tuk-kabus-diriliş-eft(deli-sas)

ursan

Baltacı
bu klanlarla sancak ın naalakası var :( buralar nereler :( sancak nerde :( neden sancak :( sancak ın buralarla alakası olması icin 50ser saatten 2 tur koy mislemesi lazım :p
biz dogudayız :( kuzeydoguda :( orası da ortadogu gibiymis ama :( guneybatı degil mi oralar :(
üzüldüm yw ne güzel pakt pukt iyiydik :( kavga etmeyin :( opusun barısın :(
^^

bu klanlarla sancak ın naalakası var :( buralar nereler :( sancak nerde :( neden sancak :( sancak ın buralarla alakası olması icin 50ser saatten 2 tur koy mislemesi lazım :p
biz dogudayız :( kuzeydoguda :( orası da ortadogu gibiymis ama :( guneybatı degil mi oralar :(
üzüldüm yw ne güzel pakt pukt iyiydik :( kavga etmeyin :( opusun barısın :(
^^

Bütün okları üstlerine çevirdiler ben haritadan işaretledim hemen :(

asireis23

Acemi
Ben konuştuğumuz ilk gün dedim hv ve fc klanina yamuk yapmam. siz ise aksine sinirinizi rahatlatmak için bizi savaşa sokmaya çalıştınız. buyrun delilleriScreenshot_20161204-122842.png

DeletedUser58852

Ziyaretçi
olaylar olaylar...Kendi çalıp,oynamak bu mudur ?

DeletedUser55477

Ziyaretçi
Yalanlar dolanlar :)

O Değil de 39 yaşında adama yalan söylettin ya çok üzüldüm.

DeletedUser55477

Ziyaretçi
Bir kaç şey daha eklemekte fayda gördüm merak edenler için;

Burak 1.si bana hakaret ettikleri için ayrıldım dedin yayınlıcam elimde belgeler var diyip duruyosun ortada safsatadan başka birşey yok :) Ben hala o wp grubundayım ilk günden son güne mesajlarını kopyalarsam üzülürsün :)

Yiğidi öldür hakkını yeme burak o wp görüşmesinde ilk gün evet HV ye yanlış yapmam dedi sonra Wov u vuralım Wov biterse HV ye girelim dedi o kısmını yayınlamamış :) Ben yayınlarım zahmet etmesin.

2. si arkadaşlar Pakt dağılır demişsiniz dağılmış? Yo biz yerimizdeyiz 2 deli klanı ayrıldı diye koca pakt dağılır mı? :)

3. sü deli klanı ayrılır ayrılmaz kami ve mis atmaya başladı hemde vuralım dedikleri Wov klanı ile birlikte pakt üyelerimize.

4. sü bu Burak kardeş olayları izledi analiz etti Wov ve balyoz iyi gidiyo düşüncesi ile saçma sapan bahaneler uydurup kaçtı. Bununda kanıtları var yalanlama kardeşim mesajlar duruyor. HV3 klanı ile diplomasi yapıyorum vurulmayacak diye birşey attı ortaya yalnız HV3 başlı başına bir klan değil diğer HV ler düşmanken 3 ile diplomasi yapmaya çalıştı buda ne kadar iyi bir diplomat ve oyuncu olduğunun göstergesi :)

Kısaca kardeşim yazdın çizdin oynadın. Yalan söylemeye bu kadar entrika çevirmene ne gerek var? Abi ben paktta hayır görmedim Wov HV tarafına geçeceğim desen eyvalalh derdik.

Birde bu Kabus ve Dirilişe karşı atıp tutuyorsun ama sen bazı şeyleri çabuk unutuyosun yalan söylemekten kafan bulandı artık paktı onlar değil Muhammet abi ile birlikte biz kurduk Sas ve Deli kurdu onlarda eyvallah dedi.

Son olarak arkadaşlar bu bir oyun evet pakt WOV HV vs vs klanlarına karşı Sas - Deli klanlarının günlerce istiaresi üzerine kuruldu. Madem böyle entrikalara girecektin niye başından bu yana yalan söyledin? Amacın belliydi bize oyun oynadılar diyip duruyosun saçmalıyosun ama siz bölgede kendinizi rahata alıp kaçıp arkamızdan vurdunuz. Olayın özü bu.

Bu yukarıda yazdıklarımı yalanlayıp kendini daha fazla küçük düşürmek istersen wp grubu sağ salim duruyor mesajları bende kopyalarım :)

Selametle.

infaz95

Baltacı
Arkadaslar ben TUK klanindam zAlim patates bastan asagi butun mesajlar bendede mevcuttur bizim klan olarak o olusumda tek on ayak oldugumuz kisim dumrul ile sasin birlesmesidir benim ve yonetimimin hic bir klani yada pakti yonetmek gibi bir amaci bir idealide olmamistir ki kaldiki paktin diplomasisine DELI klanlarinin kurucusu kurt36 muhammed abi getirilmistir ortak istisare ile savasilicak klanlar belirlenmistir whatsap grubunun kuruldugu ilk gun burak evet hv klanlarina saldirmam dedi ama 2 gun sonra dedi wow bitsin oyle saldiralim hv klanlarina soyle yapalim boyle yapalim butun msjlari resimle.mevcut diplomat muhammed abiydi deli klanlarindan savasi ben acmadim ya niye acti ozaman savasi niye karsi cikmadin benim tuk klani olarak vigilante sahidimdir hv ile herhangi bir problemim yokken ayni kitada bile degilken ki hatta vigilante msj atmisti yarin arasip konusalim diye diplomasi icin ona ragmen sizin savasiniza dahil oldum sadece dostumu satmiyayim diye ayrica hv den bir arkadas demis bize yardim etmisti deli w24 de diye o worldde myrmidonsda bende oynuyordum kendalada sorabilirsiniz yani sorun su ben size diplomasi sozu veripte satmadim ama deli klanlari once pakta girdi kendi klan kurucularinin diplomat oldugu pakta sizede savas acti sonrada kazanamiyacagini dusunup geri size orda konusulan herseyide servis edip size dondu olay bundam ibarettir...

NEFRETDOLU

Casus
BURAK YAZMIYIM YAZMIYIM DIYORDUM DA SEN AGZINLA DEMEDIN MI BEN EGER DELIYI VURURSAM IC ICEYIM **SIZ AZTEKLE SAVASIRKEN** **EFT WOWLA** **KABUS DIRILIS ASALETLE** BALYOZ BENI YER O YUZDEN SIMDI DALAMAM ONCE ONLARLA KALSIN DIPLOMASIM ZATEN BANA GUWENIYORLAR SIKINTI OLMAZ WOWU BERABER HIZLICA WURUP BALYOZA SONRA DALARIZ DIYE ARKADASLAR BU OYUN YA ...3 4 YILDIR BU OYUNUN BUTUN KURALLARI DEGISTI YENI KURALLAR
**EN IYI IHANET EDEN SON 4 KLANA KALIR

**EN IYI ENTRIKA CEVIREN SON 3 KLANA KALIR

**EN IYI YALAN SOYLEYEN SON 2 IKI KLANA KALIR

**BU KADAR ENTRIKA ICINDE OYUNUNU DURUSTCE OYNAYAN KLAN BU YAMYAMLARIN ICINDE HALA O SON IKIDEYSE ZATEN O ADAMDA O DUNYAYI KAPATIR ...

DİYECEĞİM O Kİ SİZ ASLA DUNYA KAPATAMIYACAKSINIZ BURDA GELIP BOŞ BOŞ YORUM YAPAN COK OLMUŞ ARKADAŞLAR OLAY NE BILIYORMUSUNUZ SADECE BIRI KENDINCE BENIM NICKIM NASIL DUYURULUR CABASINA GIRMIS SACMA SAPAN BIR CABA IKI MIS ARASI ATSAN IKI KILIT ATSAN WIDEOLARI BILE WAR INTERNETTE AC IZLE O KADAR ZOR BISEY DEGIL NICKIN DUYURULUR YANI BU SACMA SAPAN CABALAR NE YA AYIPTIR MUHAMMET ABIYI DUSURDUGUNUZ DURUM ADAMIN YASINIZDA OGLU WAR BELKİ O ADAMI BILE O HALE DUSURDUNUZ ADAM O GRUPTAN ÖYLE AYRILDI BEN UTANDIM YA HALA GELMİŞ UTANMADAN BAŞLIK AÇIYORSUNUZ ONCE BIR BUYUGUNE SAYGISI OLUR INSANIN BIDE KENDI KLANINDAKI ABI DEDIGIN ADAMI BU HALE SOKUYORSUN UTAN BIRAZ BABAM YASINDAKI ADAM ÖZÜR DİLEYIP AYRILIYOR GRUPTAN BEN SÖZ GECIREMIYORUM BUNLARA DIYOR AZTEK BENIM DUSMAN KLANIM VE YAŞÇA BUYUK ABILERIM BIRBIRMIZI RESMEN DEŞİYORUZ AMA BIRKERE SAYGISIZLIK YAPMAMIŞIMDIR ONLARI ZORA SOKACAK BIR POLITIKA ENTRIKA CEVIRMEMISIMDIR SIZ KENDI ABIMIZ DEDIGINIZ ADAMI NASIL BU HALE SOKUPTA BU BAŞLIĞI ACIYORSUNUZ AKLIM ALMIYOR ...

DeletedUser33303

Ziyaretçi
sizden rica ediyorum BALYOZ ismini kullanmayın burada HV diyin. Balyoz tarafımızca dağıtılmıştır ve böyle işlere hiçbir zaman bulaşmamıştır biz BALYOZ klanlarını yönettiğimiz sürecte sadece savaşımızı verdik ve başarıyla kapattık BALYOZ defterini.

NEFRETDOLU

Casus
EYWALLAH SOZUM SIZE DEGILDI HV YANİ YANLIŞ ANLAŞILDIYSA ÖZÜR DİLERİM BUTUN BALYOZ EKIBINDEN

DeletedUser55507

Ziyaretçi
Ben bu postu ilk gün görseydim yaş baş dinlemez tüm deli klaninin omurgasizliklarini buraya dökerdim ama çok geç kalmışım, o arada wow , sas için herşeyi yaptı diyen kimse ,hap mı yoksa ot mu kullanıyor ? Bana bunu söylesin