TWMaps TR59

• Konuyu başlatan DeletedUser61772
  • Başlangıç tarihi

Artesta

Yasaklı
yav ilk 25 in yarısı cin oyuncusu world kapandıktan sonra mı harcıcaksınız 1.5 milyonu boşa sıkıyonuz gibi geliyor

Deleted User - 5568329

Ziyaretçi
Savas olmamasina ragmen cinin 3te 1 i kadar bile harcayamazsiniz. 6-7 oyuncumuz yeni yardirmaya basladi. Zaten ilk sayfanin durumu ortada: )

Cyroburn*

Ağır Atlı
Bu oyunda kimin daha çok pre harcadığı önemli değildi hiçbir zaman kimin mantıklı harcadığı önemli :)

Art Of War*

Hafif Atlı
yav ilk 25 in yarısı cin oyuncusu world kapandıktan sonra mı harcıcaksınız 1.5 milyonu boşa sıkıyonuz gibi geliyor

Hocam bunun sebebi cinin kıtasında cin dışında çeken klan yok, 15-20 kişi tüm madeni çekiyorlar. kuzeydoğuda 250 kişi aynı madeni çekiyor.markette madenmi bekliyorlar da harcanmıyo diyosun :D

Artesta

Yasaklı
Hocam bunun sebebi cinin kıtasında cin dışında çeken klan yok, 15-20 kişi tüm madeni çekiyorlar. kuzeydoğuda 250 kişi aynı madeni çekiyor.markette madenmi bekliyorlar da harcanmıyo diyosun :D

sadece 2 kişi 4000+ olmazdı diye tahmin ediyorum 2 kişi dışında 1 tane 2000 var başka da adamları yok 1200-2300 bandında tek kudret oyunucusu yok sen neyi anlatıyorsun çekecek adam hani 2000-3000 olmasın da 1200 puanı da biraz geçebilsin değil mi ha şunu da söyleyeyim o dediğin pazar dolu olsa 25 in yarısı değil 20 si cin oyuncusu olur idi.

Art Of War*

Hafif Atlı
sadece 2 kişi 4000+ olmazdı diye tahmin ediyorum 2 kişi dışında 1 tane 2000 var başka da adamları yok 1200-2300 bandında tek kudret oyunucusu yok sen neyi anlatıyorsun çekecek adam hani 2000-3000 olmasın da 1200 puanı da biraz geçebilsin değil mi ha şunu da söyleyeyim o dediğin pazar dolu olsa 25 in yarısı değil 20 si cin oyuncusu olur idi.
Şuan hala marketten maden çekilmiyor belki adamlarda market botu yok nerden biliyorsun? Ben şuan kaç satarsam satayım 0 oluyo market.

Screenshot_2.png

bekleyelim görelim. henüz erken, daha çok pre harcanacak.

l KRONOS l

Hafif Atlı
Şuan hala marketten maden çekilmiyor belki adamlarda market botu yok nerden biliyorsun? Ben şuan kaç satarsam satayım 0 oluyo market.

13239 adlı eklentiyi görüntüle

kanka yapma böyle yüklü satma madeni ben 500 500 salıyom boşaldıkça stok.sırf itlik olsun diye :D
Tüccar: 0/11Azami transfer miktarı: 0
Gelen: 64Çıkan: 1.604 1.070 1.603

bykuzucu

Milis

13239 adlı eklentiyi görüntüle

Yani cevap vermeye değer bulmamıştım fakat çok güzel cevaplamışınız o yüzden teşekkür etmek istedim.
Diğer kıtaları bilemem ama k45te presi olan değil hızlı olan ya da bot kullanan çekiyor galiba hammaddeyi. Ben kaç gündür pc başından elim boş kalkıyorum. Baya da böyle gider gördüğüm kadarıyla çaylak açıldıktan sonra.
Sıralama kısmına gelince, yine diğer kıtalarda rahatlıktan bol bol kademe basılıyor olabilir ama bizimkiler çoktan balta bileylemeye başladılar :)

Cyroburn*

Ağır Atlı
Şu kimde daha çok pre var kim daha çok harcayacak kavgası bi bitsin artık be abi :D pre kasanlar halinden memnun ee oynayanlarda çaylak açılınca belli olacak zaten boşverin :) pre herkeste vardır illa kimisinde çok kimisinde az ama pre hiçbir zaman kazandırmaz sadece avantaj sağlar gerisi oyunculuk ister :)