Truva

• Konuyu başlatan DeletedUser631
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser631

Ziyaretçi
w17 den beri birlikte olduğumuz tayfamızla beraber w19 da klanımız tam anlamıyla yerleşmiştir.Umarım güzel bir dünya olur. :)

DeletedUser631

Ziyaretçi
Rockme kardeşim ahkamlı sözlerle bir yere gelceğini zannediyorsan önce 3 kere düşün sen bizi tanıdın yakında da tam tanırsın TRUVA sana çok iş çıkarmış işin başından aşkın kendini toparla hadi canım. :)

DeletedUser43943

Ziyaretçi
rockme bos konusuyorsunn bi icratını goremedık senın :D :D

emn420 thumbup

DeletedUser

Ziyaretçi
rockme bos konusuyorsunn bi icratını goremedık senın :D :D

emn420 thumbup

Biz de senin icraatını göremedik ama :) ve hatta sizin.. Tamam hadi mutlu olun diye kabul edeyim: Bütün klan elinizde ne varsa gönderdiniz. Haliyle iki taraf da kayıplar verdi. Tek bir oyuncuya indirgediğimizde sizin her birinizin kaybı muhtemelen benimkinden azdır. Bu bağlamda çok kayıp verdiğimi söyleyebiliriz, dikkat edin: Bu açıdan bakarsak. Bunu böyle kabul ettik diyelim: Eee..? :) Ben sizin adınıza gurur duyulası bir başarı göremiyorum. Yarın bir gün benim köyü alsanız bile bütün klan bir araya gelip de ilk gün neden alamadınız diye ben yine size gülerim. Şu su götürmez bir gerçek ki: Ne oyun biliyorsunuz ne de ahlak sahibisiniz. Fakat hakkınızı bir konuda vermeliyim. Siz bir takımsınız: Paf takım.

DeletedUser631

Ziyaretçi
pYazdigin kadar icraat yapsaydin iyi oyuncu derdik be pasam ne diyeyim klavyede iyisin icraate negatiflerdesin. :)

DeletedUser43943

Ziyaretçi
icratımızı yaymıoruz ortaya ama ters kısılere cattın dostum ozellıklede cok sevdıgımiz abimizee ha bakma saldırıları kestıgımıze mısler yeni cıkıo piyasaya ansızın ugraya bılırız meselaa :)

DeletedUser631

Ziyaretçi
aaa sen kankam köylerini toplamış bırakmışsın felan filan halen konuşuon mu :D

DeletedUser631

Ziyaretçi
:D sen hala konuş paşam kenetlenememişsiniz anlaşılan bohohohohoh :D