Turnuva

Kim Kazanır ?

• ESL

Oylar: 11 33,3%
  • CEFA

Oylar: 8 24,2%
  • PATATO

Oylar: 8 24,2%
  • DİABLO

Oylar: 6 18,2%

• Toplam oy kullanan
    33
  • Anket kapalı .

DeletedUser72279

Ziyaretçi
ESL tek atar. Diğer klanlara saygısızlık yapmak istemem ama ESL ile rekabet bile edemezler:D

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Geçen gün 2 saatte 200 hafif basarak yeterince güldürdün daha nasıl güldürebilirsin göster kendini :(
Bir şeyi bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıptır. Ben speed oynamayı bilmiyorum ben bu oyunu çok iyi bildiğimi de söylemiyorum ama bu öğrenmeyeceğim anlamına gelmiyor belki yeteneğim olmaya bilir en azından eğleniyorum sende bununla eğlenebilirsin.Benimle zorunuz ne bilmesem de benim sizlerle bir sorunum yok.

FARAZA

Markiz
sebebini bilmesem de speed böyle bir gruplaşma var ve herkes bir miktar kindar :)
Bir şeyi bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıptır. Ben speed oynamayı bilmiyorum ben bu oyunu çok iyi bildiğimi de söylemiyorum ama bu öğrenmeyeceğim anlamına gelmiyor belki yeteneğim olmaya bilir en azından eğleniyorum sende bununla eğlenebilirsin.Benimle zorunuz ne bilmesem de benim sizlerle bir sorunum yok.

Koenigsegg*

Casus
2 gün boyunca dcye geldin gittin gülüp eğlendik zorumuz varmıydı sence ?

O zaman yoktu gene çağırın gene gelirim reis ama yukarıda yazan mesaj onu gösteriyor bende hata çoğul eki kullanmışım
Benimde zoruma giden o ya dcye geldin o kadar muhabbet ettik hatta sen dcden cıkıcanca iyi cocuk gibi cümleler kullandım hatta ne basman gerektigini ilk ben söyledim esldekiler senin arkadaşın olabilir ama ettigimiz muhabbetinde mi kıymetini bilmedin. ben senin esleyle olan tartışmamızda tarafsız kalmanı beklerdim en azından turnuvada bizi elediklerinde geçmiş olsun demeni sana bu şekilde ithamlarda bulunmamın tek sebebi bu

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Benimde zoruma giden o ya dcye geldin o kadar muhabbet ettik hatta sen dcden cıkıcanca iyi cocuk gibi cümleler kullandım hatta ne basman gerektigini ilk ben söyledim esldekiler senin arkadaşın olabilir ama ettigimiz muhabbetinde mi kıymetini bilmedin. ben senin esleyle olan tartışmamızda tarafsız kalmanı beklerdim en azından turnuvada bizi elediklerinde geçmiş olsun demeni sana bu şekilde ithamlarda bulunmamın tek sebebi bu
Haklısın ama ben o sıra esl ile dalga geçtim farkındaysan yalnız hatırlamıyorsam size bir laf atmadım öyle bir çabamda olmadı öyle bir şeye ihtiyaç da duymadım öyle bir algı yarattıysam kendi adıma özür dilerim kimse ile bir sorunum yok

Haklısın ama ben o sıra esl ile dalga geçtim farkındaysan yalnız hatırlamıyorsam size bir laf atmadım öyle bir çabamda olmadı öyle bir şeye ihtiyaç da duymadım öyle bir algı yarattıysam kendi adıma özür dilerim kimse ile bir sorunum yok
Evet o şekilde bir algı yarattın fark ettiysen o akşam coğu arkadaş hakkımızda şeyler yazdım ben hiçbirine takılmadım sadece senin sözlerine takıldım eger o düşünceyle yazdıysan kusura bakma kırıcı oldugum için