tr64 Sirküler Sınırı

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Vezir001.

Ağır Atlı
64. Dünya'da klan dışı sirküler göndermede sınır bulunmakta. Bu sınır bence kaldırılmalıdır.

Diğer arkadaşlar ne fikirde bilmiyorum ama konu çok tartışılmaya açık bir durum değil bence :rolleyes:

FARAZA

Markiz
Bence mantıklı, adamlar aile klanının önüne geçebilmek için herşeyi yapıyor. Sirküler limitide çok mantıklı bir hareket bu konuda
O zaman sirküler kaldırılsın aile klanları da kalkar mı diyelim :rolleyes:
Şöyle düşün 300 kişiye 6 seferde sirkü çekmek yerine 15 seferde sirkü çekmesi gerekirse bu adamın işini 2.5 kat zorlaştırır bir zaman sonra da ben napıyorum ya der ve yavaştan soğumaya başlar tabi .

Gerçi belirli klanlar aile klanı kuranlara falaka cezası verilecek de dense kurmaya devam edecektir bundan eminim :D

Vezir001.

Ağır Atlı
Şöyle düşün 300 kişiye 6 seferde sirkü çekmek yerine 15 seferde sirkü çekmesi gerekirse bu adamın işini 2.5 kat zorlaştırır bir zaman sonra da ben napıyorum ya der ve yavaştan soğumaya başlar tabi .

Gerçi belirli klanlar aile klanı kuranlara falaka cezası verilecek de dense kurmaya devam edecektir bundan eminim :D

Hocam komple yasak klanın dışına sirkü çekmek sadece kendi klanının içine çekebiliyon :D
Misal alt klanın var X1 X2 olarak girdin X2 ye sirkü atamıyon

FARAZA

Markiz
Hocam komple yasak klanın dışına sirkü çekmek sadece kendi klanının içine çekebiliyon :D
Misal alt klanın var X1 X2 olarak girdin X2 ye sirkü atamıyon
O zaman çok daha iyi :D Ya bir yönetici tüm klanları tek tek dolaşacak sirkü çekecek.
Gerçi 10 klan olsan 10 tane samimi olduğun insan çok rahat vardır hepsi bir klana sirkü çekip geri dönüşleri asıl programı yapacak oyuncuya iletirse çok sorun yaşanmaz.

Vezir001.

Ağır Atlı
O zaman çok daha iyi :D Ya bir yönetici tüm klanları tek tek dolaşacak sirkü çekecek.
Gerçi 10 klan olsan 10 tane samimi olduğun insan çok rahat vardır hepsi bir klana sirkü çekip geri dönüşleri asıl programı yapacak oyuncuya iletirse çok sorun yaşanmaz.

Yani tek tek sirkü çektiriyorum da bence kural gevşetilmeli 40 kişi ile, adam 2 klan kurmuş 2 klana sirkü çekemiyor mesela 2 klancıkta olsun aile klanı sayılmaz o :D

FARAZA

Markiz
Yani tek tek sirkü çektiriyorum da bence kural gevşetilmeli 40 kişi ile, adam 2 klan kurmuş 2 klana sirkü çekemiyor mesela 2 klancıkta olsun aile klanı sayılmaz o :D
Çekirdek aileye de mi müsade yok @Tibelda :p

Ah ah bu Avrupa ülkeleri bizim aile düzenimizi parçalamaya çalışıyorlar heeep :) Eeeeey Almanyaaa

Şaka bir yana da bence güzel bir özellik ama tabi her dünyada olmaması gereken bir özellik olduğunu düşünüyorum. Zaman zaman 15 er 20 şer kişilik ufak klanlar için dünya açılırken zaman zaman da kalabalık klanlara uygun dünyalar açılmalı diye düşünüyorum

Vezir001.

Ağır Atlı
Çekirdek aileye de mi müsade yok @Tibelda :p

Ah ah bu Avrupa ülkeleri bizim aile düzenimizi parçalamaya çalışıyorlar heeep :) Eeeeey Almanyaaa

Şaka bir yana da bence güzel bir özellik ama tabi her dünyada olmaması gereken bir özellik olduğunu düşünüyorum. Zaman zaman 15 er 20 şer kişilik ufak klanlar için dünya açılırken zaman zaman da kalabalık klanlara uygun dünyalar açılmalı diye düşünüyorum

Aahahahah aynen çekirdek aileye müsade gelmeli :D

O zaman sirküler komple kaldırılsın yerine sohbet kurulsun mirc - msn tercihimdir :D

FARAZA

Markiz
Aahahahah aynen çekirdek aileye müsade gelmeli :D

O zaman sirküler komple kaldırılsın yerine sohbet kurulsun mirc - msn tercihimdir :D
Zaten herkesin kendi dc si wp grubu var bence sirkünün klan bazına indirilmiş olması oyun oynanışında çok fazla etki yaratmaz :)

Vezir001.

Ağır Atlı
Zaten herkesin kendi dc si wp grubu var bence sirkünün klan bazına indirilmiş olması oyun oynanışında çok fazla etki yaratmaz :)

Biz senle havadan sudan sohbet edelim hayat nasıl gidiyor hayat işler nasıl pandemi falan yoksa hep muhalefet edecen sen konuya :D

Tibelda

Emekli Görevli
Sirküler mesajda böyle bir sınırlama yok. Böyle bir sınırlama olsaydı zaten bilgisi verilirdi. Dünya ön kayıt aşamasında konu açıldığı için belki ön kayıt ile ilgili olabilir. Şuanda böyle bir sorun yaşıyorsanız hatalar bölümünde bunu belirtebilirsiniz. Bu bir öneri değildir. Konu kilitlenmiştir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.