıp ne yapacaksın adam kesmiş işte:) belli zaten kestiği asker sayısı :D

O hesabı ben desteklettim , paylasmasam icimde kalır :( :(