Udw - acmyz

• Konuyu başlatan legendrapi
  • Başlangıç tarihi

Bilmedenoldu*

Yasaklı
bak bayram,

erdal abi derdin, erdal demeye başlamışsın. burası pek önemli değil. ben bana abi denilmesini falan sevmiyorum, egom tavan yapmıyor zaten de, benimle konuşurken adamlık vs vs gibi kişilik hakkında yapılan yorumlara yer vermezsen sevinirim. abi deme, erdal de ama o adamlık vs vs laflarını benimle konuşurken kullanma.

ayrıca alarmı sevme, umurumda değil de, sürekli olarak bi' karalama peşindesin, bi' şeyler diyorsun, bi' sürprizler yapıyorsun kendi çapında, yap yapma da demiyorum ama burada hep ağzında alarm alarm var. artık aş bazı şeyleri lütfen diyorum. yapıyorsan sessiz yap, çünkü birçok dünyada bir şeyler yapıyorum dedin, hiçbir şey yapamadın. w25'te de bir şeyler yapıyorum dedin, yapamadın. o yüzden burada konuşunca ve ilerleyen günlerde dediklerini yutunca sıkıntı oluyor senin adına. sevme, istediğini yap, bizi yıkmak için elinden geleni de ardına koyma ama işte buraya yazma. çünkü buraya yazıp yazıp yıkamayınca ya da bir şey yapamayınca sana üzülüyorum.

w16'da yaşın küçüktü, anlayabiliyordum heyecanlı oluşunu ama w16'nın üzerine kaç sene geçti, biraz büyümen lazım, aşman lazım bunları diyorum, bakıyorum ve aşamadığını görünce yine üzülüyorum.

her neyse, selametle...

DeletedUser

Ziyaretçi
Alarm Klanında Bazı Saygı Duyduğum Değer Verdiğim Abim Ve Arkadaşlarım Hatırına Burada Alarm Klanı İle İlgili Tek Olumsuz Post Atmadım. Bunu Lütfen Şahsi Olarak Algıla.

Sendeki De Ne Kuyruk Acısıymış Be. Dünden Beri İleri Geri Konuşur Oldun. Biraz Haddini Bil Laflarına Dikkat Et. Kim Kimden Korkmuş ? Etin Ne Budun Ne Senin ? Ula Ateş Olsan Cürmün Kadar Yer Yakarsın.

Amacın Ne Senin ? Post Kasmak Mı Kendini Burada Rezil Etmek Mi ?

:)

benmi rezil oldum.
rezil olan belli.
kime saygı duyup duymadığın benim için önemli değil.
ben gördüklerimi yazıyorum.

doğrular, ileri geri koruşmak değildir.
kuyruk acım yok. sadece doğruları söylüyorum.
iki düşman klan neden birleşir?
çünkü : ikiside wordü kapatamayacağını bildiği için.
yapılan anlaşmalara sadık kalmayan udw yi yine kınıyorum. :)

DeletedUser58583

Ziyaretçi
bak bayram,

erdal abi derdin, erdal demeye başlamışsın. burası pek önemli değil. ben bana abi denilmesini falan sevmiyorum, egom tavan yapmıyor zaten de, benimle konuşurken adamlık vs vs gibi kişilik hakkında yapılan yorumlara yer vermezsen sevinirim. abi deme, erdal de ama o adamlık vs vs laflarını benimle konuşurken kullanma.

ayrıca alarmı sevme, umurumda değil de, sürekli olarak bi' karalama peşindesin, bi' şeyler diyorsun, bi' sürprizler yapıyorsun kendi çapında, yap yapma da demiyorum ama burada hep ağzında alarm alarm var. artık aş bazı şeyleri lütfen diyorum. yapıyorsan sessiz yap, çünkü birçok dünyada bir şeyler yapıyorum dedin, hiçbir şey yapamadın. w25'te de bir şeyler yapıyorum dedin, yapamadın. o yüzden burada konuşunca ve ilerleyen günlerde dediklerini yutunca sıkıntı oluyor senin adına. sevme, istediğini yap, bizi yıkmak için elinden geleni de ardına koyma ama işte buraya yazma. çünkü buraya yazıp yazıp yıkamayınca ya da bir şey yapamayınca sana üzülüyorum.

w16'da yaşın küçüktü, anlayabiliyordum heyecanlı oluşunu ama w16'nın üzerine kaç sene geçti, biraz büyümen lazım, aşman lazım bunları diyorum, bakıyorum ve aşamadığını görünce yine üzülüyorum.

her neyse, selametle...

