TRUVA????!!!!!

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Şamanı ve ardılı olan tüm klanları tebrik ederim. Zor haritada kendilerine bir şans oluşturdular. DLUP ekibi olarak, Şaman veya ardılı tüm klanlarla, bu klanlar bitene kadar savaşacağız. Bu açıklamayı, DLUP ta bize katılacak diye konuşulduğu için yapıyorum. Defalarca da söyledim. Vakti geldiğinde tüm klanlarla savaşacağız. Hiç bir klana eklemlenmeyecek, hiçbir büyük klanla da ortak w kapatmayacağız. Gücümüz yeterse biz kapatırız yetmezse , sonuna kadar mücadeleye devam eder kapatan ekibi tebrik ederiz.

mamo12

Yasaklı
şu niyazi denen herif kendi klanından adamları almaya daha meraklı arkadaşlar, üslup desen yok sadece pasif toplamayı biliyor, en yakın arkadaşlarının bile köylerini topluyor xD

PARS Bjkmania94

Kılıç Ustası
Truva atmak bu oyunun içinde vardır. Ama truva atan adam değildir.

İlk defa olan birşey değil herkes gerçek hayatta neyse burada da odur.

işin ilginç tarafı bunları yapanlar çocuk değil bildiğin 40 taş üstü oyunda abi denen insanlar her dünyada bunu yapan abiler oluyor ne diyim gerçek hayatta da bu şekilde yaşıyorlarsa bu ülke niye düzelsin.

sersereM

Kılıç Ustası
Aynen öyle. Sanal oyunlardaki hareketlerimiz aslında bizim günlük yaşantıdaki karakterimizi yansıtıyor.
Aynı yorumu Erol ile konuşurken yaptım. Şimdi bu tip adamlar günlük hayatta komşusunun evi yansa gidip bir bardak su dökmez oturur çekirdek çitler.
Ernestoyu anlarım belki planlı bir şekilde geldi onunla ilgili sıkıntı yoki. Ama akademinin yaptığı çok net hainliktir truva değil. Kendisi bilir tabi. Onun tercihi. Oyunda başarılar diliyoruz kendisine bütün rakiplerimize dilediğimiz gibi.

mamo12

Yasaklı
Ne alaka birader adam eiboyla kazanamayacağını düşünmüştür başarısız oplar ve başarısız yönteimden bıkmıştır. Kazanmaya gelmek suç mu yani? Dediğin gibiyse istihbarat ajanları karaktersiz mi xD