Troya

• Konuyu başlatan DeletedUser2735
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser21131

Ziyaretçi
Bir zamanlar üyeside oldugum ama en sevmediğim klandır troya ,kalabalık oynamak dışında bir varyeteleri yoktur. w6 da onca üyeye rağmen başarılı olamadılar ve hesap siller geldi . 300 kişi ile oyun oynamak başarı değil sonucta savaş sona ermedi ve sıkıldı herkes hele son zaman bizi ve diğer düşmanımız olan klan ile birleşmeleri ne denli gücsüz olduklarının kanıtıydı.

o da senın gorusun basarılı olmadılar sıldıler gıttıler dıyosun

sence bızı o zaman ıcın kım sılebılırdı bır dusun dunyanın yarısı zaten bızımdı m hun ve sag tarafımız dnkst tan baska dusman yoktu m hunun kendıne hayrı yoktu dnkst ta ıse bence kalıtelı oyuncu kalmamıstı alt tarafları bıraz haraketlıydı o da sız ve gelen klanlardan ıstenılen verımı alamamızdan kaynaklandı cunku oradan gelen ıkı klanda bıtmıs tukenmıs oyunculardı ya da dunya onlar ıcın bıtmıstı.

dost klanı oyunun baslarında ıyıydı onuda soymeden gecmek ayıp olur derım.

bır klanda 60 kısı olsa 20 30 kısı oynar

300 kısı oldugunda ortalama 100 kısı onlıne olur

bızım sınır ekıbımızı gececek bır dusman yoktu olamazdıda bızım sınır stratejımızı sonuna kadar savurum onlıne oynayan herkesı gelmek ısteyen herkesı sınıra getırırdık kı getırdıkte bız gıttıgımızde dusmanda 1 2 oyuncu olur bızde 10 15 kısı olur sence kımın ustunlugu kabul gorur bır dusun ve 15 kısıye bırden op yapmakta zordur hem savunma hem saldırı anlamında bu sıstem ıs gorur bızde o durumdaydık w6 da bana gore aslını ınkar eden oyunu okumakta zorluk cekıyor derım ( kımsenın oyunculuguna bırsey demedım dıkkat)

DeletedUser21131

Ziyaretçi
Başarılar Troya w6 oynadım Baya troya ile çok iyi savaşlarım oldu 6 gununde savunmacisi oldum :) ama gerçekten iyi ekipleri vardı caktus yani hasan vede ekibide gelirse başarılı olabilecek bir klandır

eyvallah hocam senıde ıyı desteklemıslerdı oraya gelecegımız cok bellıydı ama ıkıncı bır opu bence sen kaldıramazdın cunku o denlı destek tekrar gelmezdı

DeletedUser

Ziyaretçi
Kedi ulaşamadığı ete mındar dermiş =) başarılar...

o da senın gorusun basarılı olmadılar sıldıler gıttıler dıyosun

sence bızı o zaman ıcın kım sılebılırdı bır dusun dunyanın yarısı zaten bızımdı m hun ve sag tarafımız dnkst tan baska dusman yoktu m hunun kendıne hayrı yoktu dnkst ta ıse bence kalıtelı oyuncu kalmamıstı alt tarafları bıraz haraketlıydı o da sız ve gelen klanlardan ıstenılen verımı alamamızdan kaynaklandı cunku oradan gelen ıkı klanda bıtmıs tukenmıs oyunculardı ya da dunya onlar ıcın bıtmıstı.

dost klanı oyunun baslarında ıyıydı onuda soymeden gecmek ayıp olur derım.

bır klanda 60 kısı olsa 20 30 kısı oynar

300 kısı oldugunda ortalama 100 kısı onlıne olur

bızım sınır ekıbımızı gececek bır dusman yoktu olamazdıda bızım sınır stratejımızı sonuna kadar savurum onlıne oynayan herkesı gelmek ısteyen herkesı sınıra getırırdık kı getırdıkte bız gıttıgımızde dusmanda 1 2 oyuncu olur bızde 10 15 kısı olur sence kımın ustunlugu kabul gorur bır dusun ve 15 kısıye bırden op yapmakta zordur hem savunma hem saldırı anlamında bu sıstem ıs gorur bızde o durumdaydık w6 da bana gore aslını ınkar eden oyunu okumakta zorluk cekıyor derım ( kımsenın oyunculuguna bırsey demedım dıkkat)

Siz kendinizi başarılı görüyorsanız evet lider olmak dünyada başarı sayılabilir ,kapak klanlarıda bu şekil lider oluyor ama bana göre başarı düşmanını bitirmektir.

Donkişot u bitiremediniz,başka düşman klan kim vardı en sonda hatırlamıyorum ama onlarda bitmemişti.

Biz ,birleşen 3 klan ile 30 kişi savaştık ve başarılı olduk,yıkılmadık . ve düşmanın kıtasında hakimiyet kurduk ,daha çok köy aldık ama biz oyuncu sildikce onlar oyuncu transfer etti . uzun süre boyunca eşit şekilde savaşmadıgımız insanlarla Troya altında buluşmak tutmadı,tutamazdıda.

Bende kişisel olarak Troya klanlarının oyuncularına bir lafım yok ALLah için ,saygı duydugum ,iyi oyuncuları elbet vardır .

Benim eleştirim kalabalık oynama anlayışı. Troya nın cekirdek kadrosu bir klanda birleşse daha başarılı olur ve saygı görür. Benim anlayışıma ters kalabalık klanlar.

şimdi hocam allah aşkına troya klanları,fena geldik klanları-kum klanları başka varmı bilmiyorum olabilirde. Böyle bir dünyanın oynanabilirliliği yoktur. siz misal veriyorum fena geldik klanlarıyla müt olsanız ,kiminle kim savaşacak? 300 kişi ile 100 kişinin on oldugu size göre klanlarla 30 kişi oynayan klanın savaşması başarı kıstasımıdır ?

DeletedUser30037

Ziyaretçi
Bu dünyayı 8,9 arcılarıyla sallıycaz cok yakında(=
1s2j7.gif