TURAN/ANATOL SAVAŞI

Charmander

Kılıç Ustası
atariz tabi ya artik sona kalan iki klan bi yerden başlayacaktık anatol ile aramızda güzel bi muhabbet var malum old klani oyunculari buraya da yazmaz umarım
onlar muhabbetten pek anlamaz :D

Tapulu malın mı sanki yazarız yazmayız ne ilgilendirir :D yazılmasını istemiyorsan kilitlet konu başlığını

Charmander

Kılıç Ustası
savaş ilanına eklemediğiniz diğer klanlarınızı da ekleyin
serkankaradağ ve kardanadam el ele world ü kapatırsınız umarım
her iki taraf içinde hayırlı olsun

bazılarına tükürdüğünü yalattık düşmanı olduğu klana sığınmak zorunda bıraktık buda bizim farkımız olsun

Ben de diyordum ya o şunu yaptı biz böyleyiz bizim farkımız olsun diye de öyle olmuyor o işler. Eylülden itibaren ne çok değişti klanlar, olaylar. İstediğinizi diyebilir, savunabilirsiniz. Herkes kendi doğrusunu yaşıyor.

HasanErtuğrul36

Mızrakçı
Niye yazmak için giriş bileti mi lazım :D
Yani şimdi utkucum biraz saçma olurdu mesela düşünsene antipatis in birde burda yazdığını ama o çocuk da nereye gitse sahipleniyor abi :D
şaka bi yana sizinle yaptığımız muhabbetleri anatol ile yapmak istemiyorum kavga edecek bi pozisyonda da değiliz birbirimize saygımız var

HasanErtuğrul36

Mızrakçı
Yani burası anatol ile Turan ilgilendiren bi konu diye dedim istediğinizi yazabilirsiniz sizinle bas edilmez hayırlı günler

Charmander

Kılıç Ustası
Yani şimdi utkucum biraz saçma olurdu mesela düşünsene antipatis in birde burda yazdığını ama o çocuk da nereye gitse sahipleniyor abi :D
şaka bi yana sizinle yaptığımız muhabbetleri anatol ile yapmak istemiyorum kavga edecek bi pozisyonda da değiliz birbirimize saygımız var

Muhabbetleri başlatan sizsiniz. Savaş ilanındaki terbiyesizliğinizi başka şeylerle örtemezsiniz. Dediğim gibi kendi doğrunu yaşamakta özgürsün. Benim doğrum sana göre yanlıştır artık bunları tartışmayacağım. İçinizde çok kaliteli insanlar var, tanıdıkça sevdim. Onların hatrına bu münakaşalar olmayacak artık. Edebini bozana kişisel olarak yüklenirim.

UtkuSaray*

Baltacı

Furkan'ı zapt edemiyorum zincirlerinden kopmuş gibi :D Benim savaşlara her daim saygım vardır ee tabi hak edene orası ayrı :D

FARAZA

Markiz
25466 adlı eklentiyi görüntüle

25467 adlı eklentiyi görüntüle

Sabah da hesap sil modundaydı :D

Demek ki öyle sağda solda insanlara karakter dersi vermek değilmiş , dünya kapama uğruna kişiliğinden olursun böyle.
Bu antipatisti kimse sevmiyor herkes iki yüzlülük yaptığını söylüyor ki takip ettiğim kadarıyla gerçekten karakterinden bir takım ödün veren bir insan ancak neden hala karşılıklı klanlarda tutunabiliyor ? Merakımdan soruyorum ..

Charmander

Kılıç Ustası
Hahahahaha hiç sıkıntı yok burda gelip şeklinizi yapın sizi takacak değilim :D İşin içinde sevdiğim birkaç kişi olmasa wp mesajlarını buraya atarım da gerek yok , kabare gülü de başka şeyler de semazen diye mesaj at hiç sorun yok, eğlenmek hakkın :) Ben forumda çatır çatır konuşurum siz gizli kapaklı konuşup ali cengiz oyunları yaparsınız :)

Yalnızbaron sizinle :( daha ne diyeyim ki adamın nicki başlı başına bir küfür zaten, üzücü... Sağlam adamlar da bu tip insanları tanımadan aynı safta yer alıyor.

Ben lafımı yutar, büyük konuştuğumu kabul eder yoluma devam ederim. Merak etmeyin sizden aynısını beklemiyorum, ben cevabımı zamanı gelince vericem. :)

Tokmak bir ara istatistik at ciğerim, pasifleri topladığınız istatistikleri ama karıştırma.

istatistik.PNG

Charmander

Kılıç Ustası
Bu antipatisti kimse sevmiyor herkes iki yüzlülük yaptığını söylüyor ki takip ettiğim kadarıyla gerçekten karakterinden bir takım ödün veren bir insan ancak neden hala karşılıklı klanlarda tutunabiliyor ? Merakımdan soruyorum ..

Sokaktaki üç beş çakal beni sevse ne sevmese ne birader. Toplanmışsınız yine :D Birbirinize hemen haber mi ediyonuz oğlum, koşun lan antipatist geldi diye :D