Tunga klani diplomasi

• Konuyu başlatan DeletedUser1080
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser1080

Ziyaretçi
Dikkat klanı diplomasisi 1 seviye indirilmiştir.

DeletedUser1080

Ziyaretçi
Ressst klanı diplomasimize müttefik olarak eklenmiştir.

DeletedUser1080

Ziyaretçi
senin ordular kebab oluyor :D hala müttefiklik pesindesin :D

bak ufaklık senin kapasiten yetmez ama o yüzden uzunca yazayım belki beyninin bir yanında birşeyler kalmıştırda idrak edersin

1. si : sen gene bizim içimizden köy aldın daha önce ders almış oldugunu sanmıştım ama almamışsın...gene beynine vura vura aldık köyü :D

Savunmacı: ***TSK***
Hedef: HOS BULDUK:))) (163|428) K41

Miktar: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Kayıplar: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Savunmacı oyuncunun yoldaki birlikleri

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Ganimet: 0/178.960
Destek: 10 iken-12 düzeyine indi

ne kadar yığarsan yığ keser alırız beynine vura vura

2. si : senin bu köye saldırı çıkınca uzak olan ve kullanmadığım diğer orduları veyahut savunmaya çevireceğim orduları senin diğer köyüne attım dikkat ettiysen ne mis geliyor ne destek..ben zaten yok olsunlar diye attı m :D hemde diğer amacım esas indirmek istediğimiz köye destek atmanı önlenemkti VE BUNUDA BAŞARDIM :)

3 sü : kafamı bozma bu köyüde alırım senden daha öncekini aldığım ve aldırttığım gibi.

4. sü: her konuda YIRTIK DONDAN ÇIKAR GİBİ ÇIKMA :)

5. si : (287|204) K22 buyrun 1 aydır oradayım gelin indirin...AMA HİÇBİRİNİZDE BIRAK 50 KAMİ 5 KAMİ ATACAK KADAR BİLE NE YÜREK NE OYUNCULUK VAR...

ve son olarak umarım anlamışsındır.buradaki konu Tunga diplomasisi...eğer bu diplomasiden rahatsızsanız bir halk deyimini hatırlatmak isterim veletcim..

ZORUNA GİDENİN BORUSUNA GİTSİN...

bu sanırım senin kapasitendeki kişilerin anlayacağı bir cümle oldu cocuk...

DeletedUser1080

Ziyaretçi
usta adamın diplomasi konusu sen hala saçma muhabbet peşindesin

boşver onun psikolojik sorunları var ...Oyuna kendini cok kaptırıyor...

Sanal birşey oldugunun farkında değil...egosunu tatmın edıyor

sadece üzülüyorum böyle gençleri gördükçe...

DeletedUser1080

Ziyaretçi
Birçok üyenin bildiği son 2 gündür olan , fakat temeli 6 güne dayanan bazı gelişmeler üzerine TÜM W9 da olan diplomasilerimizi OLAYLARIN NETLEŞMESİ VE GELİŞMELERİ İZLEMEK ADINA tek taraflı bitiriyoruz...

Bu süreçte DÜŞMAN KLANLAR HARİÇ tüm müttefiklik ilişkileri nötr hale getirilecek olup nötr olan hiçbir klana saldırı yapılmayacaktır.Bu konuda oyuncularımıza birebir mesajlar atılacak olup nötr bir klana saldırı atan yada atmayı planlayan her kim olursa olsun yollarımız ayrılacaktır.

herhangi bir nötr klandan gelen saldırı sonrası nötr klan kurucusuna gerekli bilgi verilecek olup işlem yapılmaması halinde tarafımızca tüm klanı hedef olarak belirlenecektir.

Herhangi bir klandan kopan oyuncuların organize bir saldırısı olması halinde o oyuncu kadrosu ile onun bağlantılı olduğu klan HEDEF olarak belirlenecektir.

Tüm oyuncularımızın gelebilecek saldırılara karşı dikkatli ve tedbirli olmasının yanında ailemizdeki tüm üyelerin sadece kendi köyü değil tüm çevre TUNGA köylerini koruması birinci önceliğimizdir.

Bilgilerinize...

DeletedUser19561

Ziyaretçi
olm sen w15 gitsene ortalığı niye karıştırıon :D

DeletedUser19561

Ziyaretçi
doğru bizim ilk 11 yerinde başka takımlara bak sen :D

DeletedUser19561

Ziyaretçi
Olm kim alıo seni kendi kendine gelin güvey oluon gelceksen ayarlayak küçük bi hesap takıl kafana göre :D