TRICKSTER - ALARM SAVAŞI BAŞLADI!

Desteklediğiniz klan?

• TRICKSTER

Oylar: 134 48,0%
  • ALARM

Oylar: 113 40,5%
  • GEÇERSİZ OY

Oylar: 32 11,5%

• Toplam oy kullanan
    279

DeletedUser69144

Ziyaretçi
İzliyorum sizi merak etme. Siyah işaretledim. Böyle kendinizi büyük görün siz. Ben en fazla 2 ay müddet veriyorum size. Sonra it gibi bırakacaksınız oyunu.

DeletedUser69144

Ziyaretçi
Tiksindim bu serverdan da sizin mal oyun tarzınızdan da! 3-5 kişi hariç, akıllı adam yok şu serverda. Ekseriyetiniz malsınız. Bu mallığınız, tribali kirletmeye yetmiyor ama. Anca orada bir süre "it sürüsü" ordunuz ile kendinizi bir şey sanıyorsunuz, sonra da silinip gidiyorsunuz. Beli gardaş beli.

DeletedUser45629

Ziyaretçi
Bu wolporc wolporc.4 kişi hesaba bakan , bakanların içinde yabancıların da olduğu , bot üstüne bot kullanan , 4 kişi hesaba bakarken haliyle fazla fake atıp kendini bi nimetten sayan ama sonra arkamızdan iş çevirdiğini anlayınca 1 günde topladığımız wolporc hadi sektir sektir git şimdi

TyPHonE

Yasaklı
Bu wolporc wolporc.4 kişi hesaba bakan , bakanların içinde yabancıların da olduğu , bot üstüne bot kullanan , 4 kişi hesaba bakarken haliyle fazla fake atıp kendini bi nimetten sayan ama sonra arkamızdan iş çevirdiğini anlayınca 1 günde topladığımız wolporc hadi sektir sektir git şimdi
Hocam birşey soracağım şimdi bu adam sizdeyken bot kullanıyor vs. diyorsun yani bu adam bunları yaparken sesiniz çıkmadı da arkanızdan iş çevirince mi sorun oldu?

Hani biri illegal birşey diğeri oyun ahlakına aykırı ki benim gözümde ikisi de aynı şey

DeletedUser45629

Ziyaretçi
Hocam birşey soracağım şimdi bu adam sizdeyken bot kullanıyor vs. diyorsun yani bu adam bunları yaparken sesiniz çıkmadı da arkanızdan iş çevirince mi sorun oldu?

Hani biri illegal birşey diğeri oyun ahlakına aykırı ki benim gözümde ikisi de aynı şey

Evet , oyun ahlakını bırak normalinden bahsedecek birisi bile değilsin.Neden böyle düşündüğümü de ikimizin ortak yakını olan kişiye sorabilirsin.

DeletedUser69144

Ziyaretçi
Daha ne kadar küfretmem gerekiyor ki banlanayım. Kimse sizi umursamıyor bile yiğidolar. Tribalde de cedcali araya alacaklar. 700 kişiyi taşımış gene mallar. 10 sağlam adam tost eder bu akif malını ve avanesini.

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Ben boylesine bir kuyruk acisi ne gordum ne duydum daha onceden hll :D:D