Öncelikle abi derdim haklısın o konu da ama önceden,fakat alarmdan bana dost bazında sadece cashonova fatih abi bi abilik gösterdi cidden inkar da etmiyorum emir albere de abi diye hitap ederdim...Fakat burada yazılanlarla sen beni küçük düşürmeye çalışırsan gereken sözleri de söylerken çekinmiyeceğimi de söyliyebilirim.Alarmı karalama peşinde değilim,ben ilkere ithafen yazıyorum alarmdan biri atlıyor sataşıyor,bak bu konuyu baştan başa okiyabilirsin,ben yazdıklarımı direkt ilkere hitaben yazmışım alarmı karalamak için bir yazı yazmayı edinmişmiyim bi bak?.

Zamanın da alarmı yıkıcam demiştim bu konuyu da inkar etmiyorum hatta yönetim gizli forumunuza kadar sızdığımı da itiraf edeyim,kullandığınız illegal şeylerden hepsinden haberim var.Skypeta ne konuşuluyorsa 5 dakika sonra benim hoparlörümde söyleniyordu zaten.O nedenle yıkmak istesem zaten elimdeki delillerle operatörlere giderdim ama takdir edersin ki,worldde hesap sil yaptınız.

Zaten zamanı gelince görücez neyin ne olduğunu sana kızgın değilim erdal,fakat şu yazdıklarından sonra sende abilik vasfını yitirdin benim için.Bu konuyu da fazla uzatma taraftarı değilim.

Bilmedenoldu*

Yasaklı
peki bayram, senin dediğin olsun, kolay gelsin. uzatmanın bi' manası yok. ben senin için abilik vasfımı yerine getirdim diye düşünüyorum, geçtiğimiz aylarda, yıllarda, günlerde bizimkilerle tartışmalarına genellikle müdahil olmadım. yoksa bilirsin bizimkilere bir laf gitse, iki laf da ben söylerdim. tekrardan sana başarılar.

DeletedUser58583

Ziyaretçi
peki bayram, senin dediğin olsun, kolay gelsin. uzatmanın bi' manası yok. ben senin için abilik vasfımı yerine getirdim diye düşünüyorum, geçtiğimiz aylarda, yıllarda, günlerde bizimkilerle tartışmalarına genellikle müdahil olmadım. yoksa bilirsin bizimkilere bir laf gitse, iki laf da ben söylerdim. tekrardan sana başarılar.

Abilik vasfını neden yitirdin biliyor musun?...

W16 dan bu yana zaman geçti,w16 da dediğin gibi yaş olarak doğruyu veya yanlışı seçemiyordum klanlar hayatında ama şuan neyin ne olduğunu en ince detaylarınca düşünerek yazıyorum diğer konu alarmla ne kadar kötü olursak olayım cashonova fatih abi ile wpden konuşuyoruz gerekirse telden araşıp hal hatır soruyoruz,hatta ve hatta ilker iş gereği istanbula gelir iken onla bile real de buluşup konuşabildik,öncesin de kızgındım ilkere fakat şuan sadece dediklerini yanlış buluyorum sadece oyun üzerinde bak,ilkerle benim dostluğum devam eder oyun dışında..Sen sadece gelip buraya yazdın yanılıyor muyum?.Faruk abinin hakkını da yiyemem bu konu da,bak sen sadece yazma dedin bu foruma çıkarak telden aramanı beklemiyorum numaram zaten yoktur istemediğin sürece,sen sadece forum da post attın bu onca süre zarfında ne mesaj ne de tel ile bi iletişimimiz oldu, fatih abi ve ilker forumu değil direkt sesli konuşarak hallettik dertlerimizi.Şuan şu durum da w25ten sonra halen alarm hakkın da ileri geri konuşmuyyorsam bunun tek nedeni fatih abi.Bak bana laf etmemeni yanlışta bulmam,abi demiyebilirim ama sana fakat şu saatten sonra sadece saygı duyarım senin yazdıklarına...

kolay gelsin size de başarılar..

DeletedUser46105

Ziyaretçi
Botçu adama forum modluğu mu vemişler. Napıyo o
Git forumundaki sohbet bölümündeki gereksiz konuları arşive taşı. Git tanışma bölümünü düzelt git yönetime yağ çek belki davet yetkisi filan verirler

ya bilader senin kadar boş yapan biri yok şu forumda sadece post kasıyosun adam seni kaale alıp cevap vermiyor kendini adam yerine koyup millete atar gider yapıyorsun fena uyuz oldum sana ne kadar cok klavye delikanlısı cıktın ya . durum ortada savaş udw alarm savaşı olacak olan da oydu udw ye gecen acemi oyuncularına laf ederken alttan yazdıgın aldıgın acemi oyuncularını bilmiyoruz sanki bölgeden adamlara tek tek atılan mesajları . ama strateji oyunu bu senin onlara mesaj atmandan almandan rahatsız olunuyor mu hayır . sen neyi yediremiyosun . senin dışında da bu kadar terbiye sınırlarını aşan saygısız adam yok su forumda . az edepli ol da buradaki insanların sadece senden kendaldan ibaret olmadığını bil .

DeletedUser46105

Ziyaretçi
şu forum modları artık şu atışmaları görse de kapatsa şu konuları insanları germekten başka iş yapmıyor .. AYRICA ŞU BOŞ YAPAN bi iki eleman dışında ALARM klanına başarılar dilerim umuyorum güzel bir savaş olacaktır

DeletedUser52052

Ziyaretçi
ahahahaha gülün geçin şu bayrama ya erdal sen neden yoruyorsun kendini biz yıllardır entrikaları nı dinledik bayramın savunduğu ekibin nasıl *** kullandığı resmileştirilerek herkes gördü :)

sen bize abi desen ne demesen ne çokta umrumuzda yalan söyleyip duruyorsun ya *** kullanmışız senin eline böyle bi fırsat geçecek sen şikayet etmeyeceksin hatta bundan haz bile alırsın seni sonkez dikkate alışımdı

DeletedUser53916

Ziyaretçi
ya bilader senin kadar boş yapan biri yok şu forumda sadece post kasıyosun adam seni kaale alıp cevap vermiyor kendini adam yerine koyup millete atar gider yapıyorsun fena uyuz oldum sana ne kadar cok klavye delikanlısı cıktın ya . durum ortada savaş udw alarm savaşı olacak olan da oydu udw ye gecen acemi oyuncularına laf ederken alttan yazdıgın aldıgın acemi oyuncularını bilmiyoruz sanki bölgeden adamlara tek tek atılan mesajları . ama strateji oyunu bu senin onlara mesaj atmandan almandan rahatsız olunuyor mu hayır . sen neyi yediremiyosun . senin dışında da bu kadar terbiye sınırlarını aşan saygısız adam yok su forumda . az edepli ol da buradaki insanların sadece senden kendaldan ibaret olmadığını bil .

Tamam ben terbiyesizim. Haklısın usta. Bu arada diğerindede haklısın post kasıyorum çok zevkli oluyor senin gibiler çıldırımca djfjskd

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Şu klavye delikanlıso lafınada tav oluyorum herkesin dilinde bu laf. :D bide bilip bilmeden yazıyorlar. Hani adres verince çocuk oluyoruz vermeyince klavye delikanlıso kalıyoruz. Ama onada eyvallah :D

Atalet

Mızrakçı
Ne oldu burda ya biri özet geçsin 3 klanken oyunu bıraktık 2 klan kalmış dünyada :D

müktedir r

Baltacı
Şöyle diyeyim batıkent ve sincan bir antlaşma yaptılar, nüfusları bir milyon olmadan birbirlerinin semtlerine adım atmayacaklardı sonra batıkent baktı sincan git gide kalabalıklaşıyor (şahsi görüşüm) eryamandan eksiği kadar kişiyi getirip benim nüfus doldu senin semtine gelicem artık dedi :cool: bu da böyle bi' anım.