Tuk savaş raporlari

DeletedUser

Ziyaretçi
Bana sormadan buraya yazman hata klan atmak falan.Siz fakeye başladığınızda op bölgesini çoktan anlamıştım bölgedekilere mesaj attım.Attığım 3 oyuncudan 2 si cevap vermedi 1 i de 60 fake var ama ölçmedim dedi neden ölçmedin dedim herkese saldırıyorlarmış dedi.Sen olsan atar mıydın atmaz mıydın? Pasiflerden bahsetmişken daha geçen bir sürü oyuncuyu zaten klandan attınız.Hala pasif kaldığını düşünüyorsanız neden onlarıda çıkarmıyorsunuz?

Biz pasifleri tabiki atıyoruz.Ama biz o pasifleri siz op yaparken , onların köyu kesin alınacakken atmıyoruz.Aradaki fark kardeşim bu.Yakında herşey netleşir zaten :)

-Ares-

Baltacı
Benim için düşman yok rakip var.Büyük bir tatsızlık olmadıktan sonra burda savaşırız 2 dünya sonra bir arada oluruz bu oyunda ne olacağı belli mi oluyor :D Bu arada ölçemediğini kaçırdığını söylese silentte olduğu gibi sıkıntı yok benim için.Premiumu falanda vardı.Bu kadar adam uğraşıp orda savunma yaparken gelen fakeyi herhangi bir problemi olmamasına rağmen ölçmeyen tipleri ben klanımda tutmam bu saatten sonra.w26 da da vardı kıyamadık atmadık sabah uyandık dibimizde kırmızı :) Bi ara oyundan hatırlatırsan başlıklarıda düzenletirim