TWMaps TR47

• Konuyu başlatan DeletedUser61772
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser61772

Ziyaretçi
Update time: UTC 00:00. Maps are already zoomed in for better view and ustrace requiremusts are lowered. Let me know if you want to include any tribe families.

Tribe K Dominance

topktribes.png

Top 15 Tribes

toptribes.png

Top 15 ODA

topkaplayers.png

Top 15 Players

topplayers.png

Top nobling tribes in last 24h

topnoblers.png

Player K Dominance

topkplayers.png

Fastest noblers/day

fastnoblers.png

Average points/player

topavgtribes.png

aslankilic

Yasaklı

sen bunu yazana kadar nop ailesinde 2-3 klan daha nop topu gibi doğdu maşallah adamlara yetişemiyoruz :D

DeletedUser44106

Ziyaretçi
herkes güzel konumlanmış diplomasi oyunu kazandıran taraf olucak :)

MTK 136

Casus
kardeş yorumunu kendine sakla burda kendini rencide edecek yorumlar yaptırma... Eğer eklenecek klan olursa biz söyleriz sen git kendi oyununa bak
Yorumu kendine sakla nedir ya burası forum herkes hakaret etmediği sürece düşündüğünü söyleyebilir sana mı sorucak millet düşündüklerini yazmak için burdaki tek komik şey klan sayınız :)

DarKSwindLer

Mızrakçı
Yorumu kendine sakla nedir ya burası forum herkes hakaret etmediği sürece düşündüğünü söyleyebilir sana mı sorucak millet düşündüklerini yazmak için burdaki tek komik şey klan sayınız :)

Arkadaşın ağzı yok herhalde aracı olarak sizi kullanıyor sizde alakasız bi şekilde 3 kişi olarak muhabbete karışıyorsunuz ne demek istediğimi anladınız umarım ;) bence burda komik olan çok şey var.. Senin 3. kişi olman, maydanoz sevmen, he bide matematiği sevmemen..

YILAN SERDAR

Mızrakçı

Hahahaha asffuskha çok komik ya :)

Bir cem yılmaz birde şu no panic in klan sayısı bende bağımlılık yaptı her gün 1 doz gülmek için izliyorum...

Ama yeni bir komedi daha buldum tavsiye ederim çekemeyenlerin ağlayışları o da komik :D

MTK 136

Casus
Arkadaşın ağzı yok herhalde aracı olarak sizi kullanıyor sizde alakasız bi şekilde 3 kişi olarak muhabbete karışıyorsunuz ne demek istediğimi anladınız umarım ;) bence burda komik olan çok şey var.. Senin 3. kişi olman, maydanoz sevmen, he bide matematiği sevmemen..
Boş yapma ya diğer arkadaşı ne tanırım ne ederim kendi fikrimi söyledim milletin söylediklerini çekemiceksen bu forumda ne işin var

DeletedUser66676

Ziyaretçi
:D çomar kokusu alıyorum haberlerde de görüyorum senin kafandan insanları avrupa bizi kıskanıyor türkiyeyi çekemiyorlar felan vsvs boş yapma kardeş fikirlerimi söyledim presini kasıp gidiceklerdenim her size laf söyleyeni eleştireni bizi çekemiyorlar bizi kıskanıyorlar kafasıyla okuyosan vay haline her neyse daha post atmam bu konuya yeri değil..

Haha
hiç farkında değilim benhep 300 kişilik klan kuruyorum :)

YILAN SERDAR

Mızrakçı
:D çomar kokusu alıyorum haberlerde de görüyorum senin kafandan insanları avrupa bizi kıskanıyor türkiyeyi çekemiyorlar felan vsvs boş yapma kardeş fikirlerimi söyledim presini kasıp gidiceklerdenim her size laf söyleyeni eleştireni bizi çekemiyorlar bizi kıskanıyorlar kafasıyla okuyosan vay haline her neyse daha post atmam bu konuya yeri değil..

:D çomar mı ? Senin sinirlerin bozulmuş... yada bişeyler içipte gelmiş yazmış gibisin :) doktorlar kendi haline bırakın der genelde senin gibileri... yarası olan gocunur :) ... iyi etmişiz demekki

DarKSwindLer

Mızrakçı
Boş yapma ya diğer arkadaşı ne tanırım ne ederim kendi fikrimi söyledim milletin söylediklerini çekemiceksen bu forumda ne işin var

Çekememek değil nop klanında olan biri klan eklenecekse gelir buraya yazar söyler o tanımadığın arkadaşa düşmez bunu söylemek.. Boş yapan sen ve o arkadaşsınız