TRICKSTER - ALARM SAVAŞI BAŞLADI!

Desteklediğiniz klan?

• TRICKSTER

Oylar: 134 48,0%
  • ALARM

Oylar: 113 40,5%
  • GEÇERSİZ OY

Oylar: 32 11,5%

• Toplam oy kullanan
    279

DeletedUser68888

Ziyaretçi
Üstteki mesaj silinir falan, alarmın kaybetmesini izlemekten acayip haz duyacam. Bilginiz olsun.

KiLiJE

Mızrakçı
İzliyorum merak etmeyin siz. Tahminime göre bu mallıkla ancak 2 hafta dayanırsınız.. Bu arada ben size baya ağır laf söylemiştim, ama geçici ban almışım. Yöneticilerin sizi ne kadar önemsediğine bakın :D

Bu arada ben burayı bırakmak için sebep arıyordum, iyi oldu ihanetle suçlanıp toplanmamız. Mallarla oyun oynamak beni iğrendirmişti zaten. Tricks'te 3-5 kaliteli oyuncu var, september mallardan biri, zira alarmda oyun boyu mallıktan başka birşey görmedim.

Sen ne kadar boş bi insansın görüntü kirliliğinden başka bi şey değilsin bi kaybol da savaş muhabbetlerine baksın insanlar

DeletedUser68888

Ziyaretçi
Boş konuşmak konusunda seninle aşık atamam, 4 mesajın, 1 beğenin var. Ne imla işareti koymayı biliyorsun, ne yorum yapmayı... Sil kendini de yok ol bari.

TyPHonE

Yasaklı
Harita:

r575J1.png

İstatistik:

7a4aya.png

İki tarafada başarılar dilerim arkadaşlar düşen köylerin geneli K53-K63 tarafından ama yinede geri olduğumuz gerçeğini değiştirmiyor bu :D

DeletedUser66448

Ziyaretçi
Üstteki mesaj silinir falan, alarmın kaybetmesini izlemekten acayip haz duyacam. Bilginiz olsun.

kuduz köpekleri bilir misin ? :) bence çok iyi biliyorsun ne yapacaklarını bilemez etrafa saldırırlar kendilerini yerler bide bu hastalığın insana sıçramız versiyonu olur onu daha da iyi bilirsin yaşıyorsun çünkü bu durumu :) sağa sola saldıracağına susup kenara çekilde adam sansınlar diyecem senin o şansında kalmadı senin kadar kalitesiz birine kolay rastlanmaz bu oyunda bile..

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Kardeşim inan ki forumdakiler senden daha çok lanet ediyor :D:D İmla kurallarına uygun mu yazdım bilmiyorum ama,yanlışım varsa düzeltirsin zaten.

DeletedUser68888

Ziyaretçi
Heyecandan iki kere ‘şey’ yazmışsın. Neyse sizi kendi halinize bırakayım da debelenin az.

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
hayırlı olsun iyi olan kaznsın ama benim tercihim alarmda trikerste dağılsın aradan bi klan çıksın :D

DeletedUser68744

Ziyaretçi
Sen bu savaşın bir parçası olup bu hazzı alamadınya. Kudur :)))

KING-SETO

Mızrakçı
İki tarafa da başarılar dilerim. Umarım güzel bir savaş olur ve genel forumda saygı,sevgi çerçevesinde güzel muhabbetler döner :)