TUĞRA

• Konuyu başlatan DeletedUser57909
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68565

Ziyaretçi
Orbion ali abi varsa basarilar dilerim yoksa zaten isiniz cok zor olucak
Orbion ali abi varsa basarilar dilerim yoksa zaten isiniz cok zor olucak

ORBİONUN OYUNCULUĞUNA HİÇ KİMSE BİR ŞEY DİYEMEZ... ANCAK OYUNUN ADI GİBİ AÇIK OLAN BİR ŞEY VAR Kİ EKİP VE BİRLİK BERABERLİK OYUNUDUR.

BAZEN BAZI DURUMLAR VARDIR Kİ; BAŞINDA RAKAM OLMAYAN SIFIRLARIN ÇOKLUĞUNDAN FARKSIZDIR.

Richie Rich

Okçu
ORBİONUN OYUNCULUĞUNA HİÇ KİMSE BİR ŞEY DİYEMEZ... ANCAK OYUNUN ADI GİBİ AÇIK OLAN BİR ŞEY VAR Kİ EKİP VE BİRLİK BERABERLİK OYUNUDUR.

BAZEN BAZI DURUMLAR VARDIR Kİ; BAŞINDA RAKAM OLMAYAN SIFIRLARIN ÇOKLUĞUNDAN FARKSIZDIR.

Kral capslock kapa burda bu kadar buyuk yazmana gerek yok. Ali abiye de kimse laf etmiyo sakin ol bu ne sinir dedigin gibiyse sahalarda orbionsuz halinizi gosterirsiniz herkese de ispatlamis olursunuz.

DeletedUser68565

Ziyaretçi
Kral capslock kapa burda bu kadar buyuk yazmana gerek yok. Ali abiye de kimse laf etmiyo sakin ol bu ne sinir dedigin gibiyse sahalarda orbionsuz halinizi gosterirsiniz herkese de ispatlamis olursunuz.

Kral sensin :) Capslock alışkanlık, özellikle açılmadı:). Kesinlikle sinirli yazmadım. Yiğidi öldür hakkını ver demişler o bakımdan Orbionun oyunculuk hakkını verici cümle yazdım. Ancak yukarıda yazdığım sebeplerden dolayı değer çarpanı ne kadar tartışılır. Orbionlu halinde de bir başarı göremedik, aksine içten yıkıldık. Orbionsuz bir şey olur olmaz net bir şey söyleyemem. En azından bir oyunda kaybetmek, içten yıkılmaktan daha onur vericidir.

DeletedUser32603

Ziyaretçi
öncelikle övgüler için teşekkürler. Richie seni boşuna sevmiyorum oğlum ben :))) hakkımda yazılmış ondan geldim . ilk ve son kez yazacağım cevap hakkı doğduğu için.. . bana ezik diyen arkadaş her world gel gel diye yalvaran arkadaştır :) ayrıca oyunculugumu öven kütahyalı kardeş sanada teşekkürler. ama değer kısmına gelirsek sana oyunu öğretenin kim oldugunu unutma derim :) saygılar sırf hala sevdiğim adamlar oldugu içinde BAŞARILAR TUĞRA.