TRUVA????!!!!!

Bak şimdi olay şu.Bu bir savaş oyunu.Truva olayı da bu savaşın bir parçası.Birisi kişilik karakter meselesi dedi.Bende örnek vermek adına gerçek hayatta gerçekleşen bir olaydan örnek verdim.Truva bir hile kandırmacadır. Benim verdiğim örnekte de bir hile kandırmaca var. Bende farkındayım bunun bir oyun olduğunu 68'de de burda da ağlayan çok. Yazılanları gerçekten algılamakta zorlandığına inanmaya başladım.Pes yani.Bu sana bazı şeyleri açıklamak için son zahmete girişim.Bir daha vallahi kendi haline bırakıcam seni.

necromanze

Yasaklı
Bak şimdi olay şu.Bu bir savaş oyunu.Truva olayı da bu savaşın bir parçası.Birisi kişilik karakter meselesi dedi.Bende örnek vermek adına gerçek hayatta gerçekleşen bir olaydan örnek verdim.Truva bir hile kandırmacadır. Benim verdiğim örnekte de bir hile kandırmaca var. Bende farkındayım bunun bir oyun olduğunu 68'de de burda da ağlayan çok. Yazılanları gerçekten algılamakta zorlandığına inanmaya başladım.Pes yani.Bu sana bazı şeyleri açıklamak için son zahmete girişim.Bir daha vallahi kendi haline bırakıcam seni.

Üstad Fatih Sultan Mehmet'ten bir örnek verir misin ben tam anlayamadım konuyu o şekilde anlarım belki

Üstad Fatih Sultan Mehmet'ten bir örnek verir misin ben tam anlayamadım konuyu o şekilde anlarım belki

Oyunda kullandığımız Truva hile kandırmaca. Atamız yunanlıları rehavete düşürmek için gerçekleşmeyen bir çay partisinin haberini yaydırmış. Bu da bir hile kandırmaca.Olayımız forumda truvanın kişiliksizlik olduğunu belirten arkadaşa istinaden savaşta hilelelerin kullanılabileceğini olaylardaki ortak paydanın hile hurda olması.

Şimdi sana Fatih Sultan Mehmet'in çok sevdiğim bir sözünü yazıyorum.
Ben iki şeyden nefret ederim.
1) İnsanlar
2) Geri zekalı insanlar.
Hadi afiyet olsun balım.

mah0o

Acemi
Oyunda kullandığımız Truva hile kandırmaca. Atamız yunanlıları rehavete düşürmek için gerçekleşmeyen bir çay partisinin haberini yaydırmış. Bu da bir hile kandırmaca.Olayımız forumda truvanın kişiliksizlik olduğunu belirten arkadaşa istinaden savaşta hilelelerin kullanılabileceğini olaylardaki ortak paydanın hile hurda olması.

1) İnsanlar
2) Geri zekalı insanlar.
Hadi afiyet olsun balım.

Hocam olay daha önce truva diye birşeyin kullanılıp kullanılmadığı veya ''en beğenilen truva modelleri nelerdir?'', ''1915 truvası'', ''96 model qayış edition truva'' falan değil. Truva da bir savaş taktiğidir okey, ama karaktersizliktir. Bence Atatürk'ün çay partisi de Truva ile alakalı bir konu değil, daha çok savaştaki psikolojik taktiklere giriyor o konu. Ama ''bence'' diyorum yani. Mesela sence ''Mustafa Kemal'in doğumu'' Truva olabilir ama bence değil. sonuna kadar okuduysanız helal olsun, tşk.

necromanze

Yasaklı

1) İnsanlar
2) Geri zekalı insanlar.
Hadi afiyet olsun balım.

hahahahahahahahahah yav Allah senin yardımcın olsun senin durumunu hiç iyi görmüyorum

necromanze

Yasaklı
Yok o benimle konuşmaktan değil. İki üst mesajda yazdım ilk 6 ay önemli. Gerçi o dönemlerde ebeveynlerin diyodur boşuna masraf etmeyelim bu çocuk ileride okuduğunu anlayamayacak düzeye gelir diye.

hahahahahhahahahahah sana cevap verdikçe iyice çirkinleşiyorsun :D tansiyon fırlamıştır. git bi limon sık suyunu iç rahatlarsın :D

hahahahahhahahahahah sana cevap verdikçe iyice çirkinleşiyorsun :D tansiyon fırlamıştır. git bi limon sık suyunu iç rahatlarsın :D

Baştan itibaren çirkin olan sensin. Okuduğunu anlamadığını kabul edeceğine ısrarla seviyesizleşiyorsun.Benim işim senin gibileri ehlileştirmek. Sana başta insana anlatır gibi anlattım. Baktım olacağı yok. Senin dilinle devam ediyorum. Bunu da mı anlayamadın yoksa ??

necromanze

Yasaklı
Baştan itibaren çirkin olan sensin. Okuduğunu anlamadığını kabul edeceğine ısrarla seviyesizleşiyorsun.Benim işim senin gibileri ehlileştirmek. Sana başta insana anlatır gibi anlattım. Baktım olacağı yok. Senin dilinle devam ediyorum. Bunu da mı anlayamadın yoksa ??

işi ehlileştirmekmiş. sana 5 koyun versek kaybeder gelirsin. ama ben seni ehlileştireceğim rahat ol. sen limon suyu içmeye devam et.

apocalypse19

Mızrakçı
Ehlillestirmek filan biraz ayıp kaçtı gibi sanki

Ehlillestirmek filan biraz ayıp kaçtı gibi sanki

Sen mantıklı birisine benziyorsun.Yazıların toplamını okuduğunu varsayarak soruyorum.Benim verdiğim örneği anladın mı ? Bu bana Fatih Sultan Mehmet'ten de örnek ver diye saygısızlık yapan vatandaşın okuduğunu algılayamadığını anladın mı?
Bundan sonra seninle konuşayım